Opinie o Firma Handlowa ASTEK w Wola Osowińska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowa ASTEK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa ASTEK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa ASTEK w Wola Osowińska

Niedawno było ogłoszenie dla specjalisty ds. sprzedaży. Podali sporo benefitów i możliwości szkoleń. Jest budżet dla każdego pracownika żeby mógł brać udział w kursach doszkalających? Kierownicy chętnie wysyłają pracowników na takie podnoszenie kwalifikacji? Nie trzeba się specjalnie prosić?

FED Nowy wpis

Dla mnie ok. Pracuję tu drugi rok. Pieniądze na czas. I ja to lubię te szklaneczki, talerzyki.

Prezes Nowy wpis
@FED

Czy mogę poprosić o numer do firmy?

Dorota Nowy wpis

Mam pytanie czy zakupiony towar można zwrócić z paragonem, ponieważ zakupiony niepasuje osobie dla kturej był zakupiony

Pick

Byłem pracownikiem tej firmy dla mnie ok. Kasa na czas. Z tego co widzę to teraz nieźle się rozwijają. Krzywdy nie miałem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowa ASTEK. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ulala

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wszędzie trzeba pracować. Ja pracowałam rok byłam zadowolona

EWKA

Pracowałam ładnych kilka lat, jak wszędzie są dobre i złe chwile. Na dzień dzisiejszy jakby była taka możliwość chciałabym wrócić.

Kicia

Jestem pracownikiem w tej firmie od dwoch lat. Generalnie jestem zadowolona pieniazki zawsze na czas, system premiowy tez jest trzeba sie nalatac jak jest dostawa ale i na brak klientow nie narzekamy. Jest ok

Była

Pracowałam jako sprzedawca . Miałam blisko do domu ;) Ta branża mi przypasowała. Polecam z powodu 1. pieniędzy! 2. atmosfery jeżeli będzie się miało szczęście do fajnych ludzi, to wiadomo :) 3.Praca nie jest bardzo łatwa, ale pracuje się dobrze. Wolę latanie po sklepie niż siedzenie 8 godzin plackiem w biurze :)

Cytrynka

Mam pytanie do was ja chce podjąć prace w Asteku co radzicie iść czy nie

@Cytrynka

Odradzam ,ale spróbuj i sprawdź na własnej skórze czym ta praca pachnie

@:(

Praca jest bardzo fajna, w miłej atmosferze. Trzeba tylko chcieć pracować.

Ciekawy
@Cytrynka

Co powiecie o pracy na stanowisku administracyjno-biurowym? Wola Osowińska

@:)

Witaj, napisałeś/aś, że praca jest bardzo fajna oraz jest miła atmosfera tylko trzeba chcieć pracować. Wymienisz może jakieś plusy z pracy w Firma Handlowa ASTEK? Na co można liczyć w firmie? Będzie mi miło jak odpowiesz.

@Marta

Chyba zbyt pochopnie napisałam moją pozytywną opinię. Wszyscy sprawiają super wrażenie na początku, później jak widać po wielu opiniach bywa różnie. Tam nie wiadomo o co chodzi...

Zakupoholiczka

Każdy ma prawo do własnej opinii , ale ja mam na temat powyższych wypowiedzi pewną teorię . Jestem lojalną klientką jednego ze sklepów i chwalę sobie zarówno obsługę jak i asortyment . Niestety chcąc nie chcąc byłam świadkiem jakie relacje a raczej racje prezentują kierownicy . Podczas jednej z wizyt kierownik rozmawiał ze sprzedawczynią w obecności klientów między innymi i moim na sklepie , na legalu , przy wszystkich w bardzo , ale to bardzo nieprzyjemny sposób . Ja myślę ,że w większości to "Ci " kierownicy mają wpływ na atmosferę w firmie . Ja z taką przełożoną nie wytrzymałabym długo ale na szczęście , Ta pani kierownik już nie pracuje . Chwała Szefostwu za to !

Eloo

Za nadgodziny jak najbardziej wypłacalny.. Nie m problemu z dniem wolnym.. Kwestia dogadania się z menager.. Szacunek szacunkiem.. Skoro ktoś nie zasłużył na niego a się (usunięte przez administratora) to wręcz przecineie zrobiłabym to samo..pozdrawiam..

Eloo

Nie ma co narzekać.. Możesz trafić gorzej.. Premia jest.. Nie narobisz się..Wystarczy robić to co należy.. A jedna i druga strona będzie zadowolona.. Nie znam osobiście ale myślę że jak każdy pracodawca ma wymagania Od tego oni sa..

Michał J.

Pracowałem w tej firmie pół roku na magazynie w Woli Osowińskiej i jestem bardzo zadowolony. Gdyby nie zmiana planów życiowych napewno bym się nie zwolnił. Szef wymagający ale uczciwy i konkretny. Umowa o pracę od razu, bez lewizny. Awanse i podwyżki . Wypłaty na czas, co do dnia. Dobrze traktuje pracowników. Nigdy nie miałem żadnego konfliktu ani nic do zarzucenia. Polecam.

@Michał J.

To akurat wątek o oddziale firmy Astek w Radzyniu Podlaskim, ale fajnie, że podzieliłeś się swoją opinią o tym pracodawcy. Wspomniałeś o możliwościach awansu i o podwyżkach. A mnie interesowałaby jeszcze kwestia, związana ze szkoleniami. Są tam jakieś organizowane?

Xyz

A ja zdecydowanie polecam pracuje już 3 lata . Może i szefostwo wymagające ale pieniążki zawsze na czas i co najważniejsze szanuje ludzi. Od pewnego czasu warunki pracy w Nowym biurowcu super. Zima w hali 20 st latem w upały 35 st jest 26 więc tu też warunki dobre.

Ostatnie z komentarzy przedstawiają dwa skrajne obrazy firmy Astek Karol Krasucki. Co wpływa na aż taką różnicę opinii? Czy jest to zależne od działu, w którym się pracuje? Chętnie usłyszymy od większej ilości pracowników.

Tomek B.

Polecam, pracowałem dla Pana Karola i na prawdę jestem bardzo zadowolony. Wymaga od pracowników, ale przede wszystkim od siebie. Gratuluję, że rozwinął Pan tak fajną firmę.

Wenus

Jeśli ktoś chce podjąć prace lepiej żeby nie miał na pieńku z innymi pracownikami bo szef sam nie wybiera nowych pracowników tylko starzy mają duży wpływ na to, rzadko spotykane a jednak chyba niektóre pracownice mają bliższe kontakty z szefem...

Miły

To że kasa na czas i w końcu zaczęli dawać należne urlopy to żaden przywilej,każdemu się należy zatrudnionemu na umowę o pracę.

Współpracuje kilka lat i złego słowa nie powiem. Dla mnie jest na prawdę ok kasa na czas zawsze.

Szud

No ja o Astek nie słyszałem dużo, ale jak już to tylko dobrze

gdahjjxg

Ja polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa ASTEK - Wola Osowińska

• Jak się pracuje w Firma Handlowa ASTEK?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa ASTEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa ASTEK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowa ASTEK