SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Izabela Nowy wpis

Nadal w firmie panuje taki bałagan, o którym wspominacie? Rozmyślam nad stanowiskiem Accountat Menagera, mam pierwsze doświadczenie za sobą, czy podczas rekrutacji ma to wielkie znaczenie, czy biora pod uwagę bardziej inne kwestie? No i super by by,ło posłuchac o zarobkach, ktoś wspomniał o chorych pieniądzach, nie wiem jak to odebrać :P

Nowy wpis

@Izabela

Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji. Z wybranymi kandydatami umawiamy się na rozmowę, podczas której mają okazję wyrobienia własnej opinii o firmie i bezpośredniej rozmowy z osobami, które pracują w naszej organizacji. Przygotowując propozycję wynagrodzenia bierzemy pod uwagę umiejętności i doświadczenie zawodowe. Oprócz wynagrodzenia finansowego zapewniamy też wiele benefitów pozapłacowych i przestrzeń do indywidualnego rozwoju każdemu pracownikowi. Aktualne ogłoszenia do pracy są dostępne na stronie pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/sg-equipment-leasing-polska-sp-z-o-o,3zyplro,pl oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

tyzator.

Mam wrażenie, ze te komentarze chwalące aktualną sytuację są "generowane " przez jakiegoś ruskiego trolla:) Ci co byli/są w środku, wiedzą jaki jest bałagan i że wszystkie wcześniej ukazane negatywne opinie mają jednak pokrycie w rzeczywistości. Starzy pracownicy, to są jedni z lepszych fachowców na rynku i niesprawiedliwym procederem jest oczernianie i wrzucanie do jednego wora za nieetyczne zachowanie kilku zarządzających wyższego szczebla! Mieczem wojujesz, od miecza…

Niewierny Nowy wpis
@tyzator.

Tak ale jesli widzisz ze nowy zarząd zły Odchodzisz z pracy Idziesz do nowej Masz honor A wszystkim tylko kasa w głowie Bo w nowej firmie bedziesz pracował a nie grzał stolek

AM Nowy wpis

Tak fachowcy od lat Po tylu latach wypaleni Potrzeba nowej siły

Mirek

Wypowiadali umowy agencyjne, o prace jak leci nawet tym którzy robili target. Z firmy zrobiło się zle środowisko pracy. Nie polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Emilia

SG Equipment Leasing Polska jest globalnym partnerem finansowania fabrycznego. Spółka również jest liderem finansowania działalności przedsiębiorstw. Zostawiam link do aktualnych rekrutacji. https://www.sgef.pl/50-2/praca Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jaka atmosfera panuje w tym miejscu, i czy jest szansa na stabilne zatrudnienie?

istnieje dział z 3 szefami bez jakichkolwiek podwładnych; płaca dobrze? wybranym.

Jesli nie chcesz aby ludzie pluli Ci w twarz na ulicy to unikaj bo dzieki szefom moze cie to spotkac

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje między innymi kandydatów na stanowisko Account Manager w Departamencie sprzedaży – Specjalista ds. finansowania sprzętu rolniczego. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej firmy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację na to stanowisko? Jak wygląda praca w tym dziale firmy? Wasze doświadczenie może okazać się bardzo cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat SG Equipment Leasing Polska jako potencjalnego pracodawcy.

rysiek

Stażysta w Dziale Projektów i Analiz - analiza biznesowa IT jest u nich poszukiwany teraz.

olo

Ogłoszenia pojawiły się w kilku województwach, dużo ludzi odeszło z SG. Niski - pytałeś o paliwo. Nie ma jakiś dziwnych norm ale bez przegięć. W samochodach zamontowane GPS-y bo kilku matołków przeginało z kilometrami. Natomiast są np. dziwne osoby , które wyleciały za mobbing z innych firm, a tu je z powrotem przyjmuje się z otwartymi ramionami i zarabiają chore pieniądze za nic. Trochę u nich popracowałem, ale teraz już bym chyba nie wrócił.

Zostaw merytoryczną opinię o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.?

SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.