Colop Polska Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Colop Polska Sp. z o.o.

pracownik 2014-08-01 22:23
Jest jedno słowo określające tą firmę - DNO !!!
slim 2016-01-02 12:17
ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!
jhg 2016-04-28 18:30
w konkretnie to przedstawiecila handlowego w dziale sprzedazy technologii laserowych w Bytomiu oferuja stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, umowę o pracę na pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy), narzędzia niezbędne w pracy, szkolenia
Anonim 2017-02-21 13:33
Pensja najniższa z dużą premią na start aby łatwo było kontrolować pracownika poprzez ucięcie połowy pensji, atmosfera niezbyt ciekawa kamery wszędzie i wyzysk pracowników. Nie polecam
Uhh 2017-02-28 20:46
Ja również nie polecam kamery tylko w ubikacji brakuje. Tych co się starają mają gdzieś liczy się tylko aby jeden drugiego podpier... do prezesa i pkt zbierał. Zero pracy zespołowej. Jak jesteś nowy to pracujesz jak wół bo "starzy" pracownicy każą ci robić najgorszą a czasami i swoją robotę bo się im nie chcę!!! 21 WIEK a tam średniowiecze. Chłopi i szlachta
szczery 2017-03-01 17:25
Widze ze ludzie w koncu poszli po rozum do glowy i sie pozwalniali. ( usunięte przez administratora )Tylko czekac az to wszystko sie rozleci jak domek z kart. Jak sie nie szanuje pracownikow to tak to sie musi skonczyc...
Chwała bohaterom 2017-03-01 23:38
Organizacja pracy w firmie pozostawia wiele życzenia, jest wymagająca i stresująca. Ciągły pośpiech w prostej linii prowadzi do wielu sytuacji stykowych między pracownikami, ale żeby pozwalać sobie na personalne wycieczki w tym miejscu trzeba nie mieć klasy. Tak po prostu.
slim 2017-03-11 10:41
ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspolpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!
Marych 2017-03-13 21:22
Niektórzy szukają nastawienia ale tam jest paru ludzi którzy szybko wybijaja takie pomysły z głowy praca tylko na ilość na czas wszechobecne kamery i kapowanie jeden na drugiego.
Z powodu braku pracy lub inaczej mozliwosci lepszych zarobkow bez doświadczenia i wykształcenia w Bytomiu trzeba to przebolec i pracować nadal :-(
Zostaw swoją opinię o Colop Polska Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colop Polska Sp. z o.o.