Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Carport Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Carport Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-20 19:22:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2016-01-29 09:35:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam nikomu pracy w firmie Car-Port.pl !!!
Wielokrotnie współpracowałem z tą firmą w Przeźmierowie a co za tym idzie rozmawiałem z jej pracownikami oraz kierownikiem, nasłuchałem się dużo na temat Pana Michała Paw... - kierownika. Jego złośliwość, chamstwo, arogancja nie ma ponoć granic, a szefostwo to wszystko akceptuje nie robiąc nic.
Poza tym sam kontakt z Panem Michałem był nie przyjemny jest to człowiek który uważa, że pozjadał wszystkie rozumy, przygotujcie się, że każdą sytuację będzie chciał przekręcić na swoją korzyść, obciążając was kosztami. Nie wspomnę już o problemach z aukcjami.
zdjecie uzytkownika
bezniku - 2016-02-15 11:31:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Brak rozmowy w j. angielskim
Brak porządnego testu z Excela
Działania rekrutacyjne bardziej w kierunku marketingu firmy, że niby się dobrze wiedzie...

Pytania: Beznadziejne...
Cały proces rekrutacyjny wydaje mi się, ukierunkowany na promocje firmy na portalach z ofertami pracy.
zdjecie uzytkownika
Kaniecki - 2016-02-29 07:30:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Również NIE POLECAM jakiegokolwiek kontaktu z Michałem P. zwanym też kierownikiem... To zwykły pajac który wyżywa się na pracownikach bo sam był wyśmiewany i prześladowany w szkole ( info sprawdzone ). Ma tam pewną pozycję bo strasznie li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowi więc się utrzymuje. Nawet syn szefa mniej się liczy w firmie taki włazidup z tego Michałka.
zdjecie uzytkownika
oaliek - 2016-04-24 14:47:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Carport Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: