Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Banino

Opinie o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

szukam-pracy 2013-01-10 19:49
może ktoś pracował w tej firmie kto mógłby obiektywnie się wypowiedzieć czy warto się starać o pracę u niego...
slaby 2016-10-03 19:36
Jako kierowca międzynarodowy to wielkie nic.przelicz sobie ile wydasz w trasie na wszystko to ci zostanie figa
erf 2016-10-09 12:20
@romeik a skad wiesz? czytałeś to gdzie? ja powiem Ci ze nie mogę nigdzie doszukać się żadnych ofert pracy od nich tam podjrzewam że wszystkie obowiązki i wymagania by były dobrze opisane tak na prawdę
normalny 2016-12-08 19:50
nie polecam
Hanna 2017-04-06 11:56
@normalny, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.
normalny 2017-04-12 20:30
Nie warto tam marnować swojego czasu.jednym slowem jak najdalej od tej firmy
Hanna 2017-05-05 12:29
@normalny, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Uargumentuj swoją wypowiedź.
Gajun 2017-07-13 12:01
Marcin tyle czasu juz tam nie pracujesz a caly czas na tym forum siedzisz? zainteresuj się sobą i Gryfem
Robert 2017-07-20 12:16
Firma Bertos to normalna firma, w której ludzie pracują latami. Ciągle się rozwija i dobiera kolejne auta. Anonim, który określa siebie "normalny", nie jest normalny.
Hanna 2017-08-07 14:54
@Robert rozumiem, że Tobie praca w Bertos odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron tego pracodawcy? Takie konkretnie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co możesz im doradzić?
Zostaw swoją opinię o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Banino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe