Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

omon

Do wszystkich, którzy ubiegają się o pracę w tej firmie: darujcie sobie i szukajcie czegokolwiek innego. To w jaki sposób podchodzą do człowieka woła o pomstę do nieba... Zauważyliście że nawet na stanowisku handlowym szukają już 3 raz człowieka w ciągu roku. Gdyby pieniądze były dobre i prowizje od sprzedaży to można by przeboleć nawet kiepskie traktowanie pracownika, ale to jest zwykły wyzysk za 1/4 zarobków belgijskich. Jeżeli Joskin nie zrozumie tego, że człowieka trzeba szanować i odpowiednio motywować do pracy to cały czas będą szukać ludzi do pracy, ale mleko już się rozlało i trudno będzie odbudować renomę marki w Polsce... Można znosić różne warunki pracy ale za odpowiednią stawkę, a jeżeli handlowiec nie będzie dobrze wynagradzany to można zapomnieć o zamówieniach i pracy dla ludzi na produkcji... Omijać szerokim łukiem!!

Bghhggh

Nie ponoć są w dziale poszukiwacze złota na Alasce.

Hgghhghh

Szukam nitki oraz igły aby portki zaszyć ,w czasie pracy.

@Hgghhghh

To musisz poszukać w dziale sprzedawcy i konfidenci.

iks

Te jego podchody staja sie juz zalosne! Ja wszystko rozumiem ale juz bez przesady żeby nawet do kibla za ludźmi chodzil albo jak szczur chowal sie w paletach żeby obserwować czy ktos czasem nie stanie albo nie daj boże wezmie lyka wody. Pala je..na zniszczyla cala firme. Życzę ci chamie żebyś wyleciał na zbity pusty lep z tej firmy! Ps. Pozdrawiam rurę zza noteci

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Paulina

@sweet, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię. Nie jestem 'botem'. A Ty jakie masz doświadczenia z firmą?

Bonjour vēlo
@Paulina

Witam szanowną Panią redaktor ,jestem mile zaskoczony że jednak nie jest pani botem.dobrze wiedzieć że ktoś czuwa nad nami. A jeśli chodzi o doświadczenie z tą firmą mam...., ach pewnie już się Pani domyśla . Powiem w prost !rzadzą nami nieuki!bez jakiego kołwiek doświadczenia . Jak ktoś kto nie ma uprawnień mag 135 a sprawdza spawy.nigdy nie lakierowała a udziela się co do sposobu malowania . Albo były magazynier został managerem firmy .no porostu kpina. Tutaj ludzie boją się iść siku bo zaraz będą mieli notatkę na stanowisku typu "byłam u Pana od tej do tej i pana nie zastałam".

Łysy

Chcesz mobbingu to nikt normalny się tym nie zajmie. Wystarczy wziąść pusta babę i jakiegoś magazyniera dać im trochę władzy i odrazu pozamiatane.

Paulina

Zainteresowani tym, co dzieje się obecnie w firmie? Wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie internetowej Joskin Polska Sp. z o.o.: http://www.joskin.com.pl/?page=news&category=0&npage=1&user_lang=pl

tramp
@Paulina

Propagandę zostaw dla siebie. Wszyscy wiemy jak to wygląda piękna otoczka na zewnątrz, pokaz mocy a w środku wszystko gnije.

Kolo

Ludzie to belgia nie ma szacunku do Polskich pracowników. Obudzcie sie! Wszystkim zarządza i podejmuje decyzje belgia. Ruda czy tez inna nie ma tu nic do gadania!

@Kolo

Belgia czy nie Belgia ale wystarczy pogadać z tymi polskimi faszy stami .wszędzie tak jest każdy ci powie pracuj zagranicą u polaka a tu jest podobnie zagraniczna firma a rządzą polaczki . A póki nie wywalą tej Magdy i pieska leszka w tej firmie dobrze nie będzie.

Kolo

WiemCoJem

Od tego roku weszły przepisy, które zwalniają pracodawce z wysyłania tzw. "kwitków"

ja cie

mam nadzieję, że to tylko plotka..(usunięte przez administratora)

Gdzie się zapodziały kwitki z wypłat ? Krążą plotki że nie płacą zusu ?

Paulina

Zainteresowani pracą w Joskin Polska Sp. z o.o.? Na stronie firmy znajdziecie obecne oferty! http://www.joskin.com.pl/?page=jobs&user_lang=pl

Wędkarz

Wie ktoś co się stało temu Kajtkowi? Bo widać ze ledwo chodzi

TIRowiec

Ryba psuje się od głowy a joskin psuje sie od rudej głowy,ktora niebawem pewnie uleci.

Gepetto

Dlaczego przeniesiono biuro konstruktorów? Żeby Pinokio nie haczył nosem o głowy konstruktorów. Otwórzcie okno bo szyba pęknie. A może nie bo jeszcze ktoś wyleci.

waldek

Jedno co biegle robi to kłamie to jest pewne. Reszta to tylko złudzenie.

maly

Prawda jest taka ze pani Kasia pracuje tylko w tej firmie ponieważ biegle wlada "językiem francuskim" inaczej juz dawno nie bylo po niej śladu. Ale wszystko co dobre kiedys sie konczy

Stefan
@maly

Pani to słowo tu nie pasuje.

Prawdziwa dama to twoja mama

Jak można ukraść coś czego nie ma? Myślę że osoby które są obrażane powinny pociągnąć do odpowiedzialności osoby którym wydaje się że wszystko mogą i są bezkarne. Najgorzej jak coś się komuś wydaje......

brat wszechwiedzący

Bardzo porządna dziewczyna, Trudno co zrobić. Jak człowieka przyprze zapomina o regulaminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka