Biurotech PHU Izabela Świadkowska

Kalisz

Opinie o Biurotech PHU Izabela Świadkowska

Antek 2011-06-10 11:27:14
(usunięte przez administratora) a o zarobkach nie wspominasz, kpina zarobki oraz wymogi z umowami do tego głupie odzywki. Polecam dla osób chcących mało zarabiać. Nie polecam iść na żadne warsztaty strata czasu i będziesz robić cały dzień (usunięte przez administratora). Pozdrawiam zatwardziałych w bojach
... 2011-07-09 02:02:46
Zgadzam się z Antkiem. Firma Biurotech [usunięte przez moderatora] z Kalisza to kpina. Przez wyjazdy pracujesz po 18 godzin dziennie i to czasem 3 dni w tygodniu. Premii za to nie dostaniesz żadnej ani innego rozliczenia. (usunięte przez administratora) Oczywiście głupie odzywki oraz doprowadzanie do nerwowych i napiętych sytuacji. No i zwłaszcza szukanie dziury w całym gdy zbliża się dzień wypłaty. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.
mich 2011-12-09 22:27:57
Wysłałem CV, na rozmowy zapraszają wszystkich, nawet malarzy! Zaproponowali warsztaty robiłem (usunięte przez administratora) jak pisano wyżej ! Nic konkretnego się nie dowiedziałem bo przyszli już inni a jak wchodziłem też ktoś siedział ! To był pierwszy minus. Drugi raz zadzwoniłem powiedziałem ze chce konkrety znów warsztaty znów za (usunięte przez administratora) komentarze i myjesz jakieś stare drukarki podłączasz itd.(usunięte przez administratora) Zapytałem co dalej i powiedział że tak samo chyba że bym może jakąś drukarkę sprzedał to by było na(usunięte przez administratora) Frajer jakiś co nie szanuje ludzi i szuka jeszcze akwizytora. Nie polecam mocny negatyw mocne słowa życzę rychłego bankructwa!
freddie 2012-05-15 19:14:43
Przepracowałem w tej firmie 9 miesięcy ale zrezygnowalem ze względu na dojazdy - 40km codziennie to bylo troche meczace. w tym czasie nie zauważylem, zeby było tak jak tu pisza coniektórzy. Owszem bywalo roznie, ale czesto z winy narowistych klientow, a nie z powodu szefa. Szanuj szefa swego, bo mozesz miec gorszego!
biegun 2016-04-22 11:30:29
niektórzy przychodzą tutaj do pracy myśląc że w samej pracy czeka ich Bóg wie tylko co. Jak dostają jakieś konkretne zadania od pracodawców to od razu , że im źle że za dużo tej pracy. Dajcie wreszcie spokój
maras00001 2016-10-29 21:45:13
Freddie to pewnie Krzychu pisał :). Ja również nie polecam firmy biurotech.
- wymaga sprzedawania swoich kserokopiarek i używanych części jako nowe
- sprzedawania powyższych klienteli z poprzednich firm, gdzie się pracowało
- przed wypłatą szukanie dziury w całym
- dużo obietnic bez przekładu na życie realne
- umowa na najniższą krajową
- na sam koniec brak wypłaty wszystkich pieniędzy

Mimo tylu lat pracodawca nie wychodzi z formy.
Zostaw swoją opinię o Biurotech PHU Izabela Świadkowska - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biurotech PHU Izabela Świadkowska