Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Carport Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Carport Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-20 19:22:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2016-01-29 09:35:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam nikomu pracy w firmie Car-Port.pl !!!
Wielokrotnie współpracowałem z tą firmą w Przeźmierowie a co za tym idzie rozmawiałem z jej pracownikami oraz kierownikiem, nasłuchałem się dużo na temat Pana Michała Paw... - kierownika. Jego złośliwość, chamstwo, arogancja nie ma ponoć granic, a szefostwo to wszystko akceptuje nie robiąc nic.
Poza tym sam kontakt z Panem Michałem był nie przyjemny jest to człowiek który uważa, że pozjadał wszystkie rozumy, przygotujcie się, że każdą sytuację będzie chciał przekręcić na swoją korzyść, obciążając was kosztami. Nie wspomnę już o problemach z aukcjami.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: