P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski

Opinie o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski

ON 2016-02-23 19:20:26
Pracuję już jakiś czas i nie mam większych zastrzeżeń kasa na czas , atmosfera przyzwoita firma ciągle się rozwija oby tak dalej
ziutek 2016-02-25 20:01:51
jak nie masz doświadczenia i wiedzy o tej branży to nie startuj na takie stanowisko, znam kierownika z tej firmy z tego co wiem to nadal tam pracuje więc nie wiem dlaczego szukają drugiego, ale słyszałem że mocno się rozwijają
obecny pracownik 2016-02-27 19:03:35
pracuję w tej firmie kolejny rok i nie ma na co narzekać, wynagrodzenie zawsze na czas, szef wymaga ale to normalne w prywatnych firmach, jak się komuś nie chce pracować i tylko liczy na pensje i premie niech aplikuje do budżetówki, jest dużo zamówień, firma wybudowała nową halę i muszą uzupełnić pracownikami nowe stanowiska stąd te rekrutacje
drugi obecny pracownik 2016-02-28 16:50:57
ciągle gdzieś tą firmę obsmarowują na forach chociaż większość to kłamstwa. jest ok kasa na czas pracy dużo i ciągle przybywa ,kierownik czasami daj nam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale widać że mu zależy porządek musi być,przynajmniej raz w roku są podwyżki więc czego więcej chcieć
marti 2016-03-09 21:23:02
już drugi rok tu pracuje i jest bez większych zastrzeżeń, kierownik wymaga ale jest konkretny, wie czego chce, szefostwo wprowadza coraz większy ład na produkcji, aż miło popatrzeć jak w krótkim czasie firma może się tak bardzo zmienić pod kątem organizacyjnym i to na plus
fuksiarz 2016-03-12 10:45:19
marti: Pracowałem w wielu firmach ale takiego kierownika nie miałem, wie czego chce jest uparty ale zapieprza od samego rana a to podstawa w pracy gdy przełożony szanuje swoich ludzi i możesz z nim o wszystkim porozmawiać w kilka lat taki postęp.... tylko kasa trochę mała
fuksiarz 2016-03-14 19:35:56
do xexo: pracuje w Warszawie, jak masz duże doświadczenie w proszku dawaj do nas nie pożałujesz
pracownik 2016-03-31 20:31:42
Ogólnie polecam składaj CV stabilny pracodawca , wiadomo czasem nóż się w kieszeni otwiera ale firma sie rozwija i jest pewność że można podjąć pracę długoterminową za przyzwoitą kasę ogólnie polecam
michał 2016-04-07 07:15:50
Dziwi mnie tylko fakt, że praktycznie od kilku już lat co dwa, trzy miesiące pojawia się to ogłoszenie. Ciekawe co za tym się kryje ....?
nana 2016-04-21 22:40:13
pracuję w tej firmie i większych zastrzeżeń nie mam, stabilne zatrudnienie, pensja na czas, firma stawia teraz duży nacisk na rozwój, nowe stanowiska, nowe rekrutacje, ogólnie polecam
sonar 2016-05-09 19:28:51
do hgf. kiedyś już o tym pisali. Na takie stanowisko tylko z konkretnym doświadczeniem bo praca w tej firmie szybko zweryfikuje tzw. kierowników.
jak siedzisz w tym kilka lat to dasz radę
kasik 2016-05-27 23:42:58
witam
a kobiety przyjmują tam?pracują tam jakieś kobiety
romek 2016-08-12 08:52:45
Może oprócz tego umowa i tak się trafia dla każdego.
krasnal 2016-11-04 20:02:13
Powiedzcie czy umowę o pracę dają czy tylko obiecują że będzie?? Mój mąż tam pracuje i co miesiąc na być za miesią. Jak to jest
Zostaw swoją opinię o P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. METPOL Jacek Lewandowski