Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o.

Ziębice

Opinie o Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o.

robotnik 111 2010-01-27 19:20:45
jeden wielki smród i ubóstwo !!!!
fdhgf 2010-02-20 20:47:26
Nie polecam pracy w tej firmie.Zarobki to jakies 1000 złoty na rękę.
Praca na chłodni, zimno.Latem trzeba pracować w soboty i niedziele bo sezon w mokrym i hałasie.Jedynie co to wypłata na czas i za nadgodziny płacą. Najbardziej glebią ludzi jak ktoś w sobote niedziele nie przyjdze odrazu na wylocie jestes. Robią tam ludzie ale za te pieniadze ........... nie polecam
qwertyuiopp 2010-09-03 11:00:22
Jest dokładnie tak jak pisze wyżej, Organizacja pracy jak w średniowieczu, w chłodni jest ogólnie głośno, a przy niektórych maszynach bardzo głośno. Prace przeważnie polegają na przerzucaniu groszku, kukurydzy i tym podobnych na taśmę transportową, do dyspozycji jest albo wiadro, albo "nabierak" to rodzaj rynny z domontowanymi uchwytami. Groszek, czy kukurydze, dowożą w kontenerach, każdy po około 500kg, inaczej sprawa wygląda z oktawinami, jest to pudło wysokie na około 190, szerokie na około 100cm, kto nie ma własnego noża do wycięcia otworu na ujście zawartości, ten się męczy improwizując widłami, kawałkiem metalu, zresztą tam wszędzie jest improwizacja, na każdym stanowisku pracy. Pracuje się w systemie 3-zmianowym, przy czym pracując przez pośrednika (usunięte przez administratora) człowieka, umowa zlecenie skonstruowana w bardzo niekorzystny sposób z licznymi karami, jako że jest to umowa zlecenie i nie powinno obowiązywać przy tym pojęcie nadzór pracy, ani efekt wykonania prac, czy też czas pracy, ale nie w tym zakładzie. Załoga składa się z różnych osób, fajnych, nie fajnych, chamów i prostaków (zwłaszcza jeden wózkarz z pewnej zmiany), ludzi którym nawet jak by przykuć 100 kilogramową kule do nogi i kazać nosić te kontenery na plecach, to i tak by to zrobili włącznie z urządzaniem między sobą zawodów : kto szybciej. W zakładzie panuje ogólny nieład, często brakuje narzędzi, czasami palet euro, praca dla desperatów za złodziejską stawkę około 6zł netto.
mical1988 2011-02-18 18:47:59
Ogólnie tragedia!!! (usunięte przez administratora) Warunki socjalne- brak, są stare metalowe szafki, szatnie brudne, wszędzie kiepy po papierosach, toalety maksymalnie brudne. Ludzie zmuszani są do pracy ponad swoje siły, przetwarzane są tony warzyw, które trzeba przesypać własnymi rękoma. Ktoś trafnie wcześniej określił: "brud, smród i ubóstwo." Brakuje narzędzi do pracy, ludzi poganiani są przez kierownictwo. Jedna przerwa w pracy 15min. Ja pracowałem tam zimą-panuje niewyobrażalny chłód- tmperatura na zewnątrz w zimie ta sama co na hali w zakładzie- niekiedy spada grubo poniżej zera. Praca w niedziele i święta. Zepsutymi wózkami trzeba ciągnąć wózki grubo powyżej pół tony. Otwarta jest nowa linia- zaczeli produkować karmę dla psów. Na tej hali gdzie robi się karmę jest cieplej, ale panuje ogromny smród, trzeba niekiedy mielić zepsute mięso, ogromny hałas, nie do wytrzymania. Prezes ze względu na oszczedności kaze zbierac to co spadnie z lini produkcyjnej na ziemie i z powrotem wrzucac i pakowac. Zarobki? hmm Około 1000zł na reke, jak pracuje sie na umowe zlecenie przez posrednika to nie ma sie prawa do chorobowego, urlopu, bez zadnej premii do wypłaty nie przysługuje dodatek za nocki i za nadgodziny. W grudniu zarobiłem 700zł za cały miesiąc charówki ze względu na przerwe świąteczną. Szczerze NIE POLECAM.
kiero 2016-10-12 06:28:17
wczoraj się ładowałem jedna wielka porażka od godziny 4:00 do 21:00.
Dziadostwo dziadostwo
Zostaw swoją opinię o Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o. - Ziębice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o.