Opinie o Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Żenada

Nie polecam firmy. Niby top employer na czele ale to jak zwykle bujda. Jezeli na poczatkowym etapie nie dotrzymuje złozonych deklaracji. Podczas ostatniej rekrutacji na stanowisko przedstawiciela dia w kuj-pom, pani prowadzaca pierwsza rozmowe deklarowala ze da odpowiedź. Nic z tego. Zatrudnili jakiegos łysego pastucha z polecajki i po temacie. Tak sie zachowują firmy z topu? Zenada.

No zastanawiające w sumie faktycznie. A ten pierwszy etap dobrze ci poszedł? Jak to w ogóle wyglądało, o co pytali?

Flesz

Rada dla osób które starają się o prace, najlepiej przed 2 etapem skontaktować się z pracownikiem firmy żeby pokierował Cię na rozmowie. Bo rekruterzy chyba lubią jak rozwiązujesz biznes case tak jak oni chcą, czyli wg klucza. Lepiej się do tego przygotwać z gotowca, który krąży po sieci ja tak dostałem robotę mimo że do dziś nie wiem o co chodziło w tych zadaniach :) sam proces jest ok, fajne rozmowy mimo że przez 3 etapy mówiłem o tym samym :) kasę dostałem fajną! Wiec można negocjować duże pieniądze.

Ana
@Flesz

Hej, czy możesz podesłać albo dać linka do tego gotowca? Jakie są godziny pracy w firmie, 8-16 czy 9-17?

Ciekawy case, podobno (usunięte przez administratora) naciąga w sieci kandydatów na koszty podróży na rozmowę kwalifikacyjną do NN. Uważajcie! Ale za to, że ostrzegłem, może ktoś z firmy spełni podstawowy obowiązek i poda widełki Senior Engagement Digital, Data and IT Lead? Powinny być w ogłoszeniu, ale nie będę się czepiał, jak podacie tutaj :3

Flesz

Aneta
@Flesz

Haha, o Ty (usunięte przez administratora) a jak na to wpadłeś, żeby tak zrobić? ;p I co do teraz na luzie sobie tu pracujesz? Podasz przykładowe zadanie o co mogło chodzić?

Anastazja86
@Flesz

Hejka możesz się ze mną skontaktować bo będę mieć rozmowę...?

Nika
@Flesz

A moglby pan podzielić się tym kluczem? Na jskie stanowisko pan aplikował?

Ana Nowy wpis

ap

Firma moim zdaniem przesuper. Przynajmniej na poczatku. Dopoki niedospowiednia osoba zostala managerem. Nie wiem jak inne dzialy, ale tylko i wylacznie z tego wzgledu nie polecam pracy w HR.

Inia Nowy wpis
@ap

A jakie pozytywne aspekty można było dostrzec w tej firmie zanim ta nieodpowiednia osoba została managerem? I jaki ona ma wpływ na pracę w HR? Nie da się tego po prostu jakoś zaakceptować?

X Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy wiecie jak pracuje sie w ksiegowosci? Warto aplikować?

Czy kandydat na stanowisko AskHR Lead w firmie Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Medical Representative, DIA - umowa na zastępstwo tak patrzę na to ogłoszenie że do lipca tylko praca, ciekawe czy naprawdę nie ma szansy zostać w firmie? Może ktoś tam pracował i się spotkał już z taką sytuacja? I czy zarobki takie jak normalnie w branży? Nigdy nie byłem na zastępstwie, ciekawe czy mniej płacą wtedy.

Klaudka

Kojarzycie czy jest nabór może w Warszawie? Widzę same oferty zagraniczne… Jest ktoś kto na takie aplikował? Są organizowane wyjazdy czy nie ma na co liczyć ?

Brak profesjonalizmu

Niestety nie mogę polecić pracodawcy, po 3 etapie rekrutacji okazuję się, że Panie nie są w stanie poinformować kandydata, że postanowiły zrezygnować ze stanowiska na które rekrutują. Człowiek poświęca swój czas kosztem czegoś innego a w zamian nawet nie może liczyć na informację zwrotną. Kompletny brak profesjonalizmu co niestety nie mówi nic dobrego o firmie i jej pracownikach…

Czarna
@Brak profesjonalizmu

Przykro mi, że tak wyszło. :( Możesz jednak opowiedzieć o każdym z tych etapów rekrutacji? Ile czasu trwa ta cała rekrutacja? Na jakie stanowisko rekrutowałeś/aś?

Nie zrezygnowały
@Brak profesjonalizmu

tylko tworzą sobie bazę kandydatów pod pozorem aktualnie otwartych stanowisk. Żenada i kpina z kandydatów.

Żenada

Ktoś
@Żenada

Wylałaś/eś swoją frustrację z powodu niepowodzenia na pierwszym etapie.... Brawo. Były cztery. Skoro na pierwszym odrzucono Twoją kandydaturę i jeszcze taki wpis.... to znaczy o pozytywnej weryfikacji ????????

No żenada totalna,
@Żenada

mi wskazano konkretny dzien, w ktorym nastapi kontakt. Juz pomijam ze byl bardzo rozciagniety w czasie. To dalo do myslenia. Do dzis nikt sie nie odezwal. Odpuscilam ich. Nie chca to nie.

@No żenada totalna,

To w jakim terminie miała nastąpić ta rozmowa skoro mówisz, że było to rozciągnięte w czasie? Mi by zależało na dość sprawnej rekrutacji, więc to istotne. Jak wyglądały ogólnie te etapy i czy długo się czeka na kontakt po wysłaniu CV?

Czy Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.. Poszukiwani są Data Analyst. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jaka jest atmosfera pracy, grupa diabetologiczna?

hi59

prosze o odpowidz gdzie moge kupic lek ozempic 1 mg w warszawie nie moge dostac mam recepte

Assasin

Jestem byłem pracownikiem tej korporacji, która ma bardzo dobre produkty, dobra misję .. ale jest korporacją. Jest dobry socjal i pensje, produkty otwierają gabinet lekarskie, sa aktywności sportowe, super pakiet w Enel medzie, ubezpieczenie, passerati itd.. ... wszystko super, ale.. *pomimo polityki równości i otwartości- nie słuchają totalnie głosu ludzi *Jeśli ktoś jest oportunista, potrafi zalizywać zarząd, tudzież przełożonych, to zrobi karierę(usunięte przez administratora) *pracuje się ponad ludzkie siły - mnóstwo ludzi regularnie jest na zwolnieniu z powodu przewlekego stresu i przeciązenia pracą *potrafią zwolnić za (usunięte przez administratora)- wcześniej korzystają z kancelarii prawnych specjaaizujących się w zwalnianu Moim zdaniem, to może być dobre miejsce do pracy -tylko trzeba mieć odpowiedni profil...Ludzie empatyczni, wrażliwi, bezpośredni niechaj omijają tę firmę szerokim łukiem

Aneta
@Assasin

Zastanawia mnie ta szefowa, którą wskazałeś. Poważnie posiada właśnie takie cechy? Kto ją wybrał?

Noname
@Assasin

Jakiego stanowiska pracy/roli tyczy się Twoj komentarz?

Serio?
@Aneta

Czy możecie w gowork zrezygnować z tych botów chyba, które zadają tak debilne pytania? To naprawdę zniechęca do czytania opinii na tym portalu.

Dżoanna

Chyba już ktoś tutaj pisał odnośnie negatywnych spostrzeżeń z procesu rekrutacji, ja całkowicie się z tym zgadzam. Jak na taką firmę o zakorzenionej tradycji i renomie to dział rekrutacji w Polsce powinien w ogóle nie istnieć, brak profesjonalizmu w swojej pracy, zbyt duży chaos i bałagan oraz bardzo lekceważące podejście do kandydatów, rażący jest wręcz brak informacji odnośnie dalszych etapów, ktoś coś zaczyna i nie potrafi pociągnąć tematu. Brak zorganizowania działu rekrutacji który poniekąd jest wizytówką firmy dla aplikujących skutecznie odstrasza przed podjęciem współpracy.

Basia
@Dżoanna

Brałam udział w 3 etapach rekrutacji i jestem ogromnie zażenowana. Pan Radosław z działu HR to porażka. Kompletnie nieprzygotowany do rozmowy. Zadający irytujące wręcz nie na miejscu pytania… dochodząc do 3 etapu rekrutacji po tzw case firma nie pofatygowała się nawet aby poniformować mnie o negatywnej decyzji. Jestem wręcz zdegustowana postawa firmy o „skandynawskich standardach”. Słabo bardzo słabo !!!

Ola

jestem na 2 etapie do linii otyłosci jakie sa widełka finansowe moze ktos podpowiedziec

@Ola

A jak wyglądał pierwszy etap rekrutacji? Czy drugi etap jest już tym końcowym? Co możesz powiedzieć na ten moment o procesie rekrutacyjnym w Novo Nordisk Pharma, jak oceniasz firmę pod tym względem?

w ciagu ostatnich 2 lat byly 2 oferty pracy na PMa do Novo, 2 ktornie wysylalem swoja aplikacje w tym raz z polecenia dostalem 2krotnie maila zwrotnego ze aplilacja zostala wyslana poprawnie ani razu sie nie odezwali zero feedbacku, ja wiem, ze kazdy jest zapracowany itd. ale zero informacji dla osoby z polecenia? co po co w firmie funkcjonuje taka mozliwosc, ze poleca sie pracownika, jak Panstwa firma w ogole do takiego kandydata sie nie ozdywa, a wystarczy napisac tak jak to robicie w 3etapie rekrutacji- nie jesteamy zainteresowani i tyle...

Żenujący kontakt przez emaila. Na każdym etapie. Startowałem do działu sprzedaży. Nie rozumiem polityki firmy. Na ostatnim etapie odpowiedz ze nie. Zero Feedback.

Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiają się żadne nowe wpisy o Novo Nordisk Pharma no i zastanawia mnie, dlaczego jest taka cisza? Próbowałam znaleźć informacje o ewentualnie prowadzonej rekrutacji, jednak nic nie znalazłam. Ktoś z Was ma może najświeższe informacje na temat tego pracodawcy? Czy może jednak szuka kogoś do pracy?

Ja mogę wypowiedzieć się tylko z pozycji kandydata na stanowisko Executive Assistant, może do tego czasu coś się zmieniło. Rekrutacja ta utknęła mi w pamięci, chociaż było to ok. 2-3 lata temu, bo spodziewałam się firmy o skandynawskiej kulturze i standardach, a wyszłam bardzo zniesmaczona. Przede wszystkim panie rekrutujące spóźniły się na spotkanie ok. 30 min. W tym czasie siedziałam salce konferencyjnej i nikt nie pofatygował się mnie poinformować, że czas oczekiwania się przedłuży. Po 30 min. zjawiły się 2 panie - jedna z HR i druga w ciąży, która miała być przełożoną osoby na tym stanowisku. Od pani z HR usłyszałam tylko zdawkowe przepraszam za spóźnienie i to ona głównie ze mną rozmawiała, natomiast druga pani cały czas przeglądała telefon jakby nie była zainteresowana spotkaniem, nawet odpowiadając na moje pytanie patrzyła w ekran (!), co spowodowało, że poczułam się bardzo niekomfortowo, wręcz zlekceważona, a zaznaczam, ze miała być to przełożona osoby na tym stanowisku; tak było przez większość spotkania. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że miałam ochotę podziękować w trakcie rekrutacji i wyjść, ale dotrwałam do końca. Po rekrutacji nigdy nie dostałam odpowiedzi zwrotnej, chociaż taką mi obiecano. Może to był przypadek, ale jednak będąc na wielu rozmowach w dużych międzynarodowych firmach, a ta wyjątkowo utknęła mi w pamięci.

Domi

Niestety, standardy skandynawskie są w Skandynawii, a tam gdzie Polacy zarządzają i pracują jest jak to w PL, często jak u Janusza biznesu..

Ola

Hejka, czy jest tu ktoś ze stanowiska executive assistant? Interesuje mnie praca na tym stanowisku, dodatkowo jest to firma skandynawska więc myślę, że mogą oferować fajne warunki, jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.?

Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 17 Stycznia 45 B
    02-146 Warszawa

Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.