Voxel S.A.

Kraków

Opinie o Voxel S.A.

admin 2015-08-20 22:00:28
Masz nowe informacje o firmie Voxel S.A. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!
foch 2016-02-03 20:36:10
Jesteś masochistą? Lubisz pracę w stresie? Szukasz pracy za marne pieniądze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że praca w Voxel jest odpowiednia właśnie dla Ciebie.
Firma oferuje wyzysk pracownika praktycznie 24/7, zarobki które nie pozwalają się utrzymać oraz dużo stresu.
Mam nadzieję, że powyższy opis ostrzeże wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie popełniajcie mojego błędu!!!
karas 2016-07-18 00:04:29
Prawda..praca w strasznym napięciu i stresie. Tysiąc rzeczy na raz chca żeby ogarniać. Traktują ludzi jak maszyny..Do tego trzeba się nastawić na ściąganie do pracy w innych godz.niz przewidziane i ogólnie chaos! W Zabrzu na pewno nie polecam!
oxxy 2016-11-10 23:34:05
Stres, stres, stres.
Nawał obowiązków (ciągłe dokładanie kolejnych), stanowczy ich nadmiar w stosunku do godzin pracy i bardzo marna kasa - żadnych podwyżek, ani szans rozwoju.
Szansa na jakieś lepsze traktowanie tylko, jeżeli masz silne plecy albo jesteś blisko "szych"- w innym wypadku nie masz szans nawet na przyzwoite traktowanie przez osoby na wysokich stanowiskach.
Wyzysk, mobbing (zmuszanie do porzucenia innej pracy, nagła zmiana godzin pracy).
Nawet do dziewczyn na rejestracji wymagają wyższego wykształcenia okołomedycznego, ale nic za to nie oferują prócz marnych groszy i braku szacunku.
Żadnego socjalu.

Na pewno nie polecę nikomu.
Zostaw swoją opinię o Voxel S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voxel S.A.