Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

Rawicz

Opinie o Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 18:26:40
Czy Twoim zdaniem firma Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.
z nadzieją na lepsze 2015-12-27 11:24:15
Jeśli mogę wyrazić się na temat pracy w naszych szpitalach to mam właśnie aktualny przykład: Zdarzenie miało miejsce 25 grudnia, pierwsze Święto Bożego Narodzenia około godziny 10-ej przywiozłem zonę z objawami utknięcia "ości" rybnej w gardle, żona siedziała w gabinecie co najmniej pół godziny aż wreszcie "Pan Doktor” (nie będę wymieniał nazwiska, zainteresowani na pewno wiedzą kto miał dyżur w tym czasie)stwierdził że nie ma odpowiedniego sprzętu żeby wyjąć ość z gardła żony, nawet nie potrudził się żeby wziąć latarkę i zajrzeć do gardła tylko skierował żonę do szpitalnego pogotowia w Lesznie twierdząc że tam mają odpowiedniejsze urządzenie do tego rodzaju zabiegu, tam żona spędziła ok. 3godz ponieważ lekarz Laryngolog był wezwany z Poznania ale w końcu nie dojechał więc Pani doktor dyżurna poprosiła do gabinetu żonę i (ponoć) zbadała, zaświeciła latareczką do gardła i stwierdziła że nic tam nie widzi i wypisała skierowanie na następny dzień na oddział gdyby coś się działo, to było takie zabezpieczenie z jej strony, tyle to ja przed wyjazdem z domu to też stwierdziłem zaglądając w gardło żony oświecając latarką i tak pierwsze Święto przejeździłem ogrom kilometrów i przyjechaliśmy do domu z zerem, tzn. zerem z pewnością mogę nazwać lekarzy z którymi właśnie miałem do czynienia, oczywiście oznajmiam że w rejonie Rawickim są także super lekarze. I co dalej przejechałem ponad 100 km i ość jak kuła tak kuje, zbulwersowany skoro w moim rejonie nie ma szans na udzielenie mi pomocy zadzwoniłem do Milicza, tam lekarz dyżurny zgodził się na usunięcie ości więc pojechaliśmy natychmiast, atmosfera z którą się tam spotkaliśmy to przerosła nasze oczekiwania, tam było widać miłą obsługę dla pacjenta, lekarz nie miał łatwo ale nie odpuścił, nie dało się normalnie to dał znieczulenie i po trochę wysiłku wreszcie wyciągnął ość o długości ok "30 mm", dodam że nie potrzebował żadnego specjalistycznego sprzętu tylko odpowiedniej długości pensete. Jak mamy zaufać naszym lekarzom skoro potrafią tak potraktować pacjenta.
Zostaw swoją opinię o Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. - Rawicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.