Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Carport Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Carport Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-16 23:57:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podzielcie się swoimi przeżyciami z tym pracodawcą. Najlepsza opinia to opinia zatrudnionych ludzi , o ile pracowałeś w Carport Sp. z o.o., wyraź ją dla przyszłych pracowników. Baranowo i inne miejscowości oczekują na Twoje opinie. Czy ta spółka ogólnie rzecz biorąc prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które miejsca najbardziej się opłaca składać CV? Potencjalni pracownicy będą bardzo wdzięczni za poradę przydatną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Carport Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x