logo Bioderma Poland

Bioderma Poland

Kraków

Opinie o Bioderma Poland

anonim 2011-07-13 05:06
kolego daj sobie spokój, firma masakra; nie wiem gdzie słyszałeś o super prezesie; jest zupełnie odwrotnie
robin hood 2012-09-05 18:34
Każdemu,
Nawet komuś kogo szczerze nie lubię,w życiu nie polecę pracy w tej firmie.Część zespołu naprawdę wspaniałego,kompetentnego zarządzana jest przez osoby nie mające pojęcia o czymkolwiek.Niestety kierownictwo zaślepione i nie widzi tego co dzieje się w firmie.A szkoda.
antyszczur 2013-01-15 22:55
W tej firmie ryba psuje się od głowy,
Drogie Panie na wysokich biodermowskich stołkach, przestają przypominać ludzi.
ona 2013-03-25 13:13
Słyszałam że pracuje tam bardzo fajny regionalny na Wrocław Wiktor , super profesjonalista, normalny ludzki, fajny gość który rozumie problemy rynku i ludzi . Z takim szefem polecam współprace .
ladyPR 2013-08-11 19:39
Bardzo przyjazna atmosfera.
Pomocni pracownicy, ładne biuro.
Polecam jako miejsce na praktyki/staż!!! ::))
były pracownik 2015-01-29 21:15
Bardzo dobra firma, mają ludzkie podejście do pracy choć nie zawsze dają szansę się wykazać... Super atmosfera, bardzo rodzinna firma. Kierownik na wielkopolskę bardzo sympatyczny i pomocny w pracy można na nim polegać i pomaga w każdej sytuacji. Pracowało się dobrze pensja ok i premie realne do wyrobienia. Jest to jedyna normalna firma na tym chorym rynku.
jak 2015-04-30 15:47
A jaka kasa dla Pf
jak duże tereny
nina55 2016-01-20 21:01
Dnia 14.01.2016 r. w Bydgoszczy odbywały się rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko przedstawiciela medycznego. Byłam jedną z kandydatek. Zależało mi na zdobyciu tej pracy więc wzięłam sobie dzień wolny, abym na pewno mogła się stawić na spotkaniu. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze, bezstresowo. Odebrałam ją pozytywnie. Zostałam poinformowana o 3-etapowej rekrutacji. Osoby, które dostały się do kolejnego etapu miały zostać poinformowane w następny piątek tj. 22.01. Następnie do ostatniego etapu odbywającego się w Krakowie miały się zakwalifikować 2 osoby.
Wszystko byłoby jak najbardziej prawidłowe, gdyby nie fakt, że ta cała rekrutacja to jedna wielka farsa, ponieważ stanowisko zostało przydzielone dermokonsultantce i kolejnych etapów nie będzie.
Brak szacunku do ludzi i kłamanie w żywe oczy. Po co to wszystko?
Abi 2016-02-22 13:00
To ciekawe dlaczego ja właśnie zaczynam pracę w Biodermie :) Z tego co wiem to oprócz mnie jeszcze kilka osób.
M. 2016-02-25 09:24
Ja tez zaczynam, 29.02 szkolenie z nowego produktu w Wawie :) do zobaczenia!
paula 2016-02-26 23:42
Hej jakie pieniądze dla przedstawicieli proponują?
karolina 2016-03-02 13:38
Cześć, jesteście w stanie powiedzieć, czym zajmuje się w biodermie consumer brand manager?
catarine 2016-05-26 22:05
Witam,
proszę powiedzcie jakie są tu warunki pracy tzw. ile można tu zarobić z podstawy i ile z premii, ile trzeba robić wizyt farmaceutycznych a ile medycznych, czy jest tu socjal - jak tak to jaki, jakimi samochodami jeżdżą PF i czy można jeździć w weekeny prywatnie??
tom 2016-07-22 07:57
Witam,
Podajcie proszę konkretnie jakiego rzędu sa zarobki w firmie Bioderma i jakie są tu widełka premiowe na stanowisku przedstawiciela?
Pozdrawiam.
tom 2016-07-22 07:57
Pozdrawiam.
Migot 2016-07-22 10:49
Ogólnie mam takie pytanie, mam nadzieję, to nie jest nic co uznacie za głupie, ale w jakiej walucie tutaj płaca, pewnie w złotówkach tak? Ogólnie pytam po to, bo widze tutaj sporo ogłoszeń na różne kraje, znaczy na kilka, nie wiem czy to ta sama firma
anNa 2017-07-26 20:42
hej jakie zarobki na pm podstawa, czy premia realna, czy lekarze lubia produkty, jaka flota aut
Karolina 2017-08-01 10:10
Informacje na temat dokładnych zarobków @anNa uzyskasz zapewne dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Warto przed decyzją o podjęciu pracy, dowiedzieć się jakie są inne warunki pracy - godziny, umowa, socjal, itp. Ktoś wie coś na ten temat?
fds 2017-08-01 16:19
godziny pracy na medycznego??? Umowa wiadomo 3 msc lub rok socjal opieka za którą płacisz i ubezpieczenie grupowe
Zainteresowany 2017-08-06 21:29
Witam,
Dlaczego nikt nie napisze ile się zarabia ? Jaka podstawa , widełki ? Premia, miesięczna, kwartalna czy większość otrzymuje czy to Yeti? Jakie auta, czy do pełnej dyspozycji ? Atmosfera , budżet , ilość wizyt ?
new 2017-08-07 17:40
Wiem ze asm - owie jeżdżą passatami
Karolina 2017-08-16 11:26
@zainteresowany właśnie takich informacji na forum brakuje. Wiele osób liczy na opis warunków pracy na jakie można tutaj liczyć. Dajcie znać innym zainteresowanym, czy praca w Bioderma Poland się opłaca? I czy są tutaj jakieś ekstra dodatki zachęcające do podjęcia zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o Bioderma Poland - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioderma Poland