Opinie o Metal Fach Sp z o.o. w Sokółka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Metal Fach Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Fach Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Fach Sp z o.o. w Sokółka

so so

"latają" newsy w mieście, że jest to typowy (usunięte przez administratora) podejście do pracownika i cała polityka rodem (usunięte przez administratora)., czy to prawda?

Natalia

Właśnie kiedyś...Czy firma potrafi zatrzymać pracowników na dłużej? Są ludzie, którzy pracują już wiele lat? Jakie firma stosuje zachęty dla swoich pracowników, żeby chcieli się utożsamiać z firmą na dłużej?

Czupakabra Nowy wpis

Chodzą słuchy że w MF kiepsko, wysyłają na urlopy nie przejmują do pracy. Ma ktoś rzetelne informacje?

@Czupakabra

Cześć, a gdzie to słyszałeś, i w sumie to nie jest potwierdzona informacja na 100%? Sorry, że się wtrącam, ale widziałem, że mieli ofertę przy serwisowaniu maszyn i chciałem na dniach podpytać o robotę, bo w sumie nie widze żeby kogokolwiek teraz szukali, na stronie jest jedynie info o kursie dla spawaczy

Od września będę chodził do szkoły na technika spawacza. Wiem, że będę potrzebował zrealizować gdzieś swoje praktyki. Jest szansa, aby zrobić to w tym miejscu? Jeśli tak, to czy będą to jakoś lepiej płatne praktyki? ;) Po ich zakończeniu jest możliwość, aby pozostać w firmie i pracować na umowę o pracę na cały etat?

draka Nowy wpis

Przyszli kandydaci do pracy piszą ile można zarobić, ale jeszcze nic nie pokazali co umieją jak spawają ale kase już chcą liczyć. Każdy pisze kiedyś było fajnie bo zatrzymywali w pracy zachęcali do pracy, a teraz po noweli każdy ma prawo do swobodnie wybranej pracy tak jak w amerikie mam ochotę to pracuje nie chcę to utrzymuje się z oszczędności. Tak na marginesie to niektórzy chodzą do pracy, a reszta pracuje - to jest duża różnica.

Rado

Przyjmują do pracy spawaczy? Ile można zarobić na rękę?

Jacek
@Rado

Przyjmują. Teraz widziałem ogłoszenie. Napisali że do 7500 zł brutto miesięcznie ale praca jest w akordzie i wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wydajności. Ty będzie aplikował bo ja chyba spróbuje.

Firma Metal Fach Sp z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik magazynu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
so so

@so so

Z komentarzy wynika że warunki całkiem dobre. Ty tylko z plotek słyszałeś o negatywach? Czy od kogoś kto już tu pracował? Chcesz się przyjąć że się interesujesz?

@Jakub

Warunki same w sobie ok. Gorzej z kadrą kierowniczą...

@Michał

Co jest nie tak z przełożonymi? Jakieś konflikty z ludźmi czy masz na myśli sposób zarządzania firmą? Napisz co masz do zarzucenia.

Natalia

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Metal Fach Sp z o.o. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 25 stycznia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Maja

Na swojej stronie mają teraz ofertę dla spawaczy i chciałabym ją podesłać bratu :) Widzę, że parę osób pisało o słabych zarobkach, ale w ofercie podają wynagrodzenie do 7500 zł brutto, więc nie tak najgorzej. Tylko zastanawia mnie rodzaj umowy, bo piszą że praca na akord. Czy można teraz liczyć u nich na umowę o pracę czy tylko zlecenie wchodzi w grę?

Warunki pracy są dobre jak na region, praca wiadomo lekka nie jest w tej branży. Polecam.

Jakub

Powiesz coś więcej o tych warunkach? Konkretnie jaka kasa jest do wzięcia? Można godnie zarobić, bo głównie na tym mi zależy.

@Jakub

Stołówka zakładowa, pralnia, wypłata na czas, dodatek na święta, co do zarobków to zależy od stanowiska, umiejętności jakie posiadasz.

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Metal Fach Sp z o.o.. Poszukiwani są Tynkarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Witam. Nie wiem jak były ustawione kryteria wyszukiwania ale Metal-Fach nie szuka tynkarzy. W chwili obecnej nie ma aktualnych ofert pracy na tej stronie . Ale są na ich stronie internetowej

Saszka

Polecam pracę w 100 procentach.

Witam metalfach jako firma jest dobrze wyposażona mają nowe maszyny jest na czym pracować tylko chore podejście jest do ludzi zamiast wysłać ludzi na dokształcanie na danym sprzęcie to każdy myśli a z czasem się nauczy sam gdzie po 5 latach pracy przyjedzie ktoś od serwisu i pracownik dopiero się dowiaduje jakie są możliwości takiej maszyny a co lepsze to i tak lepiej powiedzieć że się nie da chociaż już wie że można to wykonać. Największym minusem tej firmy to kierownicy(dzialy od których zaczyna się produkcją i spawanie). Kiedyś pracownik mógł pogadać bezpośrednio z prezesem i przedstawić jak wygląda sprawa A od kilku lat to kierownik opowiada o pracowniku a wiadomo że powie co jest mu wygodne bo przecież trzeba zatajic to co się na lewo robi. I właśnie dlatego rezygnuje z pracy po kilkunastu latach .

Bober

Witam.Pracowałem w MF 6 miesięcy,jeśli chodzi o warunki pracy to: badania lekarskie robisz za własne pieniądze, dostajesz umowę zlecenie na 3 miesiące, po 3 miesiącach przychodzi kierownik i mówi że jeszcze muszę Cię sprawdzić, i przedłuża o kolejne 3 miesiące. Pracownicy mówili że to standardowe podejście w MF( potrafią przedłużać zalecenie do roku). Stawka zależy od stanowiska, ja dostawałem co miesiąc około 2200-2400 na konto. Warunki pracy takie sobie, ubrań ochronnych nie dają, w najgorszym razie jak nic nie masz to dadzą używane ubrania. Podsumowując, średnio polecam MF jako pracodawcę, jak ktoś ma inny wybór to lepiej, dać sobie spokój...

@Bober

Chyba mijasz się z prawdą. Badania lekarskie wykonujesz u tzw. lekarza medycyny pracy z którą firma ma podpisaną umowę. Jeżeli robisz badania u prawdziwego lekarza medycyny pracy, to z pewnością płacisz, wówczas firma powinna ci zwrócić pienądze, chyba, że

@Bober

Badana robiłem u Dr. Wanczuk. Płaciłem za swoje, nikt mi nie zwrócił pieniędzy. Pani w kadrach powiedziała że na zleceniu tak jest, ewentualnie jak dostanę umowę o pracę to może... to samo z ubraniami bhp.

@Bober

Nie rozumiem. Wczesniej pisales ze pracowales 6 miesiecy wiec miales umowe i firma musi ci zwrocic za badania Czy lekarka dala ci potwirdzenie zaplaty? Kezeli nie to sprawa jest oczywista. Otrzymala pieniadze od ciebie i od firmy a ty nie masz zadnych dowodow ze zaplaciles

@Witold Moskaluniec

Tak pracowałem 6 miesięcy, ale na zleceniu. Dostałem rachunek, w kadrach powiedzieli że może zwrócą jak, dostanę umowe stałe.

Mapet
@Bober

Każdy by chciał na garbie do raju zajechać, ale w życiu tak nie ma i nie piszcie takich głupot. Pracownik miernie pracował nic nie pokazał, pracował 6 miesięcy na UZ czyli do jakich wniosków dochodzimy był jaki dobry, bardzo dobry_Nie. Napiszę inaczej pracownik udawał, że pracuje a pracodawca udawał, że za tą pracę solidnie wynagradza. Pracownicy są roszczeniowi, ale tak naprawdę to każdy w tym kraju ma prawo do swobodnie wybranej pracy, ale nie większość chce być tzw, pasikonikiem____

@Mapet

I tak nie masz szans na kariere w tej firmie. Tony wazeliny ci nie pomoga. No chyba ze jestes Pyza.

@Witold Moskaluniec

Do nowych pracowników!!! Nie zatrudniać się na dziele gdzie Pyzowski jest kierownikiem. To (usunięte przez administratora) który potrafi za przedłużenie o minutę przerwy, uciąć wypłatę ( premię)

Kadry
@Bober

Kadrowa ma rację. Tylko pracownikowi pokrywa się koszt badań. Zleceniobiorca powinien sam wykonać badania i posiadać odzież ochronną - chyba że polityka firmy mówi inaczej i wszystkie osoby przebywające na terenie firmy mają odzież logowaną znakiem firmowym.

Witold Moskaluniec

To tam jest premia? A swoja droga , to taka metoda dyscyplinowania swiadczy o niekompetencji kierownika. Z kolei on,w swoim mniemaniu, uwaza ze postepuje slusznie, bo pracownik jest z natury leniwy i nie chce mu sie pracowac. Taki kierownik jest na tyle przeswiadczony o swoje nieomylnosci, ze nawet nie wie , ze jest glupi.

Czy w Metal Fachu pracują kobiety? Jaka jest to praca?

@Gość

Tak Jako hostessy. Ha,ha,ha ... Co za infantylne pytanie. To moze byc tylko pracownica firmy.

@Witold Moskaluniec

Od września muszę szukać nowej pracy więc chciałabym wiedzieć jaka jest tam praca dla kobiet, czy jest ciężko i czy warto się tam zatrudnić.

chwilowy gość

Inteligencją to Pan zie zabłysnął

@chwilowy gość

Za to pan zabłysnął swoją odwagą.

@Gość

taką informację łatwo jest uzyskać w kadrach. Najważniejsze jest, co pani potrafi robić? Np. czy ma pani uprawnienia spawacza, operatora cnc, operatora wózków widłowych? Jeżeli pani szuka lekkiej pracy, to nawet nie warto szukać, bo takiej nie ma. W dziale handlowym potrzebna jest znajomość co najmniej trzech języków obcych za to wynagrodzenie jest wielką tajemnicą. Nawet pokonanie najdłuższego dystansu zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku. Powodzenia.

@Witold Moskaluniec

Nie miałam do czynienia ze spawaniem, tokarstwem itd ale przecież wszystkiego można się nauczyć. A jakie prace wykonują w firmie kobiety?

@Gość

Wybacz. Czy od tego momentu nie skontaktowałaś się z firmą? Zapewniam cię, jeżeli podczas spotkania będziesz zadawać podobne pytania, to na pewno nie otrzymasz pracy. Ale próbuj.

ZYGA

Witam serdecznie, czy Pan Witold Maskulaniec jest rzecznikiem firmy MF skoro tak rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania na tym forum??

@ZYGA

Nie jestem rzecznikiem firmy. Przepracowalem w niej niemal 10 lat jako spawacz. Dziekuje za ocene moich opinii o tej firmie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Metal Fach Sp z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Witold Moskaluniec

Co za infantylne pytanie. Wykaz dni wolnych od pracy jest publikowany bodajże rozporządzeniem MPiPS. Z drugiej strony co to za szczególny dzień " Wigilia" ?

Renata

Na stronie firmy widziałam, że poszukują obecnie pracowników na różne stanowiska - spawacz, kierownik produktu, kontroler jakości, spawacz, operator cnc-frezer oraz monter maszyn i urządzeń, operator prasy mimośrodowej, operator lasera. Czy ktoś mógłby się pokusić o napisanie plusów i minusów poszczególnych jeśli na danym pracował? Na pewno ułatwiłoby to sprawę innym poszukującym takich informacji.

Xxx

Witam. Ile na godzinę dostałby spawacz z 11letnim doświadczeniem przy spawania maszyn rolniczych

@Xxx

Jeżeli Twoje doświadczenie idzie w parze z umiejętnościami? W M-F nie ma stawki na godzinę. Jest tak zwany akord zespołowy. Wróć do moich wcześniejszych wpisów. Mogę ci również udzielić prywatnie odpowiedzi. Były pracownik.

Czy w firmie Metal Fach Sp z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Witold Moskaluniec

Pytanie nieco naiwne. Pytający zna odpowiedź . Chce tylko aby została upubliczniona. Dobrze, Odpowiadam: są.

Czy w Metal Fach Sp z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

xx

tak i są przedłużane przez ponad rok

xXx

Ogolnie wyplaty slabe. 1800 zl dostajesz. Oczywiscie kierownicy nie widza w tym problemu. Najlepsze sa wyplaty w ratach czesc na przelew a czesc na reke. I mimo tego ze pracownik zadnej zgody na to nie wyrazal. (usunięte przez administratora)

@xXx

wypłaty "pod stolikiem" były również gdy ja pracowałem. Czy byłem z tego zadowolony? zastanawiałem się skąd firma ma nie udokumentowane przychody skoro wydatki też nie są udokumentowane. Pracownika już nie interesowało to ,że skjładki do zus są mniejsze, liczy się tylko "tu i teraz". Kto tu dokonuje przestępstwa? pracownik nie zgłasza nswoich przychodów do zaznania podatkowego. Preacodawca nie wykazuje też swoich kosztów, ale jednocześnie korzysta na składkach do zus (nieodprowadzonych od tej części wynagrodzenia wypłacanego "pod stolikiem"). Pracownicy na to się godzą bo nie muszą się znać na mechanizmach finansowych. Ale jak mógłby to wyjaśnić pracodawca? Od tego są poważniejsze instytucje. Na pewno nikt nie ruszy (usunięte przez administratora) z ministerstwa finansów, bo to przerasta ich możliwości. I tak wszyscy są zadowoleni ale na końcu poszkodowany jest pracownik, jego zysk (pracownika) jest doraźny, Piszesz o 1800 zł na rękę. pewnie, że mało ale są też ludzie którzy zarabiają ponad 3000 na rękę. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz. Nie wspomnę tu o dziale sprzedaży ale tam są najwyższe wymagania. Takich wymagań nie mają nawet największe korporacje na świecie, bo potrzebna jest znajomość co najmniej trzech języków obcych, zwłaszcza w sprzedaży krajowej. Wiem co piszę, bo usłyszałem to w bezpośredniej rozmowie z prezesem.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Fach Sp z o.o. - Sokółka

• Jak się pracuje w Metal Fach Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Fach Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Fach Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metal Fach Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kresowa 62
    16-100 Sokółka