Emar Sp.j.

Białystok

Opinie o Emar Sp.j.

gal anonim 2011-10-31 00:57:31
Nie wiem, czy o tym samym Emarze myślimy, ale opinia jest totalnie nietrafiona. Firma może i z potencjałem, ale szefostwo nieprzewidywalne i nie szanuje pracownika. Brak zakresu obowiązków daje pole do manipulacji, a pajda pod stołem nie daje poczucia stabilności. Każdemu, kto chciałby pracować w tej firmie poleciłbym zwrócić uwagę na umowę, bowiem czasem niełatwo ją otrzymać. Przejrzyste zasady to nie jest to, co lubią właściciele tej firmy. Zarobić może i się da, ale jedynie dzięki nadgodzinom, o które nie jest trudno w sezonie podręcznikowym. Jeśli komuś pasuje praca po 12-14h dziennie, to gorąco polecam ;>
hoho 2012-03-16 10:09:21
ta opinia jest nie adekwatna do realizmu ponieważ pisał ją ktoś z kierownictwa tejże firmy prawda jest smutna i woła o pomstę do nieba dużo wiem o emarze i nie jestem w stanie napisać żadnych pozytywnych argumentów po prostu mobbing na najwyższym poziomie przełożona istna [usunięte przez moderatora] zerowe pojęcie o handlu kasa słaba czas pracy do bólu ogólna strategia firmy jest .... a raczej jej niema wszystko jest na głowie pracowników po to żeby z nich zrobić koły ofiarne i nie dać kasy po prostu taki jest stan rzeczy i tak było zawsze i będzie na wieki wieków ame
gl3 2014-07-02 16:28:35
Nie polecam pracy ani współpracy z tą firmą, przedstawiają warunki handlowe, z których później się nie wywiązują. Szkoda czasu. ZERO PROFESJONALIZMU.
x 2015-02-02 20:24:18
Nie polecam, firma nie jest w ogóle zarządzana, brak jasnych zasad pracy i współpracy.Przepływ informacji w ogóle nie istnieje. Dziwię się,że ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje. Totalny wyzysk pracownika.
Beto 2016-04-21 21:16:22
No niedobrze, że klienci się skarżą, ale są też tacy, co sobie firmę chwalą @bard. No a jeśli pracownicy nie mają na co narzekać, to super. Podobno jest sporo szkoleń, a dla mnie to idealnie.
Zostaw swoją opinię o Emar Sp.j. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emar Sp.j.