Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska

Grajewo

Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska

anonim 2013-01-15 11:02:03
Zastraszanie.....presja wywoływana na pracownikach.... Góra zapomniała jak to jest byc człowiekiem..... Wstyd....Zero szacunku do ludzi tam pracujących...
karla 2014-11-19 14:47:00
Zgadzam się z opinią wyżej....człowiek dla nich nie ma znaczenia nic tylko straszą że zabiorą premie choćbyś nie wiem jak dobrze pracował i dawał z siebie wszystko wiecznie jest nie dobrze i żle nikomu nie polecam ....praca w ciągłym stresie szkoda zdrowia a zarobki...o podwyżce można pomażyć tak jak o 13-stce w tym roku...ja jestem w trakcie poszukiwań nowej pracy i chyba już coś znalazłam czekam tylko na decyzje ....
C2k 2015-01-06 03:04:21
Pracowałem tam 7 lat, ciągły stres brak szacunku pracownik wyzywany od najgorszych zabieranie premii za byle błahostkę. Ciagle trzeba było wyrabiać wyśrubowana normę czasem bez przerwy na jedzenie nie polecam bo zdrowie fizyczne i psychiczne jest ważniejsze od pieniędzy
mark 2015-03-29 07:53:52
Nikomu nie polecam, to co tam się dzieje przekracza wszelkie normy i granice....w tej chwili mam na myśli zakład w Mrągowie.Zastraszają człowiek musi ryć nawet po godzinach choćby 4 dni po kolei Bóg wie do której a za to ani zapłacone ani odebrane dni wolne...jakaś kontrol by się tam przydała chociaż to pewnie też nic nie da bo ludzie są zastraszeni i nic nie powiedzą :( totalny wyzysk....A osoby wyżej usytuowane tak jak nap Pan J.M Człowieka w ogóle ma za nic a o szacunku można tylko pomarzyć...sam był kiedyś zwykłym pracownikiem a teraz jak ma wyższe stanowisko to pozostałych pracowników a kiedyś jego kolegów ma za nic WSTYD totalne dno jak dla mnie...
ds 2015-05-10 08:46:28
Mlekop to male kolko wokol zaufanych ludzi Prezesa/Posla. Pan Posel robi pijar np. w Bydgoszcy na otwarcie linii produkcyjnej (jakby mogl to by zrobil cos jak na 1 maja w Moskwie. On w roli Putina. Pan Prezes wladca zycia i smierci :))Ludzie gdybyscie wiedziali jaki horro maja szeregowi pracownicy to byscie w ramach solidarnosci nie kupowali produktow Mlekolu.
Ala 2015-11-19 15:31:32
Czy wiecie jakie są zarobki laborantów w Mlekpolu ?
Remek 2015-12-28 14:25:24
Max co dostaniesz na początek to 1500zl brutto plus premia 500brutto na reke to nie całe 1500zl na podwyzke poczekasz i to bardzo dlugo choc juz ich nie bylo 3 lata i zapewne nie bedzie!!chyba ze masz plecy! mowa tu oczywiscie i pracy na 3 zmiany z jednym wolnym weekendem prace w świeta i nowy rok !!
Mufasa 2016-01-24 21:30:14
Chory [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który należy omijać szerokim łukiem ! Nepotyzm to podstawa w tym zakładzie gdzie jedni drugim nabijają kieszenie pieniędzmi kosztem ciężkiej pracy pracowników produkcji którzy traktowani są jak zwykli śmiecie przez niekompetentnych kierowników i dyrektorów zakładu! Dopóki jesteś osobą produktywną jesteś potrzebny, zakład nie ma problemu ze zwolnieniami ludzi którzy przepracowali tam 35lat bo się o nich nie troszczą! na bruk i do widzenia! Zarobki też nie należą do najlepszych względem innych spódzielni wręcz są żenujące dla ludzi którzy przez 8h nie mają czasu na przerwe! Nie mówie tu o osobach na stołkach którzy chwalą sobie wspaniały mlekpol tylko o pracownikach produkcji napędzających zakład tak ważnych a tak sponiewieranych! Praca w święta,weekendy,nowy rok,na 3 zmiany, na telefon a jak pracujesz jutro to się dowiesz dzis! Ludziom powypierali mózgi strasząc utratą premii więc jedni donoszą na drugich by mieć spokój i bardzo się to podoba osobom zarządzającym! nie znam i nie znałem żadnej osoby która wypowiedziałą by się dobrze o jakim kolwiek zakładzie, ale niestety pracować trzeba a Podlasie nie jest kolebką pracy i rozwiniętego przemysłu! Dzien w którym złożysz wypowiedzenie jest dniem najszczesliwszym w Twoim życiu!!a i te zmuszanie do robienia zakupów w sklepach zakładowych rewelacja!
Inspektor 2016-01-26 23:13:06
To co się dzieje w ZPM Mlekpolu w Bydgoszczy na Niklowej to śmiech na sali.Tam lepiej być nowym pracownikiem bo zarabia sie prawie tyle co ci którzy po kilka lat tam pracują.Na temat kadry zarządzającej lepiej sie nie wypowiadać.Szczególnie na temat pana dyrektora G. Jak można nie mieć żadnego szacunku do szeregowych pracowników?
Rufa 2016-02-21 14:45:26
Jedyna firma jaką znam, gdzie za zakupu w sklepie firmowym za 200 zł, dają 100 zł premii do poborów. Praca jak praca, wszędzie trzeba robić, nie wszyscy jak czytam o tym wiedzą. Pracowałam kiedyś w innej firmie, było podobnie, ale dużo gorsza atmosfera, jeden by drugiego zjadł.
robol 2016-03-17 16:18:01
to co się dzieje w zakładzie w dąbrowie to dopiero jest poniewieranie ludźmi kiedy nie ma produkcji i zakład jest zatrzymany jedna i ta sama grupa ludzi jest wysyłana do innych zakładów albo na przymusowe urlopy a grupa pupili kierowników przychodzi do zakładu i tak jest już od kilku lat ja się pytam kiedy ktoś z szefostwa tym się zainteresuje i sprawi żeby wszyscy byli traktowani jednakowo.
jan 2016-04-04 16:05:19
Odejście z tej firmy to najlepsze co można zrobić.I nie ma sensu patrzeć i czekać co się stanie.Jesteś tam nowy masz wolne więcej weekendów niż ten kto pracuje kilka lat bo nowy nie może robić w weekendy jak nic nie umie.A zarobki które dostaje są porównywalne z tym co ma się po kilku latach.I jak nie nazwać tego mobbingiem i dyskryminacją.I wiecznie każdy mówi ze za mało robisz...I pracujesz za 2 osoby bo komuś się nie chce.Nawet pakiet socjalny który tam jest i dofinansowanie do urlopu i trzynastki nie są warte tego żeby tam pracować do końca życia...Zwłaszcza jak masz być poniewierany za to że sie odzywasz i nie podoba ci się ze każą pracować za kogoś...
Kajetan 2016-05-07 11:45:49
Nic dobrego tam nie ma i nie będzie nawet gdy zmieni się władza bo zapewne na miejsce prezesa wskoczy ktoś z rodziny....szkoda zdrowia ludzie którego nie kupicie za żadne pieniądze a które stracicie szybko w tych zakładach pracy! Ludzie płaczą w sklepach bo muszą pracować w niedziele? a co mają powiedziec pracownicy ZPM? sob ndz swieta nowy rok na 3 zmiany czasami pracując 6 nocek pod rząd wyglądajac jak Zombie?krowy nie mają wolnego a pracownicy z tego tytułu nie dostają nic!
Krzywa 2016-06-23 14:00:33
Pracujemy tam, bo często nie mamy innego wyjścia. Kiedy ktoś znajdzie inną pracę- odchodzi i myślę, że nie żałuje.Mlekpol to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i państwo w państwie, gdzie pracownik produkcji nie znaczy nic. Nadgodziny zapisane w zeszyciku to norma. Gdyby ktoś za nie płacił niektórzy byliby dobrze sytuowani. Atmosfera też nie najlepsza i zależy na jakim dziale. Starsi pracownicy narzucają często mordercze tempo pracy, aby pokazać młodym, że są od nich lepsi. Niektórym Paniom wręczyć należy specjalne ordery zasługi w pomiataniu nowymi pracownikami. Hałas doprowadza do oszołomienia i powolnej utraty słuchu. Zakupy i odbiór tzw paczek w sklepie- paranoja. Szansa na awans- żadna.Omijajcie Mlekpol szerokim łukiem.
er 2016-07-03 16:02:05
@Krzywa to troche szkoda w sumie ze nadgodziny nie są płatne bo jezeli to sie zdaza jakos czesto to powinno sie za to płacic swojemu pracownikomi tak uwazam
Zostaw swoją opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska