Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Legnica

Opinie o Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

henryk 2016-04-24 20:21:33
Witam, z przykroscią musze stwiedzic ze ta firma to jedno wielkie nieporozumienie , co do wymagan, i do wynagrodzenia, o innych rzeczach itp dam sobie spokoj bo szkoda mojego czasu , ogółem te 2 magazyny to porazka, ludzie uważajcie na ta firme , moja kariera dobiega końca w tej firmie
anonim 2016-04-27 22:05:38
Panie Henryku na pewno ma pan racje, oglem tam niepracowalem, ale kupywalem w tej firmie w sklepie u nich, jak taki jeden wydarl się na pracownika na sklepie ze do roboty rusz smierdaca p.... , normalnie jak smiecia potraktowal , niepolecm nikomu tego chlamu i wspolczuje tym co tam jeszcze pracują
Pamiętliwy 2016-05-12 23:19:27
Witam. Z góry odradzam pracę w tej firmie,po pierwsze zarobki nie są adekwatne do pracy jaką musisz wykonać , podejście jednego z współwłascicieli do pracowników to porażka ,potrafi ich tylko wyzywac i krytykowac jakie sa to barany i głaby a tempo jakie jest narzucone to jedna osoba pracuje za trzy. I zebym nie zapomniał dodac dla przyszłych pracowników tej firmy to w piecio dniowym systemie pracy w ciagu miesiaca masz wliczone 2 frajerskie soboty za ktore ci nie zaplaca i nie oddadza dnia wolnego ;) Ale moze jak sie ktos za to pozadnie zabierze to moze zacznie ŁYSY szanowac ludzi i płacić im za soboty ;)
Zostaw swoją opinię o Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe