Opinie o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

Pół roku temu stałem się użytkownikiem okularów progresywnych Jai kudo. Po jakimś czasie użytkowania, na jednym ze szkieł pojawiły się 2 plamy, to nie był brud ani uszkodzenie.Oddałem okulary na reklamacje do salonu z kad sprzedawca odesłał je do Jai KUDO. Tam uznano ze wszystko jest ok.W tej chwili już na drugim szkle widzę również plamki , i nie tylko ja je widzę. Tak że odradzam stanowczo szkła progresywna z fotochromem tej firmy Jai KUDO !

@Andrzej

Nie polecam tej firmy,choć fotochromów nie zamawiałem,lecz inne i niedopasowane niestety-leżą kilka m-cy u optyka. No cóż pewnie nieważne,bo zapłaciłem"tylko"1100 zł. i długo czekałem,a ile poczekam?Bo zostawiłem u optyka,gdzie zamawiałem!!

Maja Nowy wpis

Jak często jakieś prezentacje trzeba przygotować i przede wszystkim prowadzić podczas pracy jako analityka business inteligence? Piszą o tej umiejętności w wymaganiach ale nie znam jeszcze szczegółów. tak samo jak tych odnośnie tego czy w ogóle trudno jest dostać te funkcje w firmie, jak sama rekrutacja wygląda, też trzeba prezentację przygotować?

Jan

Od 4 miesiecy jestem posiadaczem okularow Tej Firmy - tragedia. Sa to okulary progresywne z antyrefleksem. Po 2 miesiacach pojawily sie plamki na szklach od wewnetrzej strony i czarne oprawki zaczely sie wybielac. Bylem u kilku optykow , ale zaden nie potrafil powiedziec dlaczego tak sie dzieje i ze nie da sie tego naprawic. Reklamacje nic nie daja , tylko zbedne problemy i stres. Tak , ze stanowczo uwazam Te okulary za gorszej jakosci od okularow sluzacych do czytania zakupionych w sklepach za pare zl.

aaa
@Jan

Zdaje się, że to portal z opiniami o pracodawcy, a nie opiniami o produkcie oferowanym przez firmę.

Wojciech Nowy wpis
@aaa

Czasami wydaje mi się,że niektórzy ludzie wcale nie powinni pisać,na tym forum-bo są to takie głupoty,że żal mi człowieka. Czy opisując swoje wrażenia,z zakupu i jakości produktu,nie wyraża się opinii o firmie/pracodawcy również? To jest na tyle istotne,że ja przynajmniej wiem,że zakupu okularów tej marki,nigdy już nie dokonam-bo są drogie i kiepskie! Wiem sam,bo niestety dałem się namówić/naciągnąć i mam za 1,5 tys.okulary progresywne,nie nadające się do użytkowania. Nie ma gdzie złożyć reklamacji i okulary nowe praktycznie,leżą w etui-zamiast mi ratować wzrok,są wg.recepty zrobione!!!! To wielka pomyłka zakup,produktów tej firmy-zwykła chińska ale droga tandeta.

Czy ja dobrze widzę w tej ofercie dla analityka business inteligence, że w zasadzie nie wymaga się doświadczenia zawodowego z tego lub podobnego stanowiska? bo jeśli tak to na jakiej podstawie się pracuje? cokolwiek wpływa na jej wysokość?

Wojtek

Produkt w postaci okularów progresywnych,całkowicie nieudany i nie poprawia w żadnej mierze poprawy jakości wzroku-a takie ma zadanie.Całkowita lipa,leżała u optyka ok.6 m-cy bo oddałem-ale cytuję;mam związane ręce i nic nie może zrobić,odebrałem je i?? Co dalej mam robić,nie mam gdzie reklamacji dokonać-a do użytku się nie nadają,tak się oczy męczą,że lepiej widzę bez-absurd!!! Miałem inne lepsze firmy i nawet tańsze-wybrałem sugestią optyka tej firmy i bardzo żałuję,nie tyle pieniędzy jak tego,że kupiłem atrapy. Skoro ich nie mogę używać,są niekomfortowe i męczą strasznie oczy,nie poprawiając jakości widzenia-wręcz przeciwnie. ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUP PRODUKTÓW TEJ FIRMY-Z TAKĄ LIPĄ NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM !!

aaa Nowy wpis
@Wojtek

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Hej. ;) nie widzę niestety komentarzy z tego roku a zainteresowała mnie ta oferta dla analityka sprzedaży, która jest udostępniona w Internecie od paru dni. Proszę przede wszystkim o określenie ścieżki kariery, piszą w ofercie o możliwości rozwoju zawodowego oraz o motywacyjnym systemie wynagrodzeń. zastanawiam się czy warto udać się na rozmowę? był ktoś?

Aktualnych ofert do was nie widzę, przynajmniej na stronie firmowej widnieje komunikat, że aktualnie ich „brak”, pojawiają się natomiast opinie od klientów. nie wiem o co konkretnie chodzi z tym, że niektórzy widza jakieś wady w produktach i chcą je reklamować, ale co na to osoby zatrudnione? Nie ma z tego jakichś większych konsekwencji? Czy ta praca jest stabilna, skoro nikogo teraz nie szukacie? Kiedy można spodziewać się jakiegoś rozwoju?

Katarzyna

Mam nadzieję, że drodzy Klienci nie będziecie wymagali znajomości jakości soczewek od HR Generalista :)) Żartuję, wkład użytkowników w to forum jest bezcenny. Tymczasem ja, zanim zaaplikuję na owo stanowisko, chciałam zapytać o częstotliwość służbowych podróży. Jak firma zapatruje się na pracę młodych mam?

Mietek
@Andrzej

I postanowiłeś podzielić się tą informacją na forum o pracodawcach? super...

Anita
@Mietek

Macie takie warunki pracy na jakie się godzicie. Jesli chcecie pracowac w tej firmie to tez nalezy znac jakość jej produktów.. Powodzenia

Stan
@Andrzej

To jest chińskie plastikowe badziewie i pospolite barachło! Sprzedawane pod nazwą "Szkło". Warstwa utwardzająca, jeśli jest, to pod 5 innymi zewnętrznymi miękkimi warstwami. Plamy wytarć powstają nawet podczas nieczęstego noszenia w twardym etui wyścielonym b. miękką tkaniną. Tzw. rzeczoznawca bredzi o rzekomym nieprawidłowym użytkowaniu i jest klasycznym dupochronem dla sprzedawców tego szmelcu, w (usunięte przez administratora)"salonach" optycznych. Inne moje okulary po 30 - 25 latach użytkowania nie mają jakichkolwiek wytarć, rys itp. Po prostu jedno kłamstwo, (usunięte przez administratora) i rabunek pieniędzy klienta w biały dzień !!!

@Andrzej

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Jsjs

Jakie są zarobki na stanowisku asystent szlifierni okularowej?

Justyna

Dlaczego praca jako Młodszy specjalista ds. dystrybucji jest tylko na 3-5 miesięcy? Przecież chyba kompletowanie towaru do wysyłki odbywa się cały czas, a nie sezonowo? Zaskoczyło mnie takie ogłoszenie. Znacie powód?

obserwator

W tej firmie wygrywają i awansują ludzie którzy najlepiej (usunięte przez administratora) współpracowników, po trupach do celu... zero szacunku do ludzi. Zdecydowanie nie polecam jako miejsce pracy.

Jakie warunki na stanowisku PH? Ile sklepów ma się w obsłudze? Jakie auto służbowe? Jaka podstawa?

były
@Paweł

zależy jaka trasa od 25-20 dziennie w góre. Właściwie to jesteś vansellerem a nie ph. Auto Skoda Octavia kombi. Podstawa - ile wynegocjujesz.

Bubusia

Czy ktoś wreszcie zwolnił już kierownik regionu śląskiego? Czy dalej mimo fajnych szkieł musze wrócić do kontaktu z tą wredną babą?

Ktoś_lub_ktosia

Układy i układziki... a dyrektory łykają byle bajeczkę i dają się wkręcać. Niestety klika jest zbyt mocna i to jest problem w tej firmie. Jestes s poza układu to niewiele tam osiągniesz. szczególnie nie polecam,taka jest prawda-gorzka i smutna. Soczewki są kiepskiej jakości i niestety trzeba ten szajs wciskać klientom. Coś o tym wiem.

niezpoznania
@Ktoś_lub_ktosia

Brawo , w koncu ktos mial odwage o tym napisac .

szczery
@niezpoznania

Potwierdzam. Soczewki tragedia. Poprostu chińszczyzna, a na kopertkach... "Made in Chodzieska". Nieraz trzeba przeszukać kilka kartoników, aby znaleźć soczewkę z środkiem optycznym. Często z przylepcem odrywaja się powłoki. Reklamacje idą w tysiące. Obsługa szlifierni, amatorzy-samouki. Jedna osoba ma zielone pojęcie o tym, co robi i nie jest to kierownik. Wdrożony system do obsługi firmy (po pięciu latach przystosowywania do potrzeb JK) też porażka. Zastanawiam się dlaczego osoba odpowiedzialna za to nadal pracuje, awansował i podejmuje następne decyzje pogrążające firmę. Mam na mysli zakup automatu SUPRA. Od tej pory liczy się sztuka okularów, bo to wydajność, premia. Jak się nie spodobasz na magazynie pseudo-elicie, zniszczą Cię psychicznie. (usunięte przez administratora)

buba
@Ktoś_lub_ktosia

Potwierdzam. Praca niszcząca psychicznie za bardzo małe pieniądze. A soczewki jedne z gorszych na rynku. Reklamacje w tysiące.

Sławomir
@buba

Mógłbyś podać konkretnie jaki poziom wynagrodzenia obowiązuje w firmie Jai Kudo Polska? Rozumiem, że mogą być to dla Ciebie małe pieniądze, jednak chciałbym konkretnie dowiedzieć się, ile można zarobić.

małybuba
@Sławomir

Sławomir nie ośmieszaj się takimi komentarzami. Tzn nie Sławomir a dział hr tej dziadowskiej firmy. Więc szanowny dziale hr informuję Cię, że zakres obowiązków - rozliczanie kasy, wożenie szkieł, oprawek, krs które Twoim klientom sprzedają towar swój bo brakuje im do targetu, targety, miliardy telefonów, emaili, ciągle zgubione zamówienia od klientów - TO JEST NIE WARTE TYCH ŚMIESZNYCH WASZYCH 2 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

@szczery

Miałem pryzmaty z tej firmy. (z oprawką 500zł) Zmatowiały po 2 latach. Teraz mam polskie z JZO.

Po tych dwóch latach miałeś jeszcze gwarancję?

Majka
@Marcin

Rzadko jest chyba więcej niż 2 lata

Helena
@Majka

A nie wiesz czy za jakąś dopłatą mozna przedłużyć okres gwarancji? Czasami niektóre firmy to oferują

Jak wygląda sprawa grafiku w Jai Kudo Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

JKHR

Każdy dział ma swoje, ustalone godziny pracy. Nie wiem co ma Pan/Pani na mysli pisząc 'idzie na reke'? Proszę rozwinąć myśl :)

@JKHR

Podejrzewam, że chodziło o to czy można podawać np. swoją dyspozycyjność na konkretne dni lub czy można wziąć dzień wolny gdy zachodzi taka potrzeba :) Jak zatem to wygląda? Nie ma z tym problemu w Jai Kudo?

Kubaguzik
@Danuta

Bardzo duże problemy z dniem wolnym. Trzeba się tłumaczyć. (usunięte przez administratora).

Czy Jai Kudo Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

zapewnia :)

@JKHR

Ooo, a na jakie jeszcze inne benefity można liczyć w firmie? :) Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, jakieś bony np. świąteczne?

@Danuta

Prywatna opieka medyczna jest, ubezpieczenie też jest. Przed pandemią dwa razy w roku impreza firmowa. Bonów świątecznych nie ma.

Danuta

Jeśli chodzi o opiekę medyczną to z jakiej firmy ona jest? Super, że pracodawca w Jai Kudo zapewnia tyle rzeczy :) Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy pokrywa on w całości koszta wszystkich tych benefitów? Czy trzeba do nich coś dopłacać? Jeśli tak, to ile?

Buba
@JKHR

Zapewnia chyba wrzody żołądka i nerwobóle serca! Żadnych multisportów ani medicoverów nie ma. I nigdy nie było.

Maja

@JKHR a na jakim można liczyć na auto?

@Maja

na stanowisku PH

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jai Kudo Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

JKHR

W kontekście jakiego stanowiska Pan/Pani pyta ?

Eliza

Dzień dobry, Obecnie poszukiwany jest młodszy spec. do fakturowania. Czy ktoś z Państwa ma doświadczenie w pracy w tym dziale? Jak atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jai Kudo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Chodzieska 15
    60-418 Poznań

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.