Opinie o Metebo Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Metebo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metebo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metebo Sp. z o.o. w Sosnowiec

Dzikusek Nowy wpis

Firma nawet nie bała się opinii Rzecznika Konsumentów. Nie uwzględnia reklamacji a także wypisuje dyrdymały jako ze klient zle używał butów. Jeśli dalej istnieje, radze ta firme okręznum łukiem omijac. Adres Orlat Lwowskich 138 41-200 Sosnowiec Meteboo Sp.z o.o.

byla Nowy wpis

Ja już nie licze na te pieniadze. Jeszcze nie wszyscy dostali pieniądze z big sportu a my z metebo to tym bardziej. A wiecie może czy batavia jeszcze istnieje czy już też upadła? Chyba,ze znowu firma ogłosiła "upadek"!!?

NICK Nowy wpis

czy ktoś dostał pieniądze od syndyka i czy dostał właściwą kwotę?

była pracownica

Trzeba do warszawki sobie zadzwonić do syndyka z reszta on wysyłał do wszystkich zainteresowanych pismo żeby podać im numer konta itp . Ale od lutego tego roku w tym temacie cisza a księgowa syndyka tylko powtarza ze musimy się uzbroić w cierpliwość. Ale ile można czekać 5 lat minie i będzie ze sprawa przydawniona

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Metebo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Mechanik-Monter
CP Consulting Barbara Plichta
była pracownica

Hej , ja właśnie też oczekuje na jaka kol wiek wiadomością dotycząca tego aż w końcu sąd zatwierdził podział który od czerwca tego roku nie został jeszcze zatwierdzony. Dość ze Elczewski sobie z nami pogrywal to teraz robi to sąd. Czekam na odpowiedz

KIERO

Mam pytanie, czy jest tutaj ktoś kto czeka na zaległe pieniądze od syndyka J.S. po upadłości METEBO ? Jestem byłą kierowniczką sklepu Metebo i bardzo chętnie nawiążę kontakt z osobami które są w takiej sytuacji jak ja albo może jest ktoś kto odważył się powalczyć w sądzie o swoje ?

ktos

własccel se ne zmenl tylko pewnie nazwa frmy tak jak oni maja w zwyczaju robic. Jako były pracownik tej firmy odradzam reklamacje poprzez wysyłke bo butów juz ne zobaczysz. wogóle to odradzam kupno w tym sklepe bo towar ktory jest tam sprzedawany jest staryi zmarzney. kupowany jeat jako 2 gatunek a sprzedawany w cenie jak z nowej kolekcji.POZDRAWIAM

dress

Uwaga dla klientów sklepu Metebo w Lublinie filia przy ul. Witosa. Nowy właściciel odsyła z reklamacjami do W-wy. Należy na własny koszt odsyłać reklamowany produkt pod wskazany adres. Czytając opinie o upadłości należy się zastanowić czy taka forma reklamacji nie naraża nas na dodatkowy i koszt i być może stratę przedmiotu rekalamcji.

DonJuanDeMarco

były pracownik - 2012-12-19 14:37:14 Witam, ja też tam pracowałam i milo wspominam tylko moich współpracowników bo są to naprawdę zajebiści ludzie no i zarobki bo nie ma co ukrywać byly wysokie. Jeżeli chodzi o pracodawce to moim zdaniem zatrudniał u siebie w biurze niewłaściwe osoby. Grzesiek jego "prawa" ręka to kompletny idiota jak się denerwował to strasznie się pocił, pewnie pracownicy to pamiętają. Na niczym się nie znał. Paweł jego brat fajny nigdy nie miałam z nim problemów, zawsze jak mógł to pomagał. Ania hmmmm tak tępa laska nie powinna pracować w takiej filmie. Mirek ciężko mi go opisać bo czasami miałam wrażenie, że on robił wszystko aby firma upadła. A tak apropo Panie Elczewski co z moją wypłatą na którą czekam prawie dwa lata? A i zapomniałam o najwiękrzej gwiaździe Małgorzatce, idiotka która nie zna się nad tym co robi w sumie to sie nie dziwię, że bankrutują zatrudniając taką ekipę. A nie wiem czy to ważne i czy się komuś przyda ale przed tym jak Grzesiek zabrał z naszego sklepu komputer skopiowałam cały dysk także mam od chuj.. dowodów na ich ciemne interersy. Także Panie Elczewski proszę się zastanowić nad tym jak Pan traktuje innych bo nigdy nie wiadomo co się w życiu zdarzy i czy Pan nie będzie na Naszym miejscu!Miroslaw B. robi teraz kariere w Citysporcie. Takie dal targety ze az dziewczyny sie rwa do ich realizacji ;) Oj Metebo Metebo zal serce sciska juz nie bedzie darmowych butow :( szkoda fajne byly...a powaznie na poczatku firma byla ok jak zarabialem dla nich miesiac w miesiac po 100 tysi byl dobry procent nie schodzilo sie ponizej 2900 to ok. Duzo dla nich zarabialem i byli w porzadku dla mnie gorzej pozniej jak dla ratowania firmy zatrudnili Mirka B. i sie spieeer dolilo no i lipa.

była pracownica

Nic z tym nie robie bo w swojej sprawie i tak już nic nie załatwie bo wszystko przejął syndyk. Napisałam to po to żeby pomóc komuś i jeżeli ktoś będzie potrzebowal dowodów to z chęcią mu je udostępnie.

beybe

były pracownik - 2012-12-19 14:37:14 Witam, ja też tam pracowałam i milo wspominam tylko moich współpracowników bo są to naprawdę zajebiści ludzie no i zarobki bo nie ma co ukrywać byly wysokie. Jeżeli chodzi o pracodawce to moim zdaniem zatrudniał u siebie w biurze niewłaściwe osoby. Grzesiek jego "prawa" ręka to kompletny idiota jak się denerwował to strasznie się pocił, pewnie pracownicy to pamiętają. Na niczym się nie znał. Paweł jego brat fajny nigdy nie miałam z nim problemów, zawsze jak mógł to pomagał. Ania hmmmm tak tępa laska nie powinna pracować w takiej filmie. Mirek ciężko mi go opisać bo czasami miałam wrażenie, że on robił wszystko aby firma upadła. A tak apropo Panie Elczewski co z moją wypłatą na którą czekam prawie dwa lata? A i zapomniałam o najwiękrzej gwiaździe Małgorzatce, idiotka która nie zna się nad tym co robi w sumie to sie nie dziwię, że bankrutują zatrudniając taką ekipę. A nie wiem czy to ważne i czy się komuś przyda ale przed tym jak Grzesiek zabrał z naszego sklepu komputer skopiowałam cały dysk także mam od chuj.. dowodów na ich ciemne interersy. Także Panie Elczewski proszę się zastanowić nad tym jak Pan traktuje innych bo nigdy nie wiadomo co się w życiu zdarzy i czy Pan nie będzie na Naszym miejscu!Zgadzam się z Tobą w 100% co do Ani i Gosi.Dziewczyny w magazynach bałagan,że poezja a potem,że są braki. Jeśli masz skopiowany dysk to czemu nic z tym nie robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Metebo Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042