Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.

dawno temu... 2012-01-04 20:40:03
Ta firma miała klimat ale tak z 2-3 lata temu. Ludzie tworzą klimat firmy a szefowie to nadzorują. Teraz to jedna wielka lipa.Słowo daję. Koleś który tam zarządza cóż kompletna indolencja wręcz masakryczna. Jedzie tylko na nazwisku swojej rodziny i dlatego tam \"rządzi\". On się nie nadaje nawet do zarządzania kebabem a co dopiero salonem Audi. Bo co można powiedzieć o firmie gdzie farbowany prezes nie ogarnia podstawowych kwestii obsługi klienta i brak mu wiedzy do reprezentowania spółki - szkoda kompromitacja. Sami pracownicy ok , ludzie wyszkoleni kompetentni.
ona 2012-01-26 14:47:44
Wydaje mi się,że powyższy wpis jest trafieniem w 10 !
Ta firma kiedyś miała ludzi którzy oddali jej się bezgranicznie i klimat jak mało w której firmie. Ten salon żył.!!! Teraz za czasów farbowanego niemieckiego prezesa który za plecami reszty zarządu takie rzeczy odstawia że głowa boli jest źle delikatnie mówiąc. Więcej szacunku dla pracowników panie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"prezesie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" wiecej szacunku dla współzarządzających.. i troche kulturki !
wsx 2012-10-01 17:37:18
Panie/Panowie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko obsługi klienta indywidualnego?? jakie zarobki?? warunki pracy??
ocalony 2016-07-27 22:34:41
Trzeba tam być żeby się przekonać, że to jedno wielkie bagno. Odradzam wszystkim. Niezrównoważony szef który obraża ludzi ... otacza się donosicielami liżącymi dupę. Obóz nie praca.
Zostaw swoją opinię o Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.