Chorzów

Opinie o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St

Znajomy 2011-04-19 13:56:12
szczególnie przy rozmowach z dyrekcją o wypłatach ????????
fizyczny 2011-07-09 00:36:38
no fakt jestli chodzi o pieniazki to podstawa na czas premia kolo 20, nie ma zle ale moglo b byc wszystko w calosci placone, ogolnie atmosfera fajna, kierownictwo tez calkiem spoko, pieniadze nie najgorsze jesli sie pracuje uczciwie
maciek t 2014-01-17 11:38:45
bardzo dobra organizacja pracy kierownik ostry ale wyrozumialy jak chce sie zarobic to morzna pracowac wyplaty wterminie
Pracuś 2014-02-26 08:41:42
Panowie jakie zarobki.Jakie diety na montażu.Jakie warunki hotelowe.Jak często zjazd do domu??????????????????
ja 2015-06-29 14:41:21
o dietach to zapomni
pros 2015-09-15 21:34:23
Ogólnie rzecz biorąc warunki mieszkalne nie są złe, zależy jakie ma się wymagania, nie są to hotele pięciogwiazdkowe ale masz wszystko czego chcesz, na nic nie musisz tam narzekać, jeśli chodzi o diety, to jednak ciężko będzie, ale same zarobki jednak są na tyle dobre że można się obejść i bez takich rzeczy.
Robek 2015-11-20 18:05:55
Płacą składki od faktycznych zarobków czy od najniższej krajowej?
mano 2015-12-10 00:11:13
@Robet od każdej stawki płacą z tego co wiem, wiem wiec nie am z tym problemu zupełnie, tak samo są wypłaty też na czas od firmy, raz w miesiącu oczywiście.
mo 2016-04-21 14:48:35
mano, a skąd takie informacje uzyskałeś ? Ja chciałbym minimum 2,5 tysiąca dostawać i szczerze powiedziawszy nie wiem czy to u nich jest do zrobienia.
eminem 2016-05-21 17:28:05
przypuszczam że oczywiście wszystko zalezy od stanowiska na jakie zostaniesz zatrudniony we firmie.jak zostaniesz na posadzie typowo fizycznej przy konstrukcjach stalowych to wiadomo że zarobisz mniej, staraj się celować bardziej u nich z pracę za biurkiem
Zostaw swoją opinię o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St