Dysant Software Sp. z o.o.

Opinie o Dysant Software Sp. z o.o.

smiech na sali 2014-09-13 07:29:28
Gdzie się podziały wszystkie negatywne opinie o tej "firmie".
jowi 2016-01-21 21:15:05
Ogólna ocena dwa z plusem (2.5). Nie ma tragedii pod względem atmosfery w samym zespole programistów (rewelacji też nie ma - jest np. kamerka na pokój gdzie siedzą ludzie i kodują ... ). Znacznie sprawa się psuje w kontakcie z tzw. "zarządem", tudzież "haerem". Różnica zdań z kimś stamtąd może powodować poważne problemy, z nagłym zniknięciem osoby z dnia na dzień włącznie.

Zarobki - niższa klasa średnia, o każdą podwyżkę trzeba się upomnieć. Plusem jest stała umowa o pracę - nie ma żadnych pseudo-umów.

Największy minus to bekend zrobiony w archaicznych technologiach IBM/Domino. Choć frontend jest na java/jsf to jest to fest skażone tym środowiskiem i generalnie nabyte tam doświadczenie nie stanowi dużej wartości w przyszłej karierze.

Przykre jest też że obiecują bardzo dużo a potem się okazuje że tyle te obietnice warte co kiełbasa wyborcza.
michajlowić 2016-02-13 13:38:20
Omijać szerokim łukiem. Obiecują szkolenia, awanse, podwyżki, karierę, wielkie możliwości i krociowe zarobki. NIC a NIC z tego nie wychodzi. Siedzi się dzień w dzień na nudnych projektach, za niewielkie pieniądze i słucha jak się szefostwo chełpi jak to jest super i jak to im się świetnie powodzi. PORAŻKA
michajlowić 2016-02-13 13:40:26
może ktoś ma jakieś konszachty i je usuwa
a co napisałeś jeśli mogę spytać ?
smiech na sali 2016-04-30 11:23:53
Komentarzy było sporo, oczywiście negatywnych i stąd pewnie na prośbę lub groźbę HR zostały usunięte.
Zostaw swoją opinię o Dysant Software Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dysant Software Sp. z o.o.