Opinie o Zetor Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zetor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zetor Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zetor Polska Sp. z o.o. w Kalisz

W

Ludzie dajcie spokój z traktorami tej marki to bubel jest i nic więcej a Zetor się na was sypnie jak tylko go kupisz a potem problemy za grube tyś. A bym zapomniał i to wszystko wina urzytkownika.????????

Pepiczek

Jedni kupują sobie nowe auta za pieniądze których nie ma. A inni opalają się w ciepłych krajach. Ci pozostali sumiennie pracują za marne grosze rzucane przez tych szczęśliwych. Firma fenomen. Pewnego dnia dwóch braci orało pole. Trafili na granat który eksplodował. Jeden został oderwany od pługa a drugi nie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Zetor Polska Sp. z o.o.?

W Nowy wpis

Czy Zetor Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pepiczek Nowy wpis

Firma Zetor Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SERWISANT CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Pepik

,, Wy ludziom nie musicie dawać. Wystarczy, że przestaniecie im zabierać, a ludzie sami sobie poradzą.” –powiedział śp. lider partii w biało-czerwonym krawacie. Tłumacząc :-Wy pracowników przestańcie (usunięte przez administratora) a będą oddani tej firmie. Śmieszne spotkania prowadzone przez księgowego to wręcz kabaret. Pieniedzy na premie roczną nie ma przy zysku rocznym ponad 1,6 miliona zl a rok temu przy zysku 80 tys zl była. Ciekawe za co kupujecie wódkę na spotkania z dilerami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zetor Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

R

TAK

Fgh

Po sprzedazy ciągnika, klient już nie istnieje. Pozyskanie szczegółowych informacji graniczy z cudem. Nie polecam.

Magister
@Fgh

Możesz coś więcej napisać, jaki miałeś problem?

Darek

Mam wątpliwości co do zakupów w tej firmie.

T.

Nie jestem zadowolony z zakupu ciągnika. Mam zastrzeżenia.

adi

Dołączam się. Jak można potwierdzić jak producent a tym bardziej dealer nie odpowiadają lub odpowiadają mało konkretnie tylko telefonicznie a nic na piśmie.

adi

Nie polecam

Sam

Podejrzewam że sprzedano mi ciągnik który był używany i naprawiany jako nowy fabryczny. Do tej pory nie dostałem rzetelnej odpowiedzi mi próśb o jednoznaczne zajęcie stanowiska. Nie polecam.

witam chciałbym się zatrudnić w firmie zetor polska czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tej firmie i opinie na ten temat ?

admin

Jak pracuje się w firmie Zetor Polska Sp. z o.o.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Zetor Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Zetor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zetor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zetor Polska Sp. z o.o.?

Zetor Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Inwestorska 3
    62-800 Kalisz