brak logo

Emar Sp.j.

Białystok

Opinie o Emar Sp.j.

gal anonim 2011-10-31 00:57
Nie wiem, czy o tym samym Emarze myślimy, ale opinia jest totalnie nietrafiona. Firma może i z potencjałem, ale szefostwo nieprzewidywalne i nie szanuje pracownika. Brak zakresu obowiązków daje pole do manipulacji, a pajda pod stołem nie daje poczucia stabilności. Każdemu, kto chciałby pracować w tej firmie poleciłbym zwrócić uwagę na umowę, bowiem czasem niełatwo ją otrzymać. Przejrzyste zasady to nie jest to, co lubią właściciele tej firmy. Zarobić może i się da, ale jedynie dzięki nadgodzinom, o które nie jest trudno w sezonie podręcznikowym. Jeśli komuś pasuje praca po 12-14h dziennie, to gorąco polecam ;>
1
hoho 2012-03-16 10:09
ta opinia jest nie adekwatna do realizmu ponieważ pisał ją ktoś z kierownictwa tejże firmy prawda jest smutna i woła o pomstę do nieba dużo wiem o emarze i nie jestem w stanie napisać żadnych pozytywnych argumentów po prostu mobbing na najwyższym poziomie przełożona istna [usunięte przez moderatora] zerowe pojęcie o handlu kasa słaba czas pracy do bólu ogólna strategia firmy jest .... a raczej jej niema wszystko jest na głowie pracowników po to żeby z nich zrobić koły ofiarne i nie dać kasy po prostu taki jest stan rzeczy i tak było zawsze i będzie na wieki wieków ame
2
gl3 2014-07-02 16:28
Nie polecam pracy ani współpracy z tą firmą, przedstawiają warunki handlowe, z których później się nie wywiązują. Szkoda czasu. ZERO PROFESJONALIZMU.
1
x 2015-02-02 20:24
Nie polecam, firma nie jest w ogóle zarządzana, brak jasnych zasad pracy i współpracy.Przepływ informacji w ogóle nie istnieje. Dziwię się,że ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje. Totalny wyzysk pracownika.
2
Beto 2016-04-21 21:16
No niedobrze, że klienci się skarżą, ale są też tacy, co sobie firmę chwalą @bard. No a jeśli pracownicy nie mają na co narzekać, to super. Podobno jest sporo szkoleń, a dla mnie to idealnie.
grallll123 2016-12-07 16:36
Najgorsza księgarnia jaką znam! Słaby towar, ceny z kosmosu, totalny wyzysk pracowników. Jeśli chodzi o szefostwo - brak jakichkolwiek kwalifikacji, kompetencji, zero profesjonalizmu, szczególne ze strony synalka szefa - Marcina R. Ten człowiek nikogo nie szanuje, poniża, jeśli sam popełni jakiś błąd to od razu zwala to na kogoś innego. Jeśli chodzi o samych klientów - nawet jeśli niezadowolony człowiek przyjdzie z paragonem by zwrócić towar to i tak Rutkowski nic nie odda, jeszcze się wywrzeszczy i tyle. Ogólnie nieuczciwy gość;/ Od tej firmy radzę trzymać się z daleka.
Pipka 2017-01-15 00:20
Cyrk dwojga ludzi. Wyzysk. Pensja nie adewkatna do białostockich biedronkowych standarów. 18 letni pracownicy sobie chwalą.
Zostaw swoją opinię o Emar Sp.j. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emar Sp.j.