Colop Polska Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Colop Polska Sp. z o.o.

pracownik 2014-08-01 22:23
Jest jedno słowo określające tą firmę - DNO !!!
slim 2016-01-02 12:17
ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspołpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!
jhg 2016-04-28 18:30
w konkretnie to przedstawiecila handlowego w dziale sprzedazy technologii laserowych w Bytomiu oferuja stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, umowę o pracę na pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy), narzędzia niezbędne w pracy, szkolenia
szczery 2017-03-01 17:25
Widze ze ludzie w koncu poszli po rozum do glowy i sie pozwalniali. ( usunięte przez administratora )Tylko czekac az to wszystko sie rozleci jak domek z kart. Jak sie nie szanuje pracownikow to tak to sie musi skonczyc...
Chwała bohaterom 2017-03-01 23:38
Organizacja pracy w firmie pozostawia wiele życzenia, jest wymagająca i stresująca. Ciągły pośpiech w prostej linii prowadzi do wielu sytuacji stykowych między pracownikami, ale żeby pozwalać sobie na personalne wycieczki w tym miejscu trzeba nie mieć klasy. Tak po prostu.
slim 2017-03-11 10:41
ile ludzi tyle opini- w każdej pracy sa plusy i minusy. Poza tym nie ma ludzi idealnych i dla kazdego co innego jest priorytetem. Jezeli ktos optymistycznie podchodzi do sprawy to i wspolpraca wyglada inaczej, a jesli ktos szuka problemu to zawsze go znajdzie. kwestia nastawienia!!
Zostaw swoją opinię o Colop Polska Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colop Polska Sp. z o.o.