Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

Lubliniec

Opinie o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski

pracownik 2011-02-03 03:10
kiedyś było lepiej,gdy władze miał właściciel a nie jego zięc.Były lepsze zarobki ,wycieczki , premie roczne, lepsza atmosfera w pracy i szacunek nie tylko pracowników produkcji ale i pracowników biurowych z produkją.
anonim 2011-02-03 03:11
ktoś 2012-02-24 17:42
Popsuło się i to bardzo. Tak jak ktoś wcześniej napisał głównie za sprawą zmian we władzach. Ktoś kto dostaje taką firmę \\\\\\\\\\\\\\\"w spadku\\\\\\\\\\\\\\\" - nigdy nie doceni ludzi, którzy ciężko pracowali na ten sukces. ( usunięte przez administratora )
gość 2013-06-22 12:12
A ktoś orientuje się jak teraz wygląda tam praca i czy są jakieś wolne etaty
pracownik 2013-06-27 07:29
Stawki wraz z wzajemnym stosunkiem pracodawca-pracownik zmierzają w dół ku najniższej krajowej. To smutne ale prawdziwe... Prezesa nie stać już nawet na powiedzenie Dzień dobry, czego nie można powiedzieć o byłym właścicielu ale widać że ma już chyba coraz mniej do powiedzenia. Kierunek to konsumpcja z tego co zostało stworzone i niegdyś dawało radość zarówno pracownikom jak i pracodawcy. Panie [usunięte przez moderatora] wyciągnij wnioski jeśli to czytasz. Bo sprawna firma to nie tylko ładna skorupka ale przede wszystkim dobry wyrób, uwarunkowany docenieniem pracowników...
pracownik 2013-11-26 22:25
nie wiem dlaczego piszecie takie obelgi, nie zgadzam się z ani jedną opinią. Jeśli jest Wam tam źle to odejdźcie z pracy zamiast oczerniać.
xXx 2016-05-18 00:09
@Kamil: CV możesz zawsze wysłać, bądź zostawić osobiście u jednej z sekretarek firmy. Są okresy w ciągu roku, że jest prowadzona rekrutacja i wtedy dzwonią do danej osoby czy w dalszym ciągu jest zainteresowana pracą w "Elhandzie". A nuż ktoś się do Ciebie odezwie - spróbuj.
MYSZA 2016-06-07 06:47
WITAM, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM, TYLKO ŻONĄ JEDNEGO Z NICH. MIMO NISKICH ZAROBKÓW WŁAŚCICIELE FIRMY PAN ANDRZEJ I JEGO ŻONA SĄ SUPER!!!! MAJĄ WIELKIE I DOBRE SERCE. JA ZAWSZE MOGĘ NA NICH LICZYĆ!
Wqrw 2016-06-29 19:53
Żenująca firma . Nie wywiązują sie z umów , brak kontaktu , personel nie kompetentny , haos . Tragedia . Chyba nowy prezes nie ogarnia .
robo 2016-09-16 23:00
robiłem tam przez chwile cały czas szukają nowych. Trzeba napisać że się z elektryką miało do czynienia - jakieś instalacje albo coś i biorą. z kasą bardzao kiepsko ale jak nie ma nic innego to można przezimować bo robota w miare lekka. czasami dodatkowa kasa dla wybranych ale trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać.
solniczka 2016-09-18 14:37
@ robo - czyli cos za coś - może kasa nie zachwyca, ale jednak, jak sam zresztą przyzsnałes - praca jest stosunkowo lekka, co jest duzym plusem jednak
------ 2016-11-11 19:11
Praca bywa czasem lekka ,czasem ciezka,ale napewno odpowiedzialna i wymaga pewnych umiejetnosci i wiedzy ,niestety przy zatrudnianiu niestety czesto nie ma to znaczenia .
Tak jak ktos wczesniej tu napisal,szkoda ze firma nie kieruje Pan Andrzej ,wtedy wszyscy pracownicy byli szanowani,w tej chwili ta firma rzadzi chyba doradca.
------ 2016-11-11 19:11
Zuzanna 2017-04-13 10:05
@----- o pracy na jakim stanowisku piszesz? Co sprawia, że praca jest odpowiedzialna? Jakie według Ciebie są konieczne umiejętności do jej wykonywania?
Novy 2017-05-09 00:10
Czy ktoś ma wiedzę ile można zarobić na rękę w tym zakładzie, po ile godz. się tam pracuje i jak z weekendami - czy są wolne? głównie chodzi mi o pracownika produkcji. Chcę zmienić pracę ale nie chce też trafić z deszczu pod rynnę. Dziękuję za info!
Zuzanna 2017-07-14 09:54
@Novy
widzę, że niestety nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. A czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Albo na kontakt z nimi w celu poznania odpowiedzi na wspomniane przez Ciebie pytania? Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje, to chętnie dowiemy się czegoś więcej.
Zostaw swoją opinię o Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski - Lubliniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elhand Transformatory - Firma Produkcyjna Andrzej Herbowski