Kompleks Turystyczny u Jawora s.c.

Gawrych Ruda

Opinie o Kompleks Turystyczny u Jawora s.c.

admin 2015-08-20 18:08:23
Znacie firmę Kompleks Turystyczny u Jawora s.c. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!
Pracownik 2015-09-20 13:18:47
Witam. Moja ogolna opinia o tym calym przedsiebiorstwie jest negatywna. Wszedzie panuje chaos. Jesli ktos chce isc tam do pracy to nie radze. Wymagaja szacunku do siebie i dobrego traktowania, a pracownikow traktuja gorzej niz psa. Strach ich o cokolwiek pytać bo niewiadomo o co tym razem się przyczepia. Najgorzej jest z wyplatami. Liczą godziny pracy i wychodzi o wiele mniej niz przepracujesz. Trzeba czekac, wydzwaniac parę razy bo sami nie zadzwonia. Na wyplate trzeba czekac od lilku tygodni do paru miesięcy nawet. Ogolnie nie polecam ani do wypoczynku ani do pracy.
Gość 2015-11-05 09:17:27
Przykro, ale jest prawdą co napisał pracownik. Właściciele nie tylko nie płacą pracownikom ale również dostawcom. Na każdym kroku oszustwo. Proponuję omijac tą firmę szerokim łukiem
gedik 2016-04-21 23:43:36
Gośc, gdyby to byla prawda to forum by az wrzało od negatywnych wpisów, a tu mamy cisze, chyba jednak kasa jest na czas. Firma jest dobra jak słyszałem, gdy ktoś się przykłada do pracy to spokojnie 2500 złotych zarobi.
Zostaw swoją opinię o Kompleks Turystyczny u Jawora s.c. - Gawrych Ruda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleks Turystyczny u Jawora s.c.