Carport Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Carport Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 19:22
Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Carport Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.
bezniku 2016-02-15 11:31
Nie polecam pracy w tamtej firmie ze względu na kierownika. Chyba, że ktoś lubi być pomiatany : )
oaliek 2016-04-24 14:47
raczej można u nich dobrze zarobić, przyjmuja też studentów.
expracownik 2016-11-24 17:31
Dobra praca dla miłośników aut. Można dobrze poznać rynek motoryzacyjny.
Atmosfera pozytywna, płaca ok i zawsze do 10-tego. Polecam
poszkodowany 2017-05-24 15:00
WITAM i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mna na kry1981@interia.pl ktorzy zostali oszukani przez ta firme, ja byłem dziś na policji w tej sprawie i niestety musi być więcej poszkodowanych, auta na tych aukcjach nie sa w ogólle na sprzedarz wiem bo udało mi sie zdobyc kontakt do dwóch właścicieli pojazdów ktore wylicytowałem i oni nic o tym procederze nie wiedzieli
SMIAŁO MOZNA PISAC NA MEILA Z MIŁĄ CHĘCIA OSZUSTÓW UKARAM
poszkodowany 2017-05-27 08:22
no i masz ci los, zadzwonił do mnie jakiś pam z naziwska nie moge powiedziec i zagroził procesem o oszczerstwa wiec sprawa jest jasna i zamknięta coś boli. Co licytujecie w tej aukcji to pojazdy powypadku dla ubezpieczealni i jest to "realna cena rynkowa " jak mi napisał ten pan w meilu, poprostu ubezpieczalnia sobie w ten sposób wycenia auta, a przy okazji może właściciel sie zgodzi na zaproponowaną ceną i wam auto odsprzeda. Od i caøa historyja, tyle, æe na dwa abonamenty i okoøo 10 pojazdóå æadnej akceptacji. WIEC ZASTANÓW SIE CZY CHCESZ MARNOWAC KASE NA CO§ JAK BAÑKA MYDLANA. FIrma nie oszukuje bo tak jest regulamin napisany a nie inaczej, Oni tylko dokøadnie nie wyjaßniajá jak to sie odbywa.
wrecar 2017-06-01 16:32
Nigdzie nie ukrywamy ,że pojazdy są licytowane na zlecenie Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dziękujemy ,że po bezpośrednim kontakcie i dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami zamieszczonymi na naszym portalu zmienił Pan treść wcześniejszego wpisu i nie zarzuca nam Pan oszustwa. Pana teza ,że Towarzystwa Ubezpieczeniowe w ten sposób tylko wyceniają sobie wartość wraku jest niestety nie prawdziwa. Dzięki naszym aukcją tylko w tym roku doszło już do kilkuset udanych transakcji kupna sprzedaży . Jeśli ma Pan propozycje jakie informacje i gdzie powinniśmy jeszcze zamieści, to jak podkreślałem w naszym bezpośrednim kontakcie jesteśmy na nie otwarci. Zasadą naszego działania jest pełna otwartość na wszelkie rzeczowe sugestie płynące od naszych użytkowników. Chcemy razem z nimi tworzyć przyjazne środowisko do zawierana transparentnych transakcji. Życzymy wielu udanych zakupów .
Zalaszeareweirdos 2017-06-06 11:25
Ludzie pracujący (WSZYSCY, oprócz panów Zalaszewskich) prawie jak rodzina, troche plotkują o sobie wzajemnie, ale powiedzmy, że się szanują.
Atmosfera przyjemna, ale pomiędzy personelem.
prezesi nielubiani przez chyba każdego pracownika, uważają sie za pępki świata, maksymalnie nastawieni na zysk ku swojej osoby. Nie ma w nich nic człowieczeństwa, tylko kasa kasa, po trupach do celu, kombinatorzy, oszuści, matacze, niesłowni.
Oczekują góry lodowej na pustyni za grosze, prościej-"Na początku mydlą oczy, następnie Cristiano Ronaldo ma grać za 2000 brutto". Ogólnie ciemnogród. Mam nadzieje, ze to przeczytają, pozdrawiam.
Nie_polecam 2017-06-06 11:47
Nieterminowo wypłacane wynagrodzenia, niesłowni.
dddd 2017-06-20 13:39
na 100 pojazdów wylicytowanych 4 wraki kupiłem 4 procent aut da się kupić . Ot cała prawda.
obiektywnie 2017-09-29 09:05
Bzdura, nie mówcie o bezpośrednim kontakcie bo dodzwonić się do Was nie można (pod podanym numerem są tylko odpowiedzi automatyczne, nie ma możliwości wybrania rozmowy z konsultantem), na maile nie odpisujecie. Przeczytałem dokładnie regulamin, może i wszystko jest zgodne z prawem, ale na pewno procedura nie jest przejrzysta dla użytkowników.
Oferty często wyglądają kusząco, ciekawy jestem ile procent pojazdów faktycznie zostaje sprzedanych. Uważam, że jest to znikoma część.
Zastanawiający jest też fakt, że za brak odpowiedzi po wygraniu aukcji w regulaminowym czasie 21 dni dajecie 100 pkt, a żeby punkty wymienić na miesięczny abonament należy uzbierać 10 000 pkt. To moim zdaniem sugeruje, że brak odpowiedzi ma miejsce jednak w większości przypadków.
Mam takie same odczucia jak inny użytkownik, że jest tylko darmowa wycena rynkowa dla ubezpieczyciela, a przy okazji wrecar zarabia na abonamentach opłaconych przez naiwnych użytkowników.
Podsumowując, moim zdaniem szkoda czasu i pieniędzy, pobudzają jedynie nadzieje.
Odnośnie firmy jako pracodawcy się nie wypowiadam - nie wiem.
arek. 2017-10-02 17:46
Niestety te aukcje to lipa. Może z wyjątkiem kompletnych wraków po spaleniu albo przemielonych jak w maszynce do mięsa.
Zmarnowałem tylko czas i pieniądze na abonamenty.
To forum potwierdziło moje obawy.
Olek 2017-10-10 22:12
Podpisuje się pod wpisami powyższymi że te aukcje to lipa powinienem dostać odpowiedź w ciągu 21 dni a tu kilka dni wcześniej ten sam samochód jest ponownie wystawiony na licytacje .
sajmon 2017-10-18 10:40
Podpisuję się pod powyższymi wpisami, że aukcje na WRE-CAR to jedynie strata czasu i pieniędzy.
Co to za aukcja, gdzie tylko kupujący nie może odstąpić od umowy pod karą 5000 zł a sprzedawca ma to w poważaniu, przetrzymuje nas 21 i nie ponosi za to ŻADNYCH KONSEKWENCJI.
Wygrałem łącznie ponad 40 samochodów i JEDNA OFERTA została zaakceptowana. Okazało się, że w opisie zabrakło słowa SZKODA CAŁKOWITA oraz zostało wymieniona mniej niż połowa uszkodzeń z listy sporządzonej przez rzeczoznawcę z TU.
Jak zrezygnowałem z zakupu za 3200 zł to sprzedawca się wysypał, że było wcześniej kilku handlarzy i oferowali max 1000 zł. Nie dziwne, że moja oferta 3 x większa została zaakceptowana, gdyż ten wrak nadaje się wyłącznie na złom. Jakbym zdecydował się na naprawę (nawet korzystając z max zniżek na części i znajomego mechanika) to bym wyszedł na cenę rynkową.
Kilkukrotnie zaproponowałem firmie WRECAR zmianę aukcji na taką z ceną minimalną, ale zapewne nikt na to się nie zgodzi, gdyż jestem przekonany, że 90% sprzedawców ustawiłoby ceny 10-20% niższe od samochodów sprawnych z tego rocznika!!!
Ja wygrywałem za 20-40% realnej wartości samochodu po naprawie i takie oferty nigdy nie są akceptowane.
Zostaw swoją opinię o Carport Sp. z o.o. - Baranowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carport Sp. z o.o.