BAKK Sp. z o.o.

Opinie o BAKK Sp. z o.o.

szukający pracy 2012-02-15 13:05
Osoba odpowiedzialna za rekrutacje jest chyba niepoważna. Zarzekali się, że po zakończeniu rekrutacji informują. Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji - podejście do ludzi szukających pracy na poziomie przedszkola.
włodek 2012-06-02 10:56
Jeśli wasze podejście do kandydatów będzie takie jak ostatnio to życzę powodzenia w szukaniu naiwnych...
pracownik BAKK 2012-07-05 10:46
Rozumiem że nie napisał Pan zbyt wiele na teście kwalifikacyjnym i/lub nie bardzo było o czym z Panem rozmawiać?
QS 2013-04-26 01:06
Bez względu na to jak ktoś wypadł na teście, sprawdzianie kwalifikacyjnym - odpowiedź zwrotna należy się jak psu buda. Poważne firmy, a zwłaszcza te dzialajace w branży IT powinny to rozumieć.
M 2015-12-04 14:33
Moim zdaniem BAKK to jedna z lepszych "małych firm" informatycznych na rynku. Można baaaaaaardzo rozwinąć swoje umiejętności. Stawki płacą zdecydowanie rynkowe, więc też nie ma mowy o wyzyskiwaniu pracowników. Największym plusem jest atmosfera (rodzinna i przyjacielska)
POLECAM!
Piotr 2016-03-12 16:04
Pracowałem w tej firmie około pięć lat temu, więc parę rzeczy mogło się już pozmieniać, choć jak widzę po linkedinach lub innych goldenlinach to nadal pozostało w firmie sporo ludzi, których osobiście kojarzę.

Główne zalety to ludzie oraz panująca w firmie atmosfera.
Ludzie -
CEO - w przeszłości zakładał tą firmę i sam kodował pierwsze programy. Później, wraz z rozwojem firmy poszedł w kierunku bardziej biznesowym, jednak za moich czasów nadal czasami zdarzało mu się osobiście rozwiązywać co trudniejsze zadania bazodanowe. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
TL - Michał i Tomek - po dziś dzień darzę ich sporym szacunkiem, za wiedze, doświadczenie oraz praktyczne podejście do tworzenia oprogramowania. Za moich czasów to właśnie z jednym z nich kandydat spotykał się na rozmowie rekrutacyjnej, a oni sami stwierdzali, czy chcą mieć danego człowieka w swoim zespole, czy nie.

Produkt - w tamtych czasach był jeden duży, autorski produkt o ugruntowanej pozycji w swoim segmencie rynku, oraz cała masa mniejszych aplikacji pisana na zamówienie. Ja miałem to szczęście, że czas pracy miałem podzielony tak 50/50, czyli trochę robiłem utrzymanie/nowe rzeczy do dużego systemu ze stabilną, z góry narzuconą architekturą, a trochę mniejsze syst. w których można było zastosować najnowsze nowinki ze świata techniki i nauki (np. dopiero zyskujące w tamtych czasach na popularności ORM). Jak ktoś lubi ciekawe zadania programistyczne, a nie ciągłe, bezmyślne klepanie CRUD-owych formatek to mu się spodoba.

Atmosfera - była świetna. Jeżeli właśnie coś wyróżnia tą firmę szczególnie, to ta niesamowita atmosfera.

Wady?
- czasem potrafiły zdarzyć się nachodzące na siebie deadliny (z czymś takim spotkałem się też w innych firmach, więc to może być specyfika branży, w której trudno jest oszacować pracochłonność danego zadania)
- w moim przypadku kiepsko wynegocjowałem sobie początkowe warunki finansowe i bogatsza konkurencja zwyczajnie mnie wykupiła.

Ogólnie polecam. Fajna atmosfera, fajni ludzie.
Buru 2016-09-11 12:29
Firma przyjazna i atmosfera która spaja ludzi. Duży nacisk na MSSQL mniejszy na samo programowanie, ocenił bym to 70/30 więc jeżeli jesteście fanami baz danych to jest miejsce dla was. ;)

Dużym plusem jest nastawienie każdy każdemu w miarę możliwości oczywiście pomaga. Bardzo pozytywnie oceniam tą firmę i polecam.
Buru 2016-09-20 09:02
1) Luźnie godziny pracy można się dogadać co kiedy przychodzisz i wychodzisz.
2) Odbiór godzin
3) Atmosfera coś co w jakiś sposób spaja zespół.
Powiedź o jakie konkrety ci chodzi może i zadaj pytanie. ;)
wero 2016-10-02 21:54
hej mam pytanie ktos z was moze pracował na stanowisku koordayntora rozowju kadr w Szczecinie? czytalem ogloszenie i widze ze napisali ze zapewniaja tutaj wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz niezbędne narzędzia oraz pakiet szkoleń
tryfgbcvhdfg 2017-01-15 15:08
Nie polecam.
Godzinowy system rozliczania pracy - każdy pracownik sam musi wycenia swoje zgłoszenia.
Do tego brak szkoleń oraz dokumentacji technicznych a do tego zatrudniają na 2 umowy.
srgfsf 2017-03-15 10:10
Super atmosfera, z kasą idzie się dogadać. Duży nacisk na bazy danych, dużo ciekawych zadań w tym temacie. Przełożeni są otwarci na sugestie w sprawie doboru zadań, pomocni i nie wywierają stresującej presji. Firma idealna dla osób z około rocznym doświadczeniem. Ogólnie polecam.
Piotr Nowinowski 2017-05-18 14:44
-Świetna atmosfera pracy
-Duże możliwości rozwoju
-Elastyczne godziny pracy
-Firma progresywna
-Partnerstwo i wsparcie

Lokalizacje (Warszawa , Łódź, Lublin). Możliwość pracy w różnorodnej formie zatrudnienia.
Firma posiada Team Leaderów o wysokich kwalifikacjach pozwalających na wdrożenie poza siedzibą spółki.
Rumpel 2017-06-26 15:19
Fajna firma, duże wsparcie ludzi nie zostajesz sam z tematem. Team Leaderzy czy osoby prowadzące projekty nie zostawiają cię na lodzie z zadaniami. Elastyczny czas pracy czasami aż za bardzo. ;) Kwestia finansów do dogadania i nie ma z tym problemu. Ogólnie polecam.
Natalia 2017-07-25 12:14
@Rumpel skoro pracujesz w firmie to jak odniesiesz się do kwestii dwóch umów, pisał o nich @trfgbcvh czy coś takiego w ogóle ma miejsce? Bo ty o tym nie wspominasz a dla potencjalnych pracowników BAKKa to ważna kwestia.
Rumpel 2017-07-27 18:10
Z tego co słyszałem zdarzają się 'dwie' umowy ale jest to mocno indywidualne w zależności od tego jak się umówisz z prezesem, osobiście ja dostałem to na co się razem umówiliśmy i nie było z tym żadnego problemu.
Natalia 2017-08-14 13:45
@Rumpel czyli istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia z pracodawcą? To bardzo ważna wiadomość dla wszystkich, którzy w takim procesie rekrutacyjnym mają zamiar wziąć udział. Jest to często jedyna chwila, aby przedstawić własne priorytety w zatrudnieniu.
Zostaw swoją opinię o BAKK Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKK Sp. z o.o.