Carport Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Carport Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 19:22
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.
bezniku 2016-02-15 11:31
Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )
oaliek 2016-04-24 14:47
raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.
expracownik 2016-11-24 17:31
Dobra praca dla miłośników aut. Można dobrze poznać rynek motoryzacyjny.
Atmosfera pozytywna, płaca ok i zawsze do 10-tego. Polecam
poszkodowany 2017-05-24 15:00
WITAM i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mna na kry1981@interia.pl ktorzy zostali oszukani przez ta firme, ja byłem dziś na policji w tej sprawie i niestety musi być więcej poszkodowanych, auta na tych aukcjach nie sa w ogólle na sprzedarz wiem bo udało mi sie zdobyc kontakt do dwóch właścicieli pojazdów ktore wylicytowałem i oni nic o tym procederze nie wiedzieli
SMIAŁO MOZNA PISAC NA MEILA Z MIŁĄ CHĘCIA OSZUSTÓW UKARAM
poszkodowany 2017-05-27 08:22
no i masz ci los, zadzwonił do mnie jakiś pam z naziwska nie moge powiedziec i zagroził procesem o oszczerstwa wiec sprawa jest jasna i zamknięta coś boli. Co licytujecie w tej aukcji to pojazdy powypadku dla ubezpieczealni i jest to "realna cena rynkowa " jak mi napisał ten pan w meilu, poprostu ubezpieczalnia sobie w ten sposób wycenia auta, a przy okazji może właściciel sie zgodzi na zaproponowaną ceną i wam auto odsprzeda. Od i caøa historyja, tyle, æe na dwa abonamenty i okoøo 10 pojazdóå æadnej akceptacji. WIEC ZASTANÓW SIE CZY CHCESZ MARNOWAC KASE NA CO§ JAK BAÑKA MYDLANA. FIrma nie oszukuje bo tak jest regulamin napisany a nie inaczej, Oni tylko dokøadnie nie wyjaßniajá jak to sie odbywa.
wrecar 2017-06-01 16:32
Nigdzie nie ukrywamy ,że pojazdy są licytowane na zlecenie Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dziękujemy ,że po bezpośrednim kontakcie i dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami zamieszczonymi na naszym portalu zmienił Pan treść wcześniejszego wpisu i nie zarzuca nam Pan oszustwa. Pana teza ,że Towarzystwa Ubezpieczeniowe w ten sposób tylko wyceniają sobie wartość wraku jest niestety nie prawdziwa. Dzięki naszym aukcją tylko w tym roku doszło już do kilkuset udanych transakcji kupna sprzedaży . Jeśli ma Pan propozycje jakie informacje i gdzie powinniśmy jeszcze zamieści, to jak podkreślałem w naszym bezpośrednim kontakcie jesteśmy na nie otwarci. Zasadą naszego działania jest pełna otwartość na wszelkie rzeczowe sugestie płynące od naszych użytkowników. Chcemy razem z nimi tworzyć przyjazne środowisko do zawierana transparentnych transakcji. Życzymy wielu udanych zakupów .
Zalaszeareweirdos 2017-06-06 11:25
Ludzie pracujący (WSZYSCY, oprócz panów Zalaszewskich) prawie jak rodzina, troche plotkują o sobie wzajemnie, ale powiedzmy, że się szanują.
Atmosfera przyjemna, ale pomiędzy personelem.
prezesi nielubiani przez chyba każdego pracownika, uważają sie za pępki świata, maksymalnie nastawieni na zysk ku swojej osoby. Nie ma w nich nic człowieczeństwa, tylko kasa kasa, po trupach do celu, kombinatorzy, oszuści, matacze, niesłowni.
Oczekują góry lodowej na pustyni za grosze, prościej-"Na początku mydlą oczy, następnie Cristiano Ronaldo ma grać za 2000 brutto". Ogólnie ciemnogród. Mam nadzieje, ze to przeczytają, pozdrawiam.
Nie_polecam 2017-06-06 11:47
Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.
dddd 2017-06-20 13:39
na 100 pojazdów wylicytowanych 4 wraki kupiłem 4 procent aut da się kupić . Ot cała prawda.
Zostaw swoją opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.