Media 4 Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Media 4 Sp. z o.o.

Mario Wrocław 2012-02-15 09:09:59
Totalna tragedia lacze niestabilne lub zupelny brak internetu. zgloszenia o reklamacji w ogóle nie sa rozpatrywane Pani (usunięte przez administratora)z BOK w kątach wrocł to to najmniej kompetentna osoba.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM FIRME MEDIA 4 obecnie MNI telecom s.a.
orchidea 2012-09-14 08:07:09
Żeby tylko 3-dniowe awarie. U nas kilkakrotnie zdarzały się awarie tygodniowe. A te 3-dniówki to już prawie standard. I naturalnie każda na weekend. Jeśli w piątek wieczorem lub sobotni poranek włączam komputer i okazuje się, że internet jednak działa to wielki sukces...
gosia 2014-09-10 00:35:12
NIE POLECAM TEJ FIRMY. ZENADA.BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA.INGORANCJA.WIECZNY BRAK INTERNETU.NIE ODBIERAJA TELEFONOW.BRAK KOMPETENCJI.PROFESJONALIZMU.TRAGNICZNA FIRMA.NIGDY DO NIEJ NIE WROCE!
nofko 2016-04-20 19:05:34
To wszystko zależy jeszcze od stanowiska @gosia, bo jako sales manager masz oprócz pensji ciekawy pakiet benefitów
Zostaw swoją opinię o Media 4 Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media 4 Sp. z o.o.