Credo Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie

Opinie o Credo Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 19:59:28
Mieliście styczność z firmą Credo Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
nieznajoma 2015-11-03 11:07:57
Firma credo to oszusci ze strzelc opolskich
Dovima 2016-10-07 14:07:06
Witam

Pracowałam w firmie Creed ze Strzelec Opolskich jako opiekunka osób starszych. W dniu zakończenia zlecenia firma ta nie zaplaciła mi za dzień ostatni, twierdząc, że to był już nowy miesiąc. Bzdurne tłumaczenie, co prawda są to małe pieniądze, ale pracowałam jeszcze pół dnia!!! Pracowników nie traktują poważnie. Po przyjeździe do Niemiec czeka sie po kilkunastu godzinach ciężkiej podróży 1,5 godziny na bezludziu, aby ktoś z firmy w Niemczech odebrał. Chore!!! Nie polecam tej firmy!!!
df 2016-10-07 18:57:29
#oparki wiesz co kolego wydaje mi się że akurat o zarobki to warto jest mimo wszystko zapytać na rozmowie
Opiekunka 2016-11-10 21:09:05
Zastanawia fakt dlaczego jest tylko cztery opinie o firmie Creed ze Strzelec Opolskich. Coś tu nie pasuje-prawda? Młode dziewczyny pracujące w tej firmie nie są kompetentne. Nie traktują pracownika poważnie. Kłamią i nie dopuszczają do kontaktu z szefostwem!!!! Nie polecam tej firmy!!!
Zostaw swoją opinię o Credo Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Credo Sp. z o.o.