Stryker Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stryker Polska Sp. z o.o.

AS 2013-04-10 16:16:11
GENERALNIE JAK NA KORPORACJE NIE POWAŻNE PODEJŚCIE. UDAWANE OSZCZEDZANIE .
OZA 2014-04-29 13:01:54
Pracowałam tam od około roku,(usunięte przez administratora)ODRADZAM WSPÓŁPRACE CHYBA ZE3 JESTES NA MUSIKU
antyplusk 2014-11-13 12:35:47
a jak tam sprawy z FBI zakonczyly sie?
Miki 2014-12-05 22:51:51
Hej a dlaczego odradzasz? Jakie minusy? Zastanawiam sie, jak u nich wyglàda rekrutacja- czy tylko znajomosci?
geolia 2015-04-30 11:00:32
Hej czemu odradzasz? Ja mam tam rozmowe o prace i sie zastanawiam wlasnie...
ROCCO 2016-08-10 10:46:39
Pracowałem tam ponad rok , ciekawe że prezesa zgarnęło CBA , i papugi musiały go wyciagać. Generalnie jak dla mnie to firma denna, bez szansy na awans czy podobne rzeczy dlatego zrobiłęm PAPA
Chris63 2016-12-03 15:51:31
Osobiście dziwie się Polakom, którzy tak garną się do firm, które założone były przez faszystów; kto w czasie wojny zakładał duże firmy? Na przykład Ikea: założył ją szwedzki faszysta w 1943 - co mozna bez trudu sprawdzić - ciekawe, skąd płynęły pieniądze służące za kapitał początkowy? A Polacy lecą do Ikei jak do miodu. Stryker chwali się, że od 1941... ciekawe...
Ale inny przykład - firma, która została założona po wojnie... Metro Group - niejaki Otto B., były SS-man w 1963 roku. i co dalej? Ano nic... Tylko większość Polaków bez zastanowienia zap... a do Reala, Makro, Cash and Carry, Saturna czy Media Markt, ze o sieci M1 nie wspomnę. A to wszystko własnie podlega niemieckiemu pofaszystofskiemu koncernowi Metro Group. Dla mnie to dziwne i nie bardzo rozumiem ten bezmyślny pęd do zostawiania kasy w tych miejscach.
P.S. Kupujecie coś od Hugo Boss? A wiecie, na czym zrobił pierwszy poważny majątek? Mundury dla ss i hitlerjugend.
Wesołej zabawy.
Zostaw swoją opinię o Stryker Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stryker Polska Sp. z o.o.