Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Banino

Opinie o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

szukam-pracy 2013-01-10 19:49
może ktoś pracował w tej firmie kto mógłby obiektywnie się wypowiedzieć czy warto się starać o pracę u niego...
slaby 2016-10-03 19:36
Jako kierowca międzynarodowy to wielkie nic.przelicz sobie ile wydasz w trasie na wszystko to ci zostanie figa
bolo 2016-10-05 11:53
To już ci normalny odpisal.nie brońcie sknery i mega chytrusa jak nie wiesz to idz do szefa on ci powie.w zabieraniu kasy pracownikom jest mistrzem.no ale cóż komuś musi zabrać zeby wam mogl dolozyc a chyba wiecie za co
erf 2016-10-09 12:20
@romeik a skad wiesz? czytałeś to gdzie? ja powiem Ci ze nie mogę nigdzie doszukać się żadnych ofert pracy od nich tam podjrzewam że wszystkie obowiązki i wymagania by były dobrze opisane tak na prawdę
normalny 2016-12-08 19:50
nie polecam
Hanna 2017-04-06 11:56
@normalny, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.
normalny 2017-04-12 20:30
Nie warto tam marnować swojego czasu.jednym slowem jak najdalej od tej firmy
Hanna 2017-05-05 12:29
@normalny, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Uargumentuj swoją wypowiedź.
Zostaw swoją opinię o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Banino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe