BAKK Sp. z o.o.

Opinie o BAKK Sp. z o.o.

szukający pracy 2012-02-15 13:05:09
Osoba odpowiedzialna za rekrutacje jest chyba niepoważna. Zarzekali się, że po zakończeniu rekrutacji informują. Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji - podejście do ludzi szukających pracy na poziomie przedszkola.
włodek 2012-06-02 10:56:25
Jeśli wasze podejście do kandydatów będzie takie jak ostatnio to życzę powodzenia w szukaniu naiwnych...
pracownik BAKK 2012-07-05 10:46:07
Rozumiem że nie napisał Pan zbyt wiele na teście kwalifikacyjnym i/lub nie bardzo było o czym z Panem rozmawiać?
QS 2013-04-26 01:06:26
Bez względu na to jak ktoś wypadł na teście, sprawdzianie kwalifikacyjnym - odpowiedź zwrotna należy się jak psu buda. Poważne firmy, a zwłaszcza te dzialajace w branży IT powinny to rozumieć.
M 2015-12-04 14:33:21
Moim zdaniem BAKK to jedna z lepszych "małych firm" informatycznych na rynku. Można baaaaaaardzo rozwinąć swoje umiejętności. Stawki płacą zdecydowanie rynkowe, więc też nie ma mowy o wyzyskiwaniu pracowników. Największym plusem jest atmosfera (rodzinna i przyjacielska)
POLECAM!
Piotr 2016-03-12 16:04:34
Pracowałem w tej firmie około pięć lat temu, więc parę rzeczy mogło się już pozmieniać, choć jak widzę po linkedinach lub innych goldenlinach to nadal pozostało w firmie sporo ludzi, których osobiście kojarzę.

Główne zalety to ludzie oraz panująca w firmie atmosfera.
Ludzie -
CEO - w przeszłości zakładał tą firmę i sam kodował pierwsze programy. Później, wraz z rozwojem firmy poszedł w kierunku bardziej biznesowym, jednak za moich czasów nadal czasami zdarzało mu się osobiście rozwiązywać co trudniejsze zadania bazodanowe. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
TL - Michał i Tomek - po dziś dzień darzę ich sporym szacunkiem, za wiedze, doświadczenie oraz praktyczne podejście do tworzenia oprogramowania. Za moich czasów to właśnie z jednym z nich kandydat spotykał się na rozmowie rekrutacyjnej, a oni sami stwierdzali, czy chcą mieć danego człowieka w swoim zespole, czy nie.

Produkt - w tamtych czasach był jeden duży, autorski produkt o ugruntowanej pozycji w swoim segmencie rynku, oraz cała masa mniejszych aplikacji pisana na zamówienie. Ja miałem to szczęście, że czas pracy miałem podzielony tak 50/50, czyli trochę robiłem utrzymanie/nowe rzeczy do dużego systemu ze stabilną, z góry narzuconą architekturą, a trochę mniejsze syst. w których można było zastosować najnowsze nowinki ze świata techniki i nauki (np. dopiero zyskujące w tamtych czasach na popularności ORM). Jak ktoś lubi ciekawe zadania programistyczne, a nie ciągłe, bezmyślne klepanie CRUD-owych formatek to mu się spodoba.

Atmosfera - była świetna. Jeżeli właśnie coś wyróżnia tą firmę szczególnie, to ta niesamowita atmosfera.

Wady?
- czasem potrafiły zdarzyć się nachodzące na siebie deadliny (z czymś takim spotkałem się też w innych firmach, więc to może być specyfika branży, w której trudno jest oszacować pracochłonność danego zadania)
- w moim przypadku kiepsko wynegocjowałem sobie początkowe warunki finansowe i bogatsza konkurencja zwyczajnie mnie wykupiła.

Ogólnie polecam. Fajna atmosfera, fajni ludzie.
Buru 2016-09-11 12:29:02
Firma przyjazna i atmosfera która spaja ludzi. Duży nacisk na MSSQL mniejszy na samo programowanie, ocenił bym to 70/30 więc jeżeli jesteście fanami baz danych to jest miejsce dla was. ;)

Dużym plusem jest nastawienie każdy każdemu w miarę możliwości oczywiście pomaga. Bardzo pozytywnie oceniam tą firmę i polecam.
Buru 2016-09-20 09:02:18
1) Luźnie godziny pracy można się dogadać co kiedy przychodzisz i wychodzisz.
2) Odbiór godzin
3) Atmosfera coś co w jakiś sposób spaja zespół.
Powiedź o jakie konkrety ci chodzi może i zadaj pytanie. ;)
wero 2016-10-02 21:54:59
hej mam pytanie ktos z was moze pracował na stanowisku koordayntora rozowju kadr w Szczecinie? czytalem ogloszenie i widze ze napisali ze zapewniaja tutaj wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz niezbędne narzędzia oraz pakiet szkoleń
Zostaw swoją opinię o BAKK Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKK Sp. z o.o.