Carport Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Carport Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 19:22:19
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.
nowy 2016-01-29 09:35:13
Nie polecam nikomu pracy w firmie Car-Port.pl !!!
Wielokrotnie współpracowałem z tą firmą w Przeźmierowie a co za tym idzie rozmawiałem z jej pracownikami oraz kierownikiem, nasłuchałem się dużo na temat Pana Michała Paw... - kierownika. Jego złośliwość, chamstwo, arogancja nie ma ponoć granic, a szefostwo to wszystko akceptuje nie robiąc nic.
Poza tym sam kontakt z Panem Michałem był nie przyjemny jest to człowiek który uważa, że pozjadał wszystkie rozumy, przygotujcie się, że każdą sytuację będzie chciał przekręcić na swoją korzyść, obciążając was kosztami. Nie wspomnę już o problemach z aukcjami.
bezniku 2016-02-15 11:31:33
Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )
Kaniecki 2016-02-29 07:30:03
Również NIE POLECAM jakiegokolwiek kontaktu z Michałem P. zwanym też kierownikiem... To zwykły pajac który wyżywa się na pracownikach bo sam był wyśmiewany i prześladowany w szkole ( info sprawdzone ). Ma tam pewną pozycję bo strasznie li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowi więc się utrzymuje. Nawet syn szefa mniej się liczy w firmie taki włazidup z tego Michałka.
oaliek 2016-04-24 14:47:24
raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.
Zostaw swoją opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.