brak logo

Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.

dawno temu... 2012-01-04 20:40
Ta firma miała klimat ale tak z 2-3 lata temu. Ludzie tworzą klimat firmy a szefowie to nadzorują. Teraz to jedna wielka lipa.Słowo daję. Koleś który tam zarządza cóż kompletna indolencja wręcz masakryczna. Jedzie tylko na nazwisku swojej rodziny i dlatego tam \\\"rządzi\\\". On się nie nadaje nawet do zarządzania kebabem a co dopiero salonem Audi. Bo co można powiedzieć o firmie gdzie farbowany prezes nie ogarnia podstawowych kwestii obsługi klienta i brak mu wiedzy do reprezentowania spółki - szkoda kompromitacja. Sami pracownicy ok , ludzie wyszkoleni kompetentni.
14
ona 2012-01-26 14:47
Wydaje mi się,że powyższy wpis jest trafieniem w 10 !
Ta firma kiedyś miała ludzi którzy oddali jej się bezgranicznie i klimat jak mało w której firmie. Ten salon żył.!!! Teraz za czasów farbowanego niemieckiego prezesa który za plecami reszty zarządu takie rzeczy odstawia że głowa boli jest źle delikatnie mówiąc. Więcej szacunku dla pracowników panie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"prezesie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" wiecej szacunku dla współzarządzających.. i troche kulturki !
8
wsx 2012-10-01 17:37
Panie/Panowie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko obsługi klienta indywidualnego?? jakie zarobki?? warunki pracy??
5
ocalony 2016-07-27 22:34
Trzeba tam być żeby się przekonać, że to jedno wielkie bagno. Odradzam wszystkim. Niezrównoważony szef który obraża ludzi ... otacza się donosicielami liżącymi dupę. Obóz nie praca.
13
ocalony 2 2016-12-28 20:50
Mam pomysł na dochodowy interes , tam i w VW centrum będę sprzedawał maść do ..( usunięte przez administratora )
2
dar 2016-12-30 18:46
w VW Centrum v-ce Prezes, o którym piszecie nie zarządza. jest tam od maja dyr. zarządzający i trochę w spółce się zmieniło do tego czasu, maść nie sprawdzi się na brucknera ;)
2
Rocki 2017-04-16 21:47
katastrofa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tu ludzie potrafią sie zwolnic po 2 dniach pracy, wyścig szczurów i wyzysk.
. Odradzam
Neeee 2017-05-11 18:49
Co za Syf!!! Ta firma to jedna wielka Pozerka. Prezes psychopata, kłamca i oszust. Kłamie nie tylko pracowników ale i klientów. Manipuluje pracownikami i każe im kłamać klientów. Pupilami są ludzie którzy chodzą i mówią o wszystkim co dzieje się w firmie za jego plecami kiedy "Wielki Brat" nie patrzy. Nie ważne jak pracujesz ważne komu powiesz jak pracują inni... czy grubemu, starej rurze czy jemu. Zwalnia kiedy ma zły dzień, ludzie pracują w strachu, zastrasza i obraża wszystkich. Słoma mu z butów wychodzi i nie potrafi się zachować. Ludzie nie mają do niego szacunku, śmieją się z niego za plecami. Fuche po rodzinie dostał i na tym się wozi, a nic nie umie.
Zostaw swoją opinię o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.