Miejski Urząd Pracy

Olsztyn

Opinie o Miejski Urząd Pracy

Olsztyn 2015-01-24 19:05
O mup, można napisać wiele. Prawdę mówiąc, można tam trafić na słabych znajomych, którzy są kompetentni i z którymi można robić interesy. 10 lat temu, urząd ten, bardziej spełniał swoją rolę. W chwili obecnej działa pod dyktando chtrych, kłamliwych i chciwych ludzi.
Olsztyn 2015-01-24 19:10
Tym samym, brak jest zaufania, do ludzi w polsce.
e0 2016-04-30 17:37
a ja mam pytanie nieco z innej beczki - czy w związku z tym że teraz jest spadające bezrobocie będą się u was jakieś nowe oferty pracy pojawiać wkrótce?
mdV 2017-10-19 02:53
URZAD PRCY w OLSZTYNIE to pic na wode!!!!!! A nade wszystko to częste i skandaliczne odzywki "p.urzedniczek" (niedopuszczalna a czesta ICH pogarda dla interesantów-bo sa bez pracy ) np. słunne stanowisko 18 i ta małolta o wynoslym i często brezczelnym traktowaniu ludzi o imieniu Krolina !
Stołek urzdnika powduje ze ludzi traktuje jak g---no i czuje się bewnie i bezkarne! SKANDAL ZE KTOS TAKI ZA PODATKI POLAKÓW - LUDZI I INTERESANTÓW PRACUJE W URZEDZIE PANSTWOWYM -URZAD PRACY
( i jako pośrednik pracy) LUDZI TRAKTUJE zawsze z GÓRY (zamiast być im pomocnym) i często CHAMSKO ponizajac ich ! skndal i trzeba tym się zajac tj. t panienką która jest żałosna w tym jak z ludzmi postepuje po prostu ! SKANDAL ze ktoś taki ma tki stoleczek z podatków ludzi a czuje się jak ryba wodzie bezkarna i butna o kulturze urzędniczej i empatii nie ma mowy !!!!
Zostaw swoją opinię o Miejski Urząd Pracy - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Urząd Pracy