Opinie o Interpharma Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Interpharma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interpharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpharma Sp. z o.o. w Gliwice

Natalia

Witam, jak praca w hurtowni dziś może wyglądać? Pisali na forum o jakiejś słabszej atmosferze i nastawianiu ludzi przeciwko sobie i zastanawiam się przy tym jaki to mogłoby mieć sens i cel? na dzień dzisiejszy ile osób się tu zatrudnia i jak praca może wyglądać oraz być płatna?

Natalia

Za Twoich czasów tak było? jak konkretnie to wyglądało i jaki efekt miało przynieść? Widzę, że była, więc nie wiesz jak teraz sytuacja wygląda? Jak ta hurtownia jest wyposażona tak właściwie?

Ja także jak osoba powyżej myślę nad celem tego by ludzie mieli być mniej zintegrowani. Zastanawiam się czy faktycznie jakoś przeszkadza to w wynikach z pracy. Poza praca też nikt niczego nie organizuje? U mnie w firmie po pracy sami coś ogarnialiśmy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakie wsparcie w Interpharma Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czyli do dziś tak jest, że umowa zlecenie jest w pierwszym miesiącu? W opisie dla magazyniera z teraz tak przynajmniej napisano, potem jest dodane „kolejne – umowa o pracę” czy ta liczba mnoga sugeruje, że może być ich kilka? Kiedy na stałe się podpisze i jak stawki przy tym rosną?

Czy nowo zatrudnione osoby w Interpharma Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ola Nowy wpis

Nie najpierw umowa zlecenie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpharma Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Interpharma Sp. z o.o.?

Po trzy krotność nie!!! (usunięte przez administratora), ludzie zasuwają a szefowa pani B.... Tragedia!! nastraja ludzie przeciwko sobie atmosfera jak na cmentarzu na szczęście już tam nie pracuje szkoda ludzi co tam zostali ale to ich wybór

Betii

Pracowałam w tej firmie .Gdyby Pani Basia dała mi drugą szansę na powrót , wróciłabym bez zastanowienia. Atmosfera trochę nerwowa , wiadomo praca przy lekach,tam nie mogą być pomyłki ,ale każdy pomaga sobie wzajemnie . Miło wpsominam pracę w tym miejscu . Ja mogę polecić tą firmę ,ale pamiętajcie ,że to Wy powinniście swoją opinię wyrobić ,a nie pod czyjąś się podpisywać ,ja niestety pod presją opini innych zrezygnowałam i żałuję . Masz oczy i uszy to będziesz wiedział sam co się dzieje i to od Ciebie zależy jak to zinterpretujesz . Na pewno nie polecam z magazynu Pani M. i Pana W. już dawno powinni ich zwolnić ,bo to Oni najwięcej szumu robią

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Magzyn

Rekrutacja dramat zero odpowiedzi mimo upływu czasu. Niech ściągną te ogłoszenia. Ktoś jak szuka pracy lepiej niech odpuści sobie no chyba, że ma luźne pół roku na odpowiedź ???????? Nie polecam

Daro

Witam jak wygląda praca na magazynie oferują 3500 brutto jako magazynier i jak wygląda umowa zlecenie przez jaki czas

Czy w Interpharma Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

agata

jak nie ma szefowej to jest luźniej. robota idzie w marę szybko bo się nie wcina

Z czystym sumieniem polecam firmę Interpharma jako pracodawcę. Praca w dziale handlowym w bardzo dobrej atmosferze, pełne wsparcie właścicieli, konkurencyjne wynagrodzenie i co miesiąc wypłacane premie. Bardzo dobre warunki zatrudnienia idą w parze z czysto "ludzkim" traktowaniem każdego pracownika. Wysoka jakość świadczonych przez firmę usług i oferowanych produktów wpływa na pozytywną opinię odbiorców, co dla mnie jako pracownika jest bardzo ważne, gdyż powoduje, że praca przynosi satysfakcję. POLECAM!!!

agata
@Kasia

szukają wiecznie ludzi na umowę zlecenie, chaos na magazynie , gość od dostaw nie ogarnia w ogóle co to magazyn i jak powinno to działać przez co wprowadza zamieszanie.Ludzie na magazynie ogólnie ok są pomagają , tłumaczą. Większość tzw. zarządzających jest ok włącznie z synem od szefowej.(usunięte przez administratora)

Danka

@Kasia a od czego zależą premie? To jakaś stała kwota czy zależna od wysokości sprzedaży?

Madzia

@ola jesteś pracownikiem ze wiesz o tej umowie ? Może po prostu masz zlecenie na okres probny

OLA

potwierdzam, zarobek nędza i ciągła umowa zlecenie, żenada, powinien zainteresować się PIP

@OLA

umowa zlecenie ? co za skrajna głupota. pracuję w tej firmie od kilkunastu lat na umowie o pracę. tobą to się powinien psychiatryk zainteresować.

do "ja"
@ja

umowa zlecenie jest na porządku dziennym, umowa o pracę to chyba po paru latach, radze się nie pakować w tą gównianą firme

aga20
@do "ja"

po paru latach ? hmmm ja dostałam umowę na czas nie określony po 3 miesiącach. Na pewno piszemy o tej samej firmie ? Jest jeszcze Inter-Pharma w Warszawie :)

zadowolony
@do "ja"

Umowa zlecenie jest na okres próbny czyli na 3 miesiące potem jest umowa o pracę. Wiem bo sam to przechodziłem. Widocznie Tobie umowy nie zaproponowano bo się nie sprawdziłeś/sprawdziłaś. Po co te określenia ? Każdy pracodawca który Cię nie zatrudni jest gówniany ? A może Ty jesteś skoro nie chcieli Cię jako pracownika ;-) pozdr

@ja213

Ja akurat pracuję w biurze. Jesteśmy fajną, zgraną ekipa dziewczyn + jeden rodzynek. Praca ciekawa. Żaden dzień nie jest taki sam. Dużo rozmów z klientami, przyjmowania i fakturowania. Nie mamy czasu na pogaduchy bo pracy jest bardzo dużo, ale za to kasa na koniec miesiąca też się zgadza. Ja jestem zadowolona.

oN

Witam czy ktoś orientuje się wygląda praca na stanowisku kierowcy ?

Kierowca 2
@oN

Hej, pracuję u nich od kilku dobrych lat, mam umowe na czas nieokreslony. Praca od pon - piątku. Czas spedzony w trasie uzależniony od kierunku trasy i punktow do obskoczenia. Praca latwa, przyjemna. Przynajmniej nie siedze za biurkiem:) samochody zadbane i regularnie serwisowane (kazdy kierowca ma przypisane auto do siebie, nikt nie jezdzi losowo tym co akurat na placu). Kasa podstawa + comiesieczne bonusy za dobry czas dostaw i ilość punktow dostaw. pozdr.

aga20

Pracuję tutaj od kilku dobrych lat, dużo się dzieje, czasami bardzo intensywne dni ale firma zawsze płaci na czas i wypłaca bonusy, nie ma problemów z urlopami. Jest dobrze nastawiona na pracownika. Lubię atmosferę w Interpharma Sp. z o.o. za: Dobra praca zespołowa i fajne szefostwo. Wymagające ale fajne.

Paulina

@ja, jako osoba pracująca w firmie Interpharma od kilkunastu lat, masz pewnie doskonałe rozeznanie jakie są najmocniejsze strony tego pracodawcy, a co jeszcze nie do końca Ci się podoba i uważasz, że powinno zostać zmienione. Czy mogłabyś się tą wiedzą i swoim doświadczeniem podzielić z użytkownikami tego forum?

Dawid

Ktoś pomylił firmy!!!

B.

Nie istnieje takowa ;-)

Megan

Czy są jakieś zmiany na dobre w firmie? Tak dawno nikt nie pisał to wydaje się, że powinno być spoko!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Interpharma Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Interpharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interpharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Interpharma Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zabrska 17 A
    44-100 Gliwice