Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

Nowy Sącz

Opinie o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

reti 2011-11-18 01:50:05
Wydaje mi się ,że poprzedni wpis jest wpisem szefa. W rzeczywistości zarobki marne, nieadekwatne do wykonywanej pracy. W dodatku płatne zawsze po terminie. Wypłaty na koncie 10 każdego miesiąca nie uświadczysz. Odradzam pracę w tej firmie. Firma ma zaległości w płatnościach dla firm zewnętrznych i to kilkusettycięczne.
-ktos- 2012-02-18 16:49:07
firma dno na potęge wypłaty oszukańcze i nieterminowo płacone nie polecam chyba ze ktos lubi pozniej zalowac obiecuja gruszki na wierzbie i na tym sie konczy a praca ciezka czesto pod ziemia jak górnik a stawka godzinowa nie wieksza niz 20zl/godz brutto a traktowanie pracownikow ponizej krytyki zwlaszcza głównego inzyniera czyli syn szefa po prostu brak słów
były pracownik 2012-08-24 17:44:11
to prawda. zero szacunku dla pracowników, jedynie krzyki i wypominanie czego się nie zrobiło. nadmiar obowiązków jak dla jednego pracownika, których normalny człowiek nie jest w stanie zrobić (9 godz pracy dziennie to za mało według szefa), cała masa nie zapłaconych nadgodzin, głupie humory szefostwa. ogromna rotacja pracowników - nikt nie jest w stanie wytrzymać psychicznie w tej firmie
pppppp 2012-11-23 21:29:13
oszukują pracowników i kontrahentów; zarobki marne; jak cię szefowa nie lubi to masz przesrane - słyszysz wyzwiska, obgadywanie; obiecuja jedno wychodzi co innego; łamanie przyzwoitości i szacunku do pracownika - czujesz sie jak [usunięte przez moderatora] śmieć; życzą sobie dostępności 24h/dobę za marne 1500 zl BRUTTO; zwalniaja bez wczesniejszego poinformowania - tak o z dnia na dzien; chamstwo i arogancja a najbarzdiej lubia jak pracownik strzela z "tyłka" na innych
Dżasta 2012-12-02 21:34:11
Współczuję wszystkim, którzy tam pracują, bądź ewentualnie chcą tam podjąć pracę. NIE RÓBCIE TEGO. Uwierzcie, to zmarnowana każda chwila, wdepnięcie w najwiekszę [usunięte przez moderatora] życia. Właściciele uwielbiają obrabiać tyłki, plotkować i snuć różne plany wobec swoich pracowników. Jak cie szefowa i synalek nie lubią to masz przegwizdane. Oni zrobią wszystko zeby cie zgnoić. Mają w składzie "swoich" ludzi, którzy ich doskonale informują co się dzieje w firmie, i co mówią, robią inni jak ich nie ma. Zarobki marne. [usunięte przez moderatora] człowieka przez człowieka. Można to odpłacić zdrowiem. Praca piątek, świątek i niedziela. Czy trzeba czy nie trzeba do 17, 18, 19, różnie. Zwalniają bez uprzedzenia, aczkolwiek lubią tak dawać w [usunięte przez moderatora] potencjalnej osobie, którą chcą zwolnic, aby po prostu sama to uczyniła. Praca u tych ludzi to jak [usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora].
serwisant 2013-07-21 12:39:29
Nie pracowałem w tej firmie ale znam ludzi którzy tam pracowali.
Firma ta to firma "szkoleniowa" tzn. pracujesz w niej rok,dwa lata nabywasz pewnych umiejętności i znajomości i po tych dwóch latach zatrudniasz się na kopalni za pieniądze trzy razy lepsze (dosłownie) z wszystkimi przywilejami (25lat,13tka,14tka, barbórka,bony żywnościowe) i można żyć.
PS. Rynek zawsze zweryfikuje cwaniaków i [usunięte przez moderatora].
oszukana 2014-06-15 20:34:15
podejmując u nich pracę zapewniano mnie że zdobędę wysokie wynagrodzenie, że będę traktowana/ny jako członek rodziny itd. jak tylko przyszłam/em na rozmowę dotycząca umowy jaką mieliśmy podpisać wykorzystano mnie do pracy. (usunięte przez administratora)
farbowany lis 2014-06-18 21:26:11
Mam jedną radę: jak zatrudniasz się w tej firmie to wyłącznie na umowę o pracę. Jak dostaniesz do podpisania umowę zlecenie to wracaj skąd przyszedłeś bo tam będzie Ci znacznie lepiej :)
kot 2014-07-07 21:28:37
psychika człowieka po miesiącu pracy w tej firmie przypomina dziurawy ser,,,, tak Cię niszczy szefostwo, jak by im to radość sprawiało.
akcja9 2014-07-28 16:25:54
taką firmę powinno się zniszczyć , co to( usunięte przez administratora )
były robotnik 2014-08-04 21:23:03
Praca w tej firmie to był napewno najgorszym okresem w moim życiu.
Szefostwo w ogóle nie dba o pracowników, wpychają ich w najgorsze dziury za bardzo niskie stawki. Szef dużo obiecuje a mało działa, ładnie z tobą rozmawia a jak przyjdzie co do czego to wszystkiego się wyprą a na dodatek kantują na każdym kroku i a na dodatek nie wypłacają tyle ile powinni.
Jak w końcu udało mi się po wielu (z szefa strony) żalach odejść to byłm przez kilka miesięcy nękany bezsęsownymi listami.
Robert 2014-09-18 17:21:10
Potwierdzam , i nie jest to standard jaki mamy w innych prywatnych firmach. W tej firmie szefostwo jest chore. I ta chorobą zarażona jest cała firma. Gnębienie mam wrażenie że sprawia tej rodzinie Timler przyjemność. Żeby się o tym przekonać trzeba tam popracować. Najlepiej w biurze bo tam ma się styczność z szefostwem cały czas i jest to nie do opisania co tam się dzieje.
zawiedziony 2014-11-22 18:37:46
praca jak każda inna,traktowanie ludzi pod psem wypłaty mierne i grubo po terminie-musisz się człowieku upominać o swoje(a jak się upomnisz to zastraszanie że zwolnią.wogóle jakaś porażka!!!!!!!!!
JASIEK 2015-01-17 19:25:19
Cwaniaczek stary , młody to szuja jakich mało Firma złodziejska
***** 2015-02-04 16:18:41
sama rozmowa przebiega fajnie: pytania standardowe - co się robiło, jakie kursy się przeszło, ile chce się zarabiać itd. Później szefostwo opowiada o firmie: jaka to rodzinna atmosfera jest, jak się rozwija, jak szef się stara zadowolić pracowników, jak to o nich dba itd. Niestety podczas pracy jesteś wykorzystywany, okłamywany, słyszy się same krzyki. Praca - szczególnie biurowa - wykańcza psychicznie. a co do wynagrodzeń - poprzednicy mają rację: spóźnienia z wypłatami są od dwóch tyg do 3 miesięcy albo i dłużej szczególnie u osób zatrudnionych na umowie cywilnoprawnej (zresztą innej i tak nie dostaniesz)
m 2015-03-12 10:03:56
pracowalem w tej firmie od kwietnia 2014 więc moge pomóc jak ktoś rozpatruje podjęcie pracy u timlera . NIE RÓB TEGO!!!! chyba że lubisz syzyfową prace . jak wykonasz powierzone ci zadanie to przygotuj sie na to ze zrobisz to samo jeszcze z 4 razy NP.(KAMIENIAKI) bo w planach jest tak , przyjdą z inwestycji chcą inaczej. aż tu po paru dniach sztygar przekazuje zmianie że pan naczelny dzwoni z afryki ze ma byc zupełnie inaczej.... to jest kopalnia do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec moze ŁK czas zakupic i kotwiarke bo wyobraźcie sobie ze jest dużo prac typu kabel 6kw na pięcio km trasie podwiesic czyli wywiercic recznie, w stropie, z jeba.... drabiny(do 6-7m wysokości) wiertarką 2500 pół metrowych otworów o śr.2.5mm po czym zakotwic przykrecic haki , boshem rabuj złom . masakra. to cud że nikt nie zginął tam jeszcze. raz mialem takiego farta ...spadłem z 5 m. przy podwieszaniu kabla nad przenosnikiem taśmowym słowo daje w szoku bylem że nic mi sie nie stało . a co do kasy to kśięgowego czeba na huki brać bo kradnie . za to co mnie oskubał kupił sobie pajączka na kręgosłup tv mango he he . pozdro dla tych co się dogadywałem:)
mike 2015-07-31 20:50:40
pozdro dla chlopakow z nowego sacza ;))) chlopaki w ZG jest ekstra ;)))
Aneczka 2015-09-11 21:36:07
Pan Timler jest zwykłym złodzi... ponieważ nie potrafi oddać pieniędzy własnej Rodzinie, której jest trochę WINIEN Wstyd Panie T wstyd.
Mirek 2015-09-15 00:51:18
Rodzinka oszustòw i tyle
WIERNY 2016-01-26 19:36:19
KOCHAM TIMLERA
wierna suka 2016-01-27 16:00:08
Ja też ich kocham
lider 2016-08-04 08:10:29
Brygadzie z Piekar nie placi od stycznia 2016 pracuja bez umowy ,inne stawki przed praca a inne po pracy.oszkubek i lysy kreca lody na boku a frajerzy pracuja za stawki glodowe
piotr 2016-08-13 19:10:21
zgadzam sie z liderem
lider 2016-08-13 19:16:58
to sa emeryci ,przepraszam to nie sa fralerzy tylko dziady
gdt 2016-08-13 20:12:23
SUper, że zarobki mają na na prawdę wysokim poziomie @lol. Ja to bym się załapał na specjalistę ds. sprzedaży produktów chemicznych, ale chyba nie pokazało się ostatnio takie ogłoszenie. Widocznie relacje opierają się na pozytywnych stosunkach i atmosfera na tym korzysta.
gosc 2016-11-28 19:02:30
Uważajcie na te firmę i synka. Jest podły i wykorzystuje ludzi. Ham prostak. Po kilku latach pracy człowiek traktowany jak śmieć. Zryty beret i rozpad małżeństwa może grozić bo praca ponad godziny i bez szacunku. TRAGEDIA.
Zostaw swoją opinię o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler