Metal Fach Sp z o.o.

Sokółka

Opinie o Metal Fach Sp z o.o.

anonim 2011-02-18 09:12:25
witam. a ile spawacz dostal by na godzine na reke w firmie metal fach i czy w soboty sa 100% liczone i jak nadgodziny. dziekuje za odp. gdyz przymierzam sie do zmiany pracy.
anonim 2011-04-11 07:27:59
a to który skierownik pisał czt też sam prezes
anonim 2011-09-06 03:18:35
panowie jakie sa u was stawki dla spawaczy. mam 2 lata doswiadczenia w podobnej firmie zwiazanej z maszynami rolniczymi. u siebie mam 11.2zł na reke plus akord tzw wspołczynnik. tylko brak płatnych nadgodzin i soboty tez sa czyste na miesiac w zaleznosci od wypracowanych godzin jest srednio 2100-2400zł czy do dobra płaca czy warto przeniesc sie do was. 2 LATA DOSWIADCZENIA W SPAWANIU MASZYN RONICZYCH KURS INSTAL BIAŁYSTOK+DOZOROWE
do pracy 2012-11-25 13:51:08
No może ktoś napisze coś o tej firmie. Bo mówi się różne rzeczy że słabo płacą, atmosfera do bani. Podobno też masa wyrobów wraca od klienta do popraway bo coś nie wyszło z malowaniem, spawaniem albo z montażem.
Spawacz migmag 2015-01-16 21:10:20
witam. Jak jest z praca dla spawacza w tej firmie jak płaca i czy ludzie są zadowoleni. warto składać CV do Was jako spawacz.pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
jolka 2016-02-10 23:08:11
Z tego co wiem to formę zatrudnienia można wynegocjować ( jak komuś zalezy na działanosci), zarobki ok, wypłaty na czas, atmosfera super, narzędzia pracy jak należy:). Polecam:):)
Kamil 2016-08-16 21:33:07
Teraz to chyba niewiele tam można zarobić, zamiast zatrudniać -zwalniają, szkoda czasu
Heheherbata 2016-08-24 13:18:37
Szukaja spawaczy, czy nadal zwalniają? Jak atmosfera w pracy?
kkkick 2016-08-26 12:55:14
Jeżeli ktoś chce się nabawić wrzodów i wylądować u psychologa to zapraszam do MF. Chyba że jesteś z rodziny i masz układy z zarządem to rzeczywiście - i zarobisz i w sumie szkoły nie musisz mieć. I pracować nie będziesz musiał - byle byś stwarzał pozory. Kryzys jest bo dopłaty rolnikom się posypały. Jak dostaną nowe środku znowu wszystko ruszy.
Zdzisiek 2016-09-16 16:25:30
Witam, jak tam zarobki na malarni u was firmie ? Ile na rękę około, jaka stawka godzinowa ?
Grześ 2016-09-30 16:24:35
Święte słowa:) jak masz konotacje rodzinne w MF to i szkoły za dużo mieć nie musisz, i doświadczenia też nie:):) a robotę będziesz miał i stabilna i nieźle płatną:) Grunt to dobra ściema, jakoś te 8 godz na pogaduszkach można przeżyć.
Ale jak rodziny w MF nie posiadasz to sobie odpuść lepiej pracę tam, no chyba,ze zależy Ci na wpisie w CV:)
Tam ludzie Ci sami pracują od lat, żaden nowy, z zewnątrz, niepowiązany nie ma szans na przetrwanie. Właściciel oczywiście niczego nie widzi, albo udaje, albo jest mu z tym wygodnie.
Należy pochwalić tu dział marketingu,że pilnuje i odpowiada na komentarze:) Brawo WY:):)
34 2016-09-30 16:33:58
@ij no akurat dobrze by było gdyby faktycznie atmofera dopisywala przecież ona na prawde wiele znaczy
stary spawacz 2016-10-24 17:30:48
W firmie jest super i będzie coraz lepiej, albowiem coraz więcej do powiedzenia mają panowie, którzy wraz z komornikami sądowymi uzdrawiali do tej pory inne Sokólskie i okoliczne przedsiębiorstwa, za co w chwale stamtąd odeszli, żegnani ze łzami w oczach przez tamtejsze załogi. Obecnie "uzdrawiają" MF. Może i zna się taki na spawalnictwie, jak locha na awiacji, być może spawacz , od czasu do czasu, musi mu tłumaczyć najbardziej trywialne zagadnienie, najprostszy rysunek, lub to, co ma zamówić z magazynu, aby znowu się nie pomylił i biedny klient nie czekał trzeci miesiąc na produkt. Najważniejsze, że potrafi z fałszywym, uległym uśmiechem na ustach i z nisko pochyloną głową, biec 10 metrów przed Prezesem i usłużnie otwierać mu wszystkie drzwi na hali, komicznie się przy tym potykając, ku uciesze spawaczy :)
Zostaw swoją opinię o Metal Fach Sp z o.o. - Sokółka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Fach Sp z o.o.