J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o.

anonim 2011-03-01 03:52:57
opinia nieprawdziwa, zupełnie inaczej wygląda to naprawdę, oszukują ludzi, a ludzie tam pracujący podszyci są fałszem i obłudą skażeni przez prezesa,[usunięte przez moderatora]
janosz 2013-04-02 14:57:11
brawo dla przedmówcy,cała prawda.
gucio 2013-06-02 22:33:55
To nie jest prawda, prezes nie wydaje się być pokręcony, on jest pokręcony
kandydat 2014-12-30 17:04:51
Dotyczy Wawki. Niska płaca, mało realne zadania. Jednym słowem praca mało przyszłościowa. Rozmowa rekrutacyjna OK, choć bardziej oparta na zasadach dobrego wychowania niż na jakiś standardach rekrutacyjnych - Mnie akurat to odpowiadało choć irytował mnie fakt iż osoba prowadząca rekrutacje nie zapoznała się z moim CV po za datami pracy w firmach.
Atmosfera - cicho, głucho i poważnie - Odniosłem wrażenia jakby wszyscy bali się odezwać, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie "jacyś tacy zaszczuci, wystraszeni"
Maciek 2015-03-07 09:53:54
odszedłem z tej "firmy" z dnia na dzień, z powodu nielogicznego zachowania prezesa - strasznie nie profesjonalny system zarządzania, ale ogromne wymagania. Pracownik nie tylko wykonuje swoje obowiązki, często nawet nie zna zakresu obowiązków, ale także musi wykonywać inne prace bo prezes oszczędza na etacie. Mając etat "managera", sprzątałem pomieszczenia, nosiłem paczki, zamiatałem teren. Prezes nie raczył mi zwrócić kosztów wykorzystania prywatnego samochodu do jazd służbowych, tłumacząc,że nie kazał mi jeździć samochodem prywatnym, lecz zapomniał, że wydał polecenie wyjazdu i nie zastanawiał się, że nie było pojazdu do realizacji tego przedsięwzięcia. Nie przeprowadza szkoleń, ale ma pretensje, że nie zna się urządzeń i ich cen. Szczególnie, że nikt nie informuje o wprowadzonych rabatach (w systemie nie ma żadnych wzmianek). Pracownicy tyrają jak woły (szczególnie kierownik oddziału w W-wie). Po trzech miesiącach otrzymałem premie.....200zł i prezes dziwił się, że za nią nie podziękowałem. Narzędzia pracy otrzymałem po dwóch miesiącach, wcześniej nosiłem własny laptop i korzystałem z własnego telefonu. Może i dobrze, bo mam SMS-y i maile, gdyby prezesunio chciał się mścić za wpis. Na pewno będzie wiedział od kogo. Przestrzegam przyszłych pracowników i również kontrahentów, którzy na pewno widzą cwaniactwo nie biznes.
nicnick 2015-07-20 18:16:29
nieucziwa firma, tak samo jak i pewna niby ważna osoba w tym grajdole! umawia sie przez internet na tzw dyskretne spotkanie, a potem grozi policją!
Mikołaj 2016-04-19 20:52:05
Jako firma chyba ładnie i szybko się rozwijają z tego co jestem na stronie i widzę, może wchodzi tu ktoś jeszcze kto powie jak wygląda u nich praca de facto chodzi mi oczywiście o zarobki i umowę, jeśli będzie ktoś tak miły napisać będę zobowiązany :)
Zostaw swoją opinię o J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o.