Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Rzeszów

Opinie o Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

roman 2015-11-30 15:46
Szkoda życia. To co poczytacie na necie o placówkach samorządowych i pracy w nich - ma miejsce w WiMBP a może nawet w gorszym wydaniu. Jeśli chcesz być szanowany jako człowiek i pracownik omijaj WiMBP.
Evitka 2017-02-24 19:31
Romek,słoneczko,jesteś w błędzie.Ja nie mam ku tej bibliotece żadnych zastrzeżeń.Pozdrawiam.
Evitka 2017-02-24 19:36
Jesteście świetni,ale musicie się promować.Są takie płyty mini CD.nagrywajcie tam np.regulamin czy opis zbiorów.Jest t tzw.promocja w wersji audio dla niewidomych i prawie niewidomych.Następnie niech bibliotekarz wypożyczający audiobooki wybran przez czytelnika wciska pomiędzy audiobooki płytkę ze swoim nagraniem i po sprawie.Pozdrawiam.I proszę o szybką odpowiedż.
jb 2017-03-07 10:35
W tej instytucji od lat stosuje się mobbing oraz obrażanie pracowników. Przykra sprawa. Zwłaszcza, że pensje są tam głodowe. Pachnie tam komunistycznymi metodami. Mówię dokładnie o pracowni digitalizacji gdzie kierownikiem jest Pan Zajdel. Do kobiet udaje kulturalnego i pewnego siebie, natomiast facetów (nowych pracowników) poniża, wulgarnie obraża w swoim gabinecie (myśli chyba, że nie słyszą), nie szanuje ich pracy oraz starań, ma gdzieś zaangażowanie. Myśli, że ktoś od razu wszystko będzie potrafił oraz mu się kłaniał w pas. Obłudnik, który nic w życiu nie osiągnął, a mieni się wielkim specjalistom. Wiele osób się zwolniło z tej pracowni przez jego stosunek do pracowników, a on nadal tam pracuje. Skandal! Ten człowiek jest socjopatą, myśli tylko o sobie i o tym, żeby przebimbać 8 godzin i pogadać sobie z paniami, którymi zarządza. Pomimo wielu skarg na niego o mobbing nic w tej sprawie nie zrobiono, zresztą chwali się tym, że jemu się w sądzie tego nie da udowodnić. Paranoja. Zresztą śmieje się z tego, ma gdzieś nawet dyrektorkę oraz jej otoczenie, lży sobie z instytucji które współpracują z pracownią. Dlaczego instytucja kultury, która powinna być poważna trzyma kogoś takiego, który psuje jej całkiem renomę?
Evitka 2017-03-07 21:10
A który to jest pan Zajdel?To ten z wąsami w okularach?
jb 2017-03-13 10:06
Pan Zajdel to taki młody wysoki czarny gość - straszny fałszywiec
Evitka 2017-03-15 20:51
Dziękuję i pozdrawiam.Aha,i poproś tego Zajdla,coby na moją opinię odpisał.Jestem bardzo cikawa,co on o tym sądzi.
Zostaw swoją opinię o Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna