Chorzów

Opinie o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St

Znajomy 2011-04-19 13:56:12
szczególnie przy rozmowach z dyrekcją o wypłatach ????????
fizyczny 2011-07-09 00:36:38
no fakt jestli chodzi o pieniazki to podstawa na czas premia kolo 20, nie ma zle ale moglo b byc wszystko w calosci placone, ogolnie atmosfera fajna, kierownictwo tez calkiem spoko, pieniadze nie najgorsze jesli sie pracuje uczciwie
maciek t 2014-01-17 11:38:45
bardzo dobra organizacja pracy kierownik ostry ale wyrozumialy jak chce sie zarobic to morzna pracowac wyplaty wterminie
Pracuś 2014-02-26 08:41:42
Panowie jakie zarobki.Jakie diety na montażu.Jakie warunki hotelowe.Jak często zjazd do domu??????????????????
ja 2015-06-29 14:41:21
o dietach to zapomni
Robek 2015-11-20 18:05:55
Płacą składki od faktycznych zarobków czy od najniższej krajowej?
eminem 2016-05-21 17:28:05
przypuszczam że oczywiście wszystko zalezy od stanowiska na jakie zostaniesz zatrudniony we firmie.jak zostaniesz na posadzie typowo fizycznej przy konstrukcjach stalowych to wiadomo że zarobisz mniej, staraj się celować bardziej u nich z pracę za biurkiem
Zostaw swoją opinię o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St