Opinie o Walmed Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Walmed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Walmed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walmed Sp. z o.o. w Warszawa

Albert Nowy wpis

Proszę uważajcie, poniższe negatywne opinie opisują uczciwie tę firmę, a szczególnie ta krótko opisująca właściciela , cytuję(usunięte przez administratora). Ciągłe zmiany zdania, coraz bardziej niekorzystne dla Was, opóźnione płatności, straszenie, traktowanie przedmiotowe, złośliwość na każdym kroku. Ostatnie zdanie i racja zawsze będzie należała do właściciela firmy.

SS Nowy wpis
@Albert

O jakich płatnościach Pan pisze? Jeśli Pan tutaj pracuje to nigdy nie otrzymał Pan pensji po terminie. Jeśli Pan nie pracuje to na jakiej podstawie wnioskuje Pan o opóźnionych płatnościach? Albo inaczej- jaki ma Pan interes w tym by kłamać

Witajcie. Potrzebuję pilnie pomocy-opinii, jak się obecnie pracuje w firmie jako przedstawiciel. Warunki zatrudnienia znam, ale czy pracuje się komfortowo, czy w autach są gpsy, jak firma jest postrzegana przez klientów? Dziękuję za podpowiedzi..... ☺️

Dyzio
@Kandydat

GPS jest (sprawdzany na bierząco co 10 minut), nie komfortowo, firma postrzegana przez klientów jako niesłowna i zapchajdziura.

ja Nowy wpis
@Kandydat

Firma jest tak postrzegana jak ją zaprezentujesz. Tak samochody mają GPS, jak często sprawdzany nie mam wiedzy

Ciekawy

Ostatnio zastanawiałem się nad wysłaniem cv, lecz wcześniej podpytałam w branży o opinie o firmę. Moje pytanie brzmi: czy coś się zmieniło na +, ponieważ słyszałem same bardzo negatywne i obraźliwe opinie na temat Walmedu.

Ciekawy 2
@Ciekawy

Słyszałem, ze się zmieniło, lecz tylko na gorsze. Może da opinie ktoś z pracowników i bardziej rozwinie temat

Michał Lublin
@Ciekawy

Praca jak praca, tylko trzeba uzgodnić warunki i mieć wszystko na papierze. Pozdrawiam.

ja Nowy wpis
@Ciekawy

Ja też czytałam opinie i zastanawiałam się czy przyjść na rozmowę. Przyszłam pracuję 2 rok jest ok. Z osobami z terenu mam mały kontakt atmosfera w pracy jest dobra i bardzo dobra. Wszystko zależy od osobowości, chęci zaangażowania. Jest podział obowiązków każdy wie co ma robić nikt nad nikim nie stoi jak kat. Czy żałuję na ten moment nie.

Mam doświadczenie w pracy jako handlowiec. Myślicie, że firma Walmed Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

?

Na pewno, gdy pracownicy zmądrzeją to co chwile będę kogoś potrzebować.

Wiktoria
@?

A to czemu? Jak zmądrzeją? ;p

?
@Wiktoria

Jak zmądrzeją to odejdą. W tedy co chwile będą kogoś potrzebować. Czego nie rozumiesz?

Łucja
@?

Ale pytanie było dlaczego uważasz, że jak zmądrzeją to odejdą? Co w firmie jest nie tak, że Twoim zdaniem trzeba zmądrzeć na tyle by z niej zrezygnować? Nie wiem? Wymagają zbyt wiele w stosunku do wynagrodzenia, kiepska atmosfera czy coś innego?

Nate
@Łucja

Odpowiadam na Twoje pytanie: nikt mądry nie pracuje w firmie, która nie szanuje pracownika, w firmie której właściciel traktuje Cię jak śmiecia. Dziwię się, że pracownicy sobie na to pozwalają. Wynagrodzenie i atmosfera są tak marne, że nawet nie będę tego komentował.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Walmed Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Kandydatka

Od ponad pół roku szukają i szukają kogoś do tych zamówień publicznych i coś znaleźć nie mogą. Widocznie cudowna firma. W sumie czego się spodziewać skoro pierwszy wymóg stawiany pracownikowi zamówień publicznych to doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych. Aż mnie ciekawi gdzie tak często pracownicy zamówień publicznych muszą tam dzwonić? (usunięte przez administratora)

zwłolisz
@Kandydatka

Szukają kogoś kto będzie dodatkowo robił jako telemarketer

@zwłolisz

Piaseczno to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Serwisu? Co powiecie o pracy w firmie Walmed Sp. z o.o.?

Fury

Wcześniejsza odpowiedź została skasowana. Będzie powielana cały czasNarzędzia pracy z epoki kamienia łupanego, brak profesjonalnego programu dla przedstawicieli jak w poważnych firmach, klepanie wszystkiego w excel'u, nędzne zarobki, właściciel uważa siebie za boga, myśli, że bez niego ludzie by poumierali z głodu i nie znaleźli by pracy gdzieś indziej, wydaje mu się, że dzięki niemu cała wieś i Warszawa są wyżywione, ale jest w WIELKIM błędzie, jest bardzo małym człowiekiem (dosłownie i w przenośni). Powinniście się skupić na zapewnieniu godnych warunków pracy, a nie siedzieć cały czas na GPS. Jeśli coś jest nie zrozumiałe to poproś kogoś w walmedzie, żeby to przetłumaczył. Zacznijcie w końcu myśleć!! PS. "opiekunowie" też nie wiele lepsi.

Fury

Jeśli ktoś chce poznać nie profesjonalną firmę oraz jak wygląda typowy januszex od środka, to jest to idealne miejsce do właśnie takich przeżyć. Ps. Nie zastanawiajcie się czy wysyłać tutaj cv…nie daj Boże jeszcze Was przyjmą i będziecie mieli traumę do końca życia.

Łucja
@Fury

A możesz jakieś konkrety czemu stwierdzasz, że są nieprofesjonalni?

@Łucja

Wymagania korporacji, a narzędzia pracy z epoki kamienia łupanego, lepiej skupcie się na ludziach którzy dla Was pracują, a nie siedzicie cały czas na GPS. Zarobki marne. W każdej szanującej się firmie przedstawiciele posiadają profesjonalny program, a nie tabelki w śmiesznym excel'u. Wiejska firma, której właściciel wyobraża sobie, że bez niego świat by nie istniał, a ludzie tam pracujący nie znaleźli by nigdzie pracy. Jest w całkowitym błędzie. Z resztą, jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś w walmedzie kogoś kto potrafi. Pozdrawiam.

@Łucja

Poprzednia odpowiedź została skasowana, będę ją powielał cały czas.

@Łucja

Wiejska firma ptaków leśnych…tyle wystarczy(na duże litery nie zasługują)

Jacek

Czy możesz opisać dokładniej co się stało, że taka negatywna ocena ? Chodzi o jakość ich produktów ?

Staszek

@Anonim A to niby dlaczego? Czyżby konkurencja chciała zaszkodzić firmie widząc dobre opinie?

Iza

A o jakich dokładniej postępowaniach względem pracowników piszesz, co konkretnie masz na myśli? Jeśli jest coś, co warto wiedzieć przed zatrudnieniem się u tego pracodawcy, to daj proszę znać. Ciekawi mnie to, ponieważ poszukują tutaj teraz pracownika do biura i chcę poznać Wasze opinie.

TomcioPaluch

Jak praca w serwisie? w porządku czy lepiej kijem przez szmatę nie podchodzić?

@TomcioPaluch

A szukają w ogóle teraz kogoś do serwisu Walmed? Na stronie internetowej nie ma żadnych info. Wiesz coś o rekrutacjach?

Gabi

Mam zamiar aplikować i proszę o info jak przebiega rekrutacja?

Olek

Płacą tyle ile sobie wynegocjujesz, terminowo a nawet expresowo. Sama praca ok, sprzedajesz średniej jakości sprzęt. Umowa na działalność, dość niekorzystna.

Darek
@Olek

A umowy o pracę standardowej nie dają?

Jakim pracodawcą jest Walmed Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Były

0 benefitow, praca na własną działalność, premie trudne do zrobienia..

@Były

Co konkretnie oznacza "premie trudne do zrobienia"? Napiszesz coś więcej na temat zasad związanych z przyznawaniem premii w firmie Walmed z Warszawy? Walmed funkcjonuje na rynku już od 16 lat. Posiadają więc duże doświadczenie związane z dystrybucją i serwisem urządzeń medycznych. Czy wobec tego możesz napisać też coś dobrego na temat tej firmy? Firma z takim stażem musi mieć mocne podstawy, aby funkcjonować.

Igor

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Praca na działalności mi odpowiada, więc mogę próbowac.

@Igor

@Igor Świetnie, że chciałbyś podjąć pracę w Walmed. Widziałam na ich oficjalnej stronie, że prowadzą raczej otwartą rekrutację: http://www.walmed.pl/praca/ Musisz jedynie wysłać pod wskazany adres swoje CV i czekać, aż się odezwą. Zrobisz to zatem?

Erwin

Co słychać w firmie? Przestaliście pisać na forum bo jest dobra praca? Szkoda, nowi chętni jak ja szukają informacji bezpośrednio od pracowników.

23we4r

już podobno ta retuacja dobiegla końca akurat nie wiem możliwe ze za jakiś czas będą się pojawily jakies nowe oferty pracy od nich trzeba czekac po prostu

tomek

z tego co widze to tylko rekrutują ludzi jako przedstawicieli medycznych.

zasa

firmą posiadającą piętnastoletnie doświadczenie w branży dystrybucji i serwisowania urządzeń medycznych to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ale nawet taka potrzebuje nowych pracowników, aktualnie szukaja @hejo przedstawicieli handlowych na Podlaskie i Wielkopolskę, aplikuj może czekają na Ciebie

hejo

Dobrze, że zapewniali szkolenia, bo prościej jest dostosować się do obowiązków @23we4r. Zobacz, że nawet teraz nie ma żadnej oferty pracy, bo można liczyć na stabilną pracę.

23we4r

nie szukaja juz wlasnie przedstawiecila medycznego niestety..a wiem wlasnie ze oferowali szkolenia no i trzeba bylo miec odpowiednie wyksztalcenie wyzsze

Zostaw merytoryczną opinię o Walmed Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Walmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walmed Sp. z o.o.?

Walmed Sp. z o.o.