SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-08-04 15:50
istnieje dział z 3 szefami bez jakichkolwiek podwładnych; płaca dobrze? wybranym.
olo 2016-02-25 09:49
Ogłoszenia pojawiły się w kilku województwach, dużo ludzi odeszło z SG. Niski - pytałeś o paliwo. Nie ma jakiś dziwnych norm ale bez przegięć. W samochodach zamontowane GPS-y bo kilku matołków przeginało z kilometrami. Natomiast są np. dziwne osoby , które wyleciały za mobbing z innych firm, a tu je z powrotem przyjmuje się z otwartymi ramionami i zarabiają chore pieniądze za nic. Trochę u nich popracowałem, ale teraz już bym chyba nie wrócił.
rysiek 2016-05-16 14:46
Stażysta w Dziale Projektów i Analiz - analiza biznesowa IT jest u nich poszukiwany teraz.
Zuzanna 2017-06-05 12:26
Obecnie firma poszukuje między innymi kandydatów na stanowisko Account Manager w Departamencie Sprzedaży – Specjalista ds. finansowania sprzętu rolniczego. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej firmy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację na to stanowisko? Jak wygląda praca w tym dziale firmy? Wasze doświadczenie może okazać się bardzo cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat SG Equipment Leasing Polska jako potencjalnego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.