Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Ktoś pisał że firma została przejęta. A co z pracownikami? Zostali czy więszość zwolniono? Nie było problemu z uzyskaniem świadectw pracy? Zaległa kasa też wypłacona?

A taki tam Nowy wpis

Nie zastanawia was skąd ten stary (usunięte przez administratora) , niegdyś potentat mięsny ma kasę ? Czyżby coś gdzieś wcześniej schował ????

Jak aktualnie wyglada sytuacja z firmą? Ktoś ma informacje na temat tego czy się rozkręciła firma? Bo rozumiem, że właściciel się zmienił przez sprawę sądowe wcześniejszego właściciela? Co z wypłatami? Nie widzę ofert pracy. Ktoś wie czy będzie nabór na nowych pracowników ?

Piotr Nowy wpis

Witam. Wie ktoś jak ze sprawą Zbyszko odzyskał ktoś pieniądze za sprzedane (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

Czy jest możliwość pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk na część etatu?

fru

Przecież ten zakład nie istnieje. Nowy dzierżawca też jedzie po bandzie...

Kazimierz
@fru

Coś dziwne informacje dajesz, bo zakład funkcjonuje według krs i z informacji, które znalazłem. Zmienił się właściciel? Jak tak to czy jakieś warunki pracy może też uległy zmianie, czy nie wiesz tego? Szukam pracy i na produkcji chętnie bym się załapał. No chyba, że totalnie nikogo teraz nie zapowiada się, aby szukali? Może coś wiesz.

@Kazimierz

Zakład funkcjonuje ale kiepsko , bo dwóch największych nieudaczników się za tow wzięło , androi i roberatas nic nie znaczące postacie w tamtej firmie.... Ciekawe kiedy żydek się skapnie i w (usunięte przez administratora)ich kopnie , chociaż jedną postać sprzedawczyka z Rawy udało im się ściągnąć ....

@Kazimierz

To może lepiej zagłebić się w temat....działają bez pozwoleń wymaganych dla tego typu zakładu....

Abraham
@Mariusz

Napisałeś, że zakład funkcjonuje. Teraz nazywa się chyba y.m. bsd international trade sp. z o.o. A jak traktuje podwykonawców i firmy zewnętrzne. Płaci za dostarczanie materiałów i wykonywane usługi ? Terminy płatności są przestrzegane ? Moja firma dostała zapytanie na jedną z usług i szukam informacji, czy po burzliwej historii zakładu to nie jest za duże ryzyko.

Emilia
@Mariusz

Kiepsko funkcjonuje ,czyli mają coraz mniej zamowien ,pracy i upadają? Czy zatrudniają nowych pracowników i są wypłacalni ? Masz jakieś info czy można sobie dorabiać tylko w weekendy?

Dotyczy też pracowników?

Free

Zbychu w końcu na wolności. Może odkopać trochę kasy i pożyć wesoło. Podobno firma ma ruszyć, ale nie pod ręką Zbycha, Niech się boją wszyscy którzy dobrze życzyli Wariatowi :)

@Free

Tia..na wolności....z wolnej stopy odpowiada. A czy firma rusza....Żydzi wzięli w dzierżawę bo na kupno się nikt nie zgodził.... podobno..ale już przekręt goni przekręt,,chyba tak to już jest z tą firmą ze nic nie może być normalnie

Orwel
@Free

Ciekawe co zrobi dawny właściciel , obecnym 2 gościa którzy brudzą mu na zakaldzie teraz . Ja tam bym pomyślał nad jakimiś instrumentami prawnymi . Trochę to wygląda na celowe doprowadzenie dawnego właściciela do upadłości ... Ale cóż ja tam wiem ...

Wader
@Orwel

W gdzie kacapowa jest ?

Wyrocznia
@Orwel

Jakie tam instrumenty w papę ładwać powinien dwóch żydowskich sługusów , ten z łodzi to się o własne buty wyłoży jak tylko stary w jego stronę wystartuje a ten staruch. Warszawy się że starchu zasra . Ha ha ha .

marko
@Wader

Jak to gdzie? W Warszawie robi kolejną karierę w mostostalu. Wielki ekspert od finansów ;) ;)

@marko

Na drutach się zna , byle do władzy , wszstko do papy zapakuje wystarczy że są banknoty

Irek

Przyjmują do pracy?

Ale dobre kawały ktoś opowiada.....i cała wieś będzie balowała tydzień

Czy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Berek

Tak tylko trzeba się zgłosić do biura firmy na Smutnej w Łodzi

Klient
@Berek

Widzę że firma się rozwija. Pierwszy raz słyszę że zakład otworzył nowe biuro. Nic tylko pogratulować.

Wiara
@Klient

Jeszcze nas nie ma ale wrócimy na rynek łódzki w niedługim czasie .....

Lidia
@Wiara

Czyli są jakieś plany rozwojowe? Wiesz może, czy pracownicy będą mogli się przenieść do tego nowego biura w ramach ścieżki kariery?

W sensie siedział w więzieniu? Za co?

@Marek

To niech wychodzi kasę oddać , wystarczy tych wakacji za państwowe pieniądze , do kamieniołomów i niech odrabia za najniższą stawkę do końca życia. A nie leży i nic nie robi nygus jeden .

Wariat
@Robert

Młody majątek dogląda , pielęgnuje a po 3 latach ta pad---lina wyjdzie i będzie korzystał z tego ... Wtedy już nikt mu nic nie zrobi i nie zarzuci .... (usunięte przez administratora) Kumaci widzą o co chodzi ....

Danuta
@Wariat

To w sumie skoro tak twierdzicie to po co ten temat drążyć skoro wpływu nie macie? :(

Jarek
@Danuta

To nie stwierdzenie to czysta prawda. Każdy to wie ale jak to mówią na każdego prędzej czy później spadnie sparwiedliwość , życie samo to skoryguje.

J.k

Zbigniew postawiony w stan oskarżenia plus jeszcze trzy osoby.do 10 lat pozbawienia wolności.brał mięso od Izraelczyka z rytualnego uboju.uwielbiam gościa za pomysłowość......klientela spożywała święte krowy. Rosół uzdrawiał

ubojowiec
@J.k

czy przeczytałes dokładnie artykuł ?? wysyłał mieso do Izraela a nie kupował mieso od Izraela ..

przypadek

Czego można spodziewać się po przedsiębiorcy....skoro takimi znajomymi się otaczał...nic dodać nic ująć!

Joszka
@przypadek

Ty uważasz że zbych jest winny ja uważam że został oszukany przez naród wybrany który podstępnie doprowadził go do upadku. Popatrz nie było ich zakład działał , pojawili się zakład padł. Co ty na to cwaniaczku ?

Krystyna
@ubojowiec

A jaki artykuł? Gdzie go znajdę?

Maja

Czy ktoś coś wie na temat firmy Duet?

Wera

Skad tyle jadu w ludziach.Sami chyba tacy jestescie i mierzycie wszystkich wlasnie taka miara. Wiekszosc tych,ktorzy tak opluwaja, za czasow prosperowania kompleksu Z M I Wiaczynia kradli ile mogli.Zwlaszcza c,ktorzy tak wlascicielowi ,,niby,,pomagali.Niby prawe rece,a w rzeczywistosci to lewe do zawlaszczania czego tylko sie dalo. Niejeden taki lizus dobrze sie dorobil na wlascicielu..szkoda tylko,ze wtedy p.Zbyszek nie rozumial dlaczego tak mu z,,reki jedza,, Przykre,ze jakas grupe ludzi oszukal nie wyplacajac kasy,ale trzeba tez spojrzec na to ilu ludziom i instytucjom pomogl swego czasu. A juz mieszanie dzieci w sprawy ojca to tylko oznaka egoizmu i prostactwa..bo te dzieci nie mialy wplywu na to co ich ojciec robil. Ale przeciez ludzie obcy lepiej wiedza co sie dzieje u innych .Moze lepiej pilnowac swojego podworka i swoich dzieci,..bo w zyciu nigdy nie wiadomo co was spotka i czy nie skonczycie podobnie .

@Wera

Fajna próba wybielenia i zrzucenia winy na pracowników. Co by tu na tym forum nie było pisane nie zmieni faktu że wieki Z siedzi a młody z tego korzysta. I każdy to wie. Prawda jest to że tych wszystkich swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) traktował i z górnej i dolnej półki. Zasłużył sobie latami na to co teraz ma.

@Robert

Dokładnie...i te 85 mln długów też pracownicy mu zrobili...i to pracownicy nagminnie łamali prawo...mając za nic przepisy, zasady, normy.

Sławomir
@890

Serio są aż takie długi bo jak dla mnie to ogromna kwota. Nadal przyjmują tu ludzi czy firma się zwinęła? Powiesz jak jest?

@Sławomir

Właściciel otworzył oddział na smutnej w Łodzi , jak spełnisz jego wymagania to możesz zawsze tam dołączyć

Karim
@Wera

Ja też nie rozumiem dlaczego ludzie tak tego młodego się czepiają. Wystarczy kupić chipsy , piwo usiąść i oglądać jak sam się nieudacznik w końcu wykończy ....

Waldek

Hahaha Młody Kruk teraz bawi się za Wasze pieniadze. Piekna sprawa. Sklepy ida jak burza, a wy glupcy nadal nic nie macie, zamiast brać się za niego to płaczecie w tych swoich stodołach.

@Waldek

Nic nikt mu nie zrobi . Prowadzi legalny biznes i sam wszystkiego się dorobił.

Paweł brat Piotra
@Robert

Legalny ? Umowa najniższa reszta pod stołem. Kasy nabrali z ojczulkiem, a rolnicy złotówki nie zobaczyli.

@Paweł brat Piotra

To zgłoś to do urzędu skarbowego , ja tam pracowałem 12 lat i wszystko na umowie to co na papierze to do ręki. Jakieś herezje widzę które próbują z uczciwego człowieka złodzieja zrobić.

@Mariusz

Ja 15 lat i nie pamiętam ani jednego roku żeby cała wypłata była legalnie. Najniższa na papierze reszta pod stołem. Po kilku latach jak wzrosła Najniższa na papierze było 200 zł więcej niż minimum

@Gaga

Czyli (usunięte przez administratora)państwo , 15 lat to trochę musisz oddać do skarbu państwa . Szkoda mi ludzi którzy na takie coś się godzili . Teraz jak urząd skarbowy się wam do tyłków dobierze to będziecie mieli cacay . Ha ha ha .

@Mariusz

Ty chyba jaja robisz sobie ale to już po Wielkanocy. Każdy tak mial i Każdy o tym wie. Niestety za późno. W innych pracach człowiek wie co to urlop co socjal. Tutaj tylko praca jak robot. A zatrudnienie na wszystko na papierze? Jak miałeś sam odpowiedz sobie Kim Jesteś?

@Gaga

Czy ktoś was zmuszał do takiego układu ? No chyba nie. No nie ładnie tak państwo (usunięte przez administratora) Nie wrzucaj każdego do tego samego worka , bo może ktoś tak miał i robił to nie legalnie ale byli tacy co mieli wszystko na papierze tak jak ja i wielu wielu innych .

Lola
@Mariusz

No bo jak połowa matołków miała na sobie kornika albo inny problem to sami prosili o takie rozliczenie a teraz lament. Śmieszne to, bo gdyby Zbyniu dalej działał to wszystko by było „po staremu”… a teraz płacz i lament… hahahahah

Random
@Mariusz

Jak tam to całe dziadowo ? Padło to już jest z czego kasę brać w końcu ? Ten specjalista na Łódź od mięsa i biznesu już wyszedł z pudła ? Słyszałem że u rolników czekają ostre widły żeby mu je wbić w (usunięte przez administratora)

@Random

Jak to jak? stary siedzi w pudełku a młody się bawi za kasę rolników wydaje :d

Sławomir
@Random

Mówisz o firmie? Nic nie słyszałem żeby miała ogłosić upadłość. A ty skąd masz takie info?

@Sławomir

Proszę sprawdzić w internecie . 28 marca jest postanowienie o upadłości

Roko koko
@Olga

Jak tam kacapowa ? Słyszałem że biega wokoło zakładu i piszczy kiedy pan wyjdzie z pudła. Niby łasi się do każdego u kogo tylko monetę poczuje.

@Roko koko

On tyle wody w pudle nie wypił co ona dragów w sobie miała od kad on siedzi .

@Robert

Niby na zakładzie kacapowa miał ksywę wara ślusara ....

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Szybka rekrutacja .

Wybrać czy chce się pracować w sklepie na smutnej czy w Piotrkowie . Nic trudnego. Najpierw trzeba zajumac rolnikowi krowę , byka i już jesteś w firmie .

@Szybka rekrutacja .

Teraz można jeszcze dorzucić pare grosików na biednego Pana K. … jest zrzutka na nowego adwokata. Rodzina prosi o wsparcie finansowe… chyba brak słów…..

Filip
@456

O wiele uczciwiej byłoby zrobić zrzutkę na (usunięte przez administratora) rolników . Czy ta rodzina wstydu nie ma?

@Filip

Dokładnie… jak tak można…zero skrupułów. Obłuda i tyle.

Malwinka
@Ktoś

Zero skrupułów to mieli rolnicy jak karmili bydło przed sprzedażą i pompowali je woda. Oni dymali Zbyszka on wydymał ich. Zawsze możecie zrobić zbiórkę za rzecz rolników . Ciekawe ile wpłacicie. Zbychu jest nie winny wypuścić go , to rolnicy go wrobili. Murem za zbychuniem .

Lola…
@Malwinka

To wpłać cała kwotę i po sprawie… Zbyszek będzie Ci dozgonnie wdzięczny

@Lola…

Ok. Mam nadzieję że jak Zbychu wyjdzie to kopnie cię w zadnia część ciała zwana (usunięte przez administratora) , Zakompleksiony hejterku bez przyszłości .

Nik
@Malwina

Po sposobie wypowiedzi i agresji… cóż niedaleko pada jabłko od jabłoni…

@Nik

No nie daleko , ale ty hejterku możesz sobie tylko pisać . Zbychu wyjdzie a ty pobiegniesz do niego pracować .

Gruby
@Malwina

Dobrze Malwina. Zapomnieli niektórzy jak Prezes im pomagał i (usunięte przez administratora) ratował. Oby jak najszybciej wyszedł.

@Malwina

Chyba nie byłaś pracownikiem a napewno nie bardzo blisko P.Kruka . Ja byłam i nikt chyba nie chciałby być poniżany i rzucany kiełbasa tak dosłownie fizycznie kiełbasa była to kiełbasa gospodarza. I do tego jeszcze kilka niemiłych słów. Karma wraca. Ja jestem zadowolona mam rodzinę przede wszystkim tego temu Panu brak. Na chleb też mi starcza.

@Gruby

Kiedyś pomagał potem okradł z własnej godności. Czy to jest pomoc? Zostawiam to do interpretacji zainteresowanych

@Gaga

Pomagał bo widział w tym interes…wszędzie układziki. Nigdy nic nie robił bezinteresownie. A do tego brak szacunku do ludzi… w tym do własnej rodziny….

Ford
@Gaga

Brat zbiera na adwokata wstydu nie mają. Lepiej niech zbierze dla ludzi którym Pan Zbyszek nie wypłacił pieniędzy. Trochę tego jest. Ludzie mają rodziny i nie pracowali u niego charytatywnie.

@Ford

To u nich rodzinne. Przecież brat ma majątek niech coś sprzeda . Np dom który wynajmował-bratu dla pracowników

@Kasia

Dokładnie.. jak można być tak obłudnym i mieć taki tupet. Ale ta rodzina nie ma za grosz wstydu!

@Tomek

Co cię interesuje wstyd rodziny . Co ma jego brat do rolników? Załóż skarbonkę na rolników i pędź . Chusteczkowo zrobiłaś kiełbasę to w ciebie rzucał , albo przywiozłaś przetrzymana w sklepie . Godność? A dlaczego się wtedy nie postawiłaś jak tak było ? Obłudnico od 7 boleści.

@Malwina

Jak młody sprzeda sklep i maszyny rolnicze plus plony to spokojnie starczy na adwokota , kaucję i dużo dużo więcej. Faktycznie wstyd i brak honoru. Sam się przecież nie dorobił tylko tatuś po cichu przed wierzycielami dał.

@Robert

Oni tylko potrafią kombinować i (usunięte przez administratora). A teraz jeszcze liczą na naiwnych ludzi… (usunięte przez administratora)

@Ktoś

Przecież to przykrywka żeby prokurator nie czepiał się skąd jest kasa. Normalny myk prawny. Mam nadzieję że sprawiedliwość was dopadnie i starego i młodego.

@Robert

Wszyscy jesteście do bani.Nawet nie macie pojęcia co ta rodzina przeszła gdy p.K.....byl na wolności. Po co to komentować ?Żyjecie nadal sprawami innych .....brak ciekawszych zajęć.

@Ktoś

Ta przeszła , najbardziej młody ....

@Ktoś

Ale to przecież oni mieszają w swoje życie innych. A Pan (usunięte przez administratora) areszcie ze wszystkich się śmieje…..

@Los

Mało tego kacapowa raz miesiącu może mu galę legalnie zrobić.

@Malwinka

z karmieniem i pompowaniem była to prawda .. pracowałem tam na uboju .. ktos tez pisze ze Kkruk był niemiły .. dla mnie był bardzo miły .. niemiły ot był dla tych co chcieli Go przekrecic ;) nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalem od rolnika ze odzyskał kase z miesiac przed zatrzymaniem Pana Kruka .. ponoc zaczeli oddawac pieniadze .. ale przeciez nikomu sie nie podobał układ jaki proponował Pan Kruk i woleli Go zamknac .. no to prosze teraz zobaczycie kase jak swinia niebo ..

@pracownik

A 85 mln co jest winien rożnym instytucjom i itd… to tez już poddawał ? Chyba nie…

@Los

A co cię instytucje interesują. Banki dawały to brał. Widzę że duże kompleksy masz .... A co ty takiego w życiu zrobiłeś losie że masz prawo się odzywać i krytykować z ukrycia. Na sto procent z ciebie jest taka mała szara myszka która w konfrontacji z kim kolwoek chowa głowę w piasek ....

@Malwina

Czytam twoje komentarze to albo jesteś ślepa albo coś z toba nie tak! Czytaj ze zrozumieniem 85 ml on nie wziął kredytów tylko tyle kasy nie zapłacił rolnika poczytaj dobrze w internecie jest ile i co komu jest winien

@Kasia

Dokładnie...gość nakradł przez kilka ładnych lat tyle kasy a teraz ktoś go ma jeszcze żałować....ze tym ludziom nie jest wstyd...ale jak to mówią " ryba psuje się od głowy". W tym zakładzie przekręt gonił przekręt, i tak dziwne że dopiero teraz się tym ktoś zajął.

@Kasia

Wała tam wiesz ile komu jest winien.

@Los

Idź do prokuratury i opowiedz o tych przekrętach . Ja go żałuję masa ludzi miała pracę, masie ludzi pomógł i dobre mięso maił. Jak byś był na jego miejscu tak samo byś zrobił.

@Malwina

Wystarczy lepiej się dokształcić...to są oficjalne informacje komu jest ile winien. Ale jeszcze trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Ale to może być trudne dla niektórych jego znajomych. Lepiej go ślepo bronić...

Losik
@Malwina

Przestań juz tutaj pisac i robić z siebie ciemnogród bo tak się zachowujesz.

@Los

Konkretnie ile tobie jest winien? Wypuścić Zbycha i wsadzić tych co pompowali (usunięte przez administratora)!!!

@Malwina

Kolejny przykład braku wiedzy....albo czego innego. Prokurator już dawno działa. I wie o wszystkim nie tylko o długach...

@Filip

W sensie mówicie tutaj o szefostwie? Ale akcja. Ale pracownikom wypłacają kasę regularnie?

@123

Tak jasne . Prędzej czy później wyjdzie. Zbyszek siedzi za niewinność. Mam nadzieję że wyjdzie i utrze nosa tym wszystkim kłamczuchą . Gdyby prokuratura miała pewność to już by dawno był proces a niestety to areszt śledczy. Może się okazać że jest niewinny.

lala
@Malwina

Wiesz żeby był proces to musi być zakończone dochodzenie. A skoro cały czas pojawiają się nowe dowody i fakty, trwają przesłuchania i przeszukania - to siedzi w areszcie. Ale znowu kłania się brak WIEDZY!!!!

@lala

Wlasnie brak wiedzy . A wypowiada się i nie zna konkretnie sprawy

Była pracownica
@Ktoś

Tak piszesz , a ludziom wisi kasę , za pracę mi np. winien 8300 zł i musiałam sobie jakoś radzić jak większość z pracowników z dnia na dzień zostały zamknięte sklepy. I tego nikt nie widzi i nie słyszy i nie mówi o tym myślisz , że to ok.

Madzia
@Była pracownica

Ale nikt nie mówi że jest to ok. Ale o tym że jest źle, i że trzeba było szukać pracy było wiadomo już od bardzo dawna. Wilku pracowników szukało i znalazło żeby nie zostać na "lodzie". A o tym że jest tragicznie to było wiadomo z ok. rok przed zamknięciem sklepów.

Róża
@Madzia

No był tam taki dyrektorek co obiecał że jak on to ruszy wszystko to będzie praca podwyżki...że jego ulubione pracownice będą dalej ...na tronie. A tu co klops dalej kwiatki robić trzeba...itp

@Róża

To masz. Dziad lepszy był ten nieudaczny doradca z Brzezin w klatkach z wąsami. Tak ruszył zakład że wszystko padło a i przez niego w 60 procentach starego zamknęli. Jak ktoś chce rozłożyć firmę to polecam .

Rolnik
@Robert

Jak zawsze prawda jest usunięta bo w oczu kole.

Zak

Kasa jest pewnego gdzieś ale nie u tych co powinna.

SP
@Była pracownica

Też byłam w takiej sytuacji i musiałam sobie jakoś poradzić

@Robert

chyba nie masz pojęcia skąd i na jakich warunkach młody funkcjonuje i ile razy przywoził hajs "od siebie z firmy" na wypłaty dla ludzi...gdzie byłeś jak wszyscy się zastanawiali z czego wypłaty zrobić i co zapłacić jako pierwsze... i gdybys miał jakakolwiek wiedzę o tym co się naprawdę działo (w biurach, nie na produkcji) to byś wiedział, ze młody nic nikomu nie ukradł, a lista wierzytelnosci wyglada zuuuupelnie inaczej i rolnicy to tam akurat tylko kropelka w morzu potrzeb :)

Darek
@Kasia

Tak ale żeście się na pracowały wtedy , pamiętam. Przestań gadać bzdury.

Rudy brodaty
@Darek

Dokładnie u dyrektora w pokoju

Wie ktoś może czy wypłacają kasę poszkodowanym rolniką ? Co tam się dzieje w ogóle ?

Brat
@Piotr

Zbyszek bawi się za Twoje pieniądze xd

Ilona

A co z firmą Duet? Czy ktoś coś wie?

Marzena
@Ilona

Firma Duet to firma Szymona nie Zbycha . Na ten moment sprawa stoi w miejscu

Iza
@Marzena

Mnie tez wiszą kasę i niestety nie można nic zrobić młodemu… :-(

Tyssij

No to bierz się za ssanie, masz pewnie wielką wprawę.

@Tyssij

Śmieją wam się w oczy a jedyne co możecie zrobić to sobie tu pisać . Wydymali wszystkich bez mydła.

Skąd w ludziach tyle jadu...ludzie zostali (usunięte przez administratora)...okradzeni z własności, przezywają swoje dramaty, a tu ktoś jeszcze ma czelność się z nich wyśmiewać. Jakim trzeba być człowiek, chyba tylko pokroju byłego właściciela zakładu, który ludzi miał za nic.

Rolnik
@639

Kto Zbyszek miał ludzi za nic ? Ty chyba nie za bardzo wiesz o czym mówisz . Podwinęła mu się noga w biznesie ale czy komuś coś ukradł ? No chyba nie . Czy on wszedł do czyjejś obory i coś zabrał . Troszkę obiektywnym trzeba być .

Aha
@Rolnik

Ano właśnie....nakradl ile wlezie....ludzi obijal...bo do bicia byl pierwszy...moze czas na pogłębienie wiedzy na temat tego co robił i co zrobił....postepowanie w sadzie tez jest wymysłem...pobudka

luna

Właśnie się broni...i przyszła sprawiedliwość...nikt nie może być wiecznie bezkarny ...

@luna

No mam nadzieję że Zbychu się wybroni. Masz rację. A za co karać tak porządnego człowieka .

@Marzena

Duet to nie Szymon... w krs jest Zbychu :( czyli po temacie.

@Robert

Nie ma to jak żyć w błogiej nieświadomości...ale cóż czasem warto się oszukiwać.

@.

Niby w jakiej nieświadomości ?

Waldek

Synuś na Dolnym Rynku Bałuckim ma sklep Leberka dlaczego tam nie pójdziecie po pieniądze ? Sklep zrobiony na bogato, za czyje pieniądze ? Jak zaczniecie sklep blokować i odetnie się go od gotówki to może zacznie współpracować….

@Waldek

Przecież on sam się dorobił , nikt mu nic nie dał , orzeł biznesu . Co wy chcecie od tego dzieciaka. To wszystko jest przypadek że w tym samym miejscu ma sklep co jego ojciec . Nie rozumiem takiej zawiści. (usunięte przez administratora) przez rolników i pracowników ah szkoda gadać . Chodzące ideały biznesu .

@Waldek

Już widzę tego młodego ciecia jak ucieka przed rolnikami ????????????

Kowal
@Waldek

A dlaczego nikt nie napisze o siostrzyczce która ma o wiele więcej ? Co chcecie od dzieciaka? On was zatrudnił? On wam polecenia wydawał? Czy lizaliście du p s k o zbysiowi a on wolał wydać na swoje ruskie damy? Do kogo teraz pretensje jak wy jesteście matoly i daliście się zrobić w …?

Kowal

Jeśli karma go dopadnie to was, plotkarzy i zawistnych ludzi tez. Kto zna PRAWDĘ ten zna i nie bije piany.

@Kowal

Za prawd wątpię żeby coś nas dopadło. Co innego biznes zbudowany na krzywdzie ludzkiej .

Marzanna
@Kowal

Weź ty już przestań pierd... Każdy kto tam pracował zna prawdę . Jak ktoś się (usunięte przez administratora) Urodził to kanarkiem nie umrze. Oczywiście mówię o tej świni bez honoru , która wzięła majątek splamiony krzywdą niewinnych rolników .

Malwina

Powiedz to do dzieci uczciwych rolników którzy maja teraz widmo długów rodziców. Muszą od zera zaczynać a on nie. Chodzi o uczciwość a nie zawiść. W sumie to szkoda gadać może ktoś go kiedyś przerobi tak jak oni to zrobili innym i poczuje co to znaczy.

klijent
@Malwina

wlosi go przerobili razem z wami

Jaś
@klijent

Kropla w morzu w porównaniu z tym ile rolnikom buchneli ....

Ciekawska
@Jaś

Upadłość ogłoszona, teraz sprawą zajmie się syndyk.

Masz numer sprawy

Jaś
@Ciekawska

Kiedy ogłosili upadłość ?

@Jaś

Nic nie ma w internecie więc nie wiem skąd taka informacja

Ciekawska
@Kasia

Jest, wystarczy poszukać w ogłoszeniach sądowych w Łodzi, koniec marca.

ogłoszenie z dnia 30 marca Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia

Gonia

Czy Pan Zbyszek jest już na wolności? To nienormalne aby niewinnego człowieka w areszcie trzymać.

Mati
@Gonia

No właśnie wypuścić Zbycha , bo u Józka w sklepach śmierdzieć zaczyna i wędliny się popsuły. Fuj .

Radek
@Gonia

Od samego początku jest wiadomo że Zbychu jest niewinny do rozpadu firmy doprowadził ten wasiaty doradca od siedmiu boleści z Brzezin i Kacapowa z Ukrainy

lula
@Radek

A właściciel bidulek...taki nieświadomy niczego...wszystko za niego zrobiono. On o niczym nie widział. Ale można się uśmiać

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Mariusz

Na bardzo bardzo gruby sznur ....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk