Xerro-Polska

Katowice

Opinie o Xerro-Polska

maro.32 2011-10-22 10:35:36
Ciekawe dlaczego kobieto nie przyszłaś tu pracować, skoro tam taki profesjonalizm i nigdy o Tobie nie słyszałam( usunięte przez administratora )
Sławomir Z. 2013-01-31 14:33:00
Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym zostałem niemile zaskoczony decyzją jaką podjął "szef" jak wyraziła się bardzo uprzejma i kompetentna pracownica. Szefostwo Firmy powinno się cieszyć że posiada bardzo kompetentną osobę w dziale handlowym ponieważ tylko dzięki temu dokonałem wielu zakupów i zostanie podpisana umowa na serwis. Gdyby to miało zależeć od "szefa" to raczej nie doszłoby do transakcji ponieważ w trakcie zaawansowanych negocjacji w sprawie rocznego serwisu urządzeń znajdujących na stanie w mojej firmie zaistniała konieczność dokonania serwisu jednego z urządzeń. Po dokonaniu usługi została wystawiona faktura w cenach komercyjnych czy raczej detalicznych, którą zakwestionowałem ponieważ byliśmy już w trakcie ostatniej fazy negocjacji (szczegóły w tym wypadku pominę - znane są pracownikom). Na moją sugestię że chyba w dobrym tonie byłoby aby jednak ostania usługa została potraktowana już w cenach ustalonych, usłyszałem że "szef nie widzi podstaw do zmiany faktury. Szczegóły negocjacji są poufne więc trudno mi na łamach internetowych podawać szczegóły ale gdybym wiedział że tak traktuje się kontrahenta w tej Firmie to wybrałbym firmę konkurencyjną ponieważ ceny są podobne ale podejście do klienta jest bardziej profesjonalne niż "szefa" XERRO POLSKA. Z poważaniem Zdeb Sławomir
Sławomir Z. 2013-02-08 12:22:22
Dzień Dobry,
ponownie zostałem zaskoczony!!! Ale tym razem moje zaskoczenie jest pozytywne, ponieważ nastąpiła refleksja do zaistniałej wcześniej sytuacji i sprawa została pozytywnie rozpatrzona. Zostały wystawione faktury korygujące do koty ustalonej w trakcie negocjacji.
W języku młodzieżowym "szacun" dla "szefa"!!
Sytuacja ta wskazuje że profesjonalizm jednak nie jest obcy w tej Firmie! Z mojego punktu widzenia nadal będę współpracował i polecał Firmę Xerro Polska.
Z poważaniem Zdeb Sławomir
Sławomir Z. 2013-02-08 12:24:03
koty = kwoty. :)
edek 2013-10-11 18:50:09
ciekawa refleksja dwie minuty po wpisie samochwała.
Jan Krzystoń 2014-10-27 11:26:11
Polecam firmę, dziś miałem dostawę sprzętu. Super obsługa działu technicznego i handlowego.
@@@ 2016-09-06 19:58:06
Nie, nie i jeszcze raz nie !!
Zostaw swoją opinię o Xerro-Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xerro-Polska