Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St

Pracowałeś w firmie Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-17 18:49:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Opowiedz o swoich przeżyciach z tą firmą. Opinie zatrudnionych ludzi to siła przebicia wielu przedsiębiorstw w miejscowościach takich jak Chorzów , zostaw własną opinię o spółce Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St. Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? Internet jest dzisiaj najlepszym źródłem wiedzy, dołącz się do tworzenia największego zaplecza wiedzy o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
Znajomy - 2011-04-19 13:56:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szczególnie przy rozmowach z dyrekcją o wypłatach ????????
zdjecie uzytkownika
fizyczny - 2011-07-09 00:36:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no fakt jestli chodzi o pieniazki to podstawa na czas premia kolo 20, nie ma zle ale moglo b byc wszystko w calosci placone, ogolnie atmosfera fajna, kierownictwo tez calkiem spoko, pieniadze nie najgorsze jesli sie pracuje uczciwie
zdjecie uzytkownika
maciek t - 2014-01-17 11:38:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo dobra organizacja pracy kierownik ostry ale wyrozumialy jak chce sie zarobic to morzna pracowac wyplaty wterminie
zdjecie uzytkownika
Pracuś - 2014-02-26 08:41:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie jakie zarobki.Jakie diety na montażu.Jakie warunki hotelowe.Jak często zjazd do domu??????????????????
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St

Twoj email:
Wiadomość: