Opinie o Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler w Nowy Sącz

O co chodzi, że ludzie pracują tutaj bez wymaganych uprawnień? Firma tego nie weryfikuje, czy przymyka oko, bo nie rozumiem? Na ich stronie znalazłem ofertę pracy jako Osoba dozoru ruchu elektrycznego, i chciałem się przyjąć. Uprawnienia mam, myślałem, że to będzie dodatkowy atut dla firmy. Tak samo doświadczenie. Wiecie jak wyglądają zarobki ze wszystkimi dodatkami na rękę?

Krystian Nowy wpis

Witam. Jakie zarobki w ZG Rudna na początek.

Wcześniej szukali kierowcy zaopatrzeniowca na pełny etat. Mnie interesowałaby taka praca. Jak płacą bo nikt ostatnio nie pisze o zarobkach. Mam nadzieje że nie zaczyna się tu od minimalnej. Jak pełny etat to i umowa o prace a nie zlecenie?

Marecki43

Ta firma zasługuje na pozew sądowy co najwyżej. Pracownicy którzy tam pracują,po części,wykonują swoją pracę bez wymaganych dokumentów, operatorzy itp. Część z nich pracuje po dwie zmiany co jest nie zgodne z prawem, bo firma Timler omija prawo wpisując tym ludziom tzw. Serwisówke, czyli rzekomo pracuje 2 lub 3 godziny i tym samym pomija prawo do zaliczenia dniówki dołowej która wymaga 6 godzin. Więc pracują jak na powierzchni do obecnego jeszcze wieku emerytalnego 65 lat. Pracownicy pracując ciężko pod ziemią pracują jak na powierzchni do 65 i za najniższą krajową na umowie,lecz płacone mają adekwatnie do wykonywanej pracy, ale dalej o wiele niższą względem pracy pod ziemią. Nie polecam nikomu.

Marecki43
@Marecki43

Dodam tylko,że inżynier naczelny wręcz wmawia tym niektórym naiwnym ludzią, (bo część jest tego świadoma i na to się godzi, za co nie można mieć pretensji), że dniówkę dołową mają opłacaną. Aby mieć pewność jaką ma się dniówke dołową, oddziałową lub nie, podstawą do tego jest TZW. FISZKA! Za to pytanie naczelny czy jak mu, dostaje szału, i jak to mówią? 100 razy powiedziane kłamstwo staje się prawda. Także powodzenia kto naiwnym.

Były nie naiwny Nowy wpis
@Marecki43

Pracują bo nic nie umieją to gdzie pójdą? Połowa to kapiszony jakich mało ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Mer

a teraz się czepiacie przecież rdzawy kolor to bardzo na czasie takie RUDE MASZYNY z jeszcze bardziej rudymi operatorami

@Mer

A tak w zasadzie co masz na celu obrażając operatorów tutaj? Bo raczej z sympatią to tego nie piszesz?

JaMusza
@Halina

Operatorem potocznie nazywa się pracownikiem posiadającym uprawnienia czy wasza firma ma specjalne pozwolenia by było inaczej? Bo po podstawówce chyba ich nie wydają.

@JaMusza

"wasza firma"? to Pan się deklaruje tutaj jako pracownik, to chyba wiadome powinno być czy są tego typu uprawnienia? Tutaj od kandydatów chyba się ich wymaga czy zatrudniają też osoby bez doświadczenia?

Miłosierny

Boże chroń każdego od takich firm.

obec

Dla kogo lolek dla tego lolek szkoda że nie ma zainteresowania elektrycznym "GIGANTEM" Ja musza ! pół rodziny już tu ściągnął do roboty i od razu na kursy dla wszystkich załatwił. a to że się w operatora zabawia i więcej z tego powodu zniszczeń niż pożytku ale cóż ja MUSZA to kabel rozjechać to aparat komuś przejechać i tego nie widzimy tylko nowych widzimy.

Roloo

Łow chłopaku to wszystko to jest jedna wielka awaria jeden jeżdżący Land rover i to nie sprawny bo brak oświetlenia Lolek jest the best Naczelny chyba go zatrudnił jak Syndyka uuuuu... Zresztą Bolek jest nie lepszy gość oderwany za biurka z jakiejś kopalni nie mając pojęcia o robocie częściej siedzimy bo brak albo materiału albo brak dojazdu na robotę wielkie brawa za przyjęcie Bolka i Lolka Kopalnia "Olkusz-Pomorzany" zamknięta. Trwa proces likwidacji zakładu. Jakie będę skutki no jak to jakie Lolek i Bolek do Timlera na KDM i KDG

@Roloo

Faktycznie likwidują? Od kiedy?

Pablooo

Beznadzieja robi się coraz większa. Naczelny poprzyjmował super gości można powiedzieć Bolka i Lolka rewelacyjnie ciągną firmę w dół a zwłaszcza Lolek jak ktoś nie pamięta to ten wysoki i chudy ponoć się na wszystkim zna a co do faktów to całkowita porażka ale dar przekonywania ma dla szefa bo wcisnął mu (usunięte przez administratora) niekiedy jeżdżącego ZŁOMU bo częściej stoi a ponoć było wszystko po remoncie Lolek jest rewelacyjny wymienia wszystko co się da nawet jeśli nie jest to popsute bo przecież się zna i zamiast dać pieniądze ludziom którzy pracują naprawdę w ciężkich warunkach to ładuje kasę w dalsze złomowisko. Super odrzutowiec ft 09 bez chłodzenia w warunki gdzie bardzo często jest powyżej 50 stopni i oczywiście się od razu gotuje no i stoi jak to wszystkie maszyny Lolka no i co 5 min. awaria.

Olga

Ktoś wie czy te ogłoszenia o pracę ze strony są aktualne? Mnie by interesowała ta administracja biura...

Piko

(usunięte przez administratora)jedynie co ma duże to oczy ze zdziwienia (usunięte przez administratora)

gaucho

Pracowałem i wiele się tam nauczyłem, ludzie życzliwi i pomocni. Zdobyte doświadczenie owocuje w obecnej pracy...

Adler

Nie no to jest super firma rewelka tu się nie patrzy na pracownika tu się leczy alkoholików narkomanów hmm leczy nie odpowiednie słowo tu im się "poświęca czas" hehe . Szef ich za darmo wysyła na wszywki do Krakowa w sumie sam ich opłaca wszywają se esperal i pracują po dwie zmiany za wdzięczność . zaczęło się od Anioła który zamykał się w szafie przed insp. BHP wiemy o kogo chodzi na Rudnej inny nie chodzi do pracy przez cały miesiąc za wyjątkiem jednego dnia ale kasa się zgadza jak sam się chwali bo to niezły ptaszek firmowy hihi To jest chora atmosfera szef napuszcza jednych ludzi na drugich bawi się w obgadywanie i wrzuca różne posty do pracowników na FB bardzo go interesuje życie prywatne pracowników na FB . Widać bardziej go interesują portale społecznościowe niż normalni pracownicy i praca. No i oczywiście jego pupile czyli chłopaki z gór sami w sobie są w porządku tylko szef ich stawia ponad wszystko i wszystko im się należy kasa, urlopy, wolne, kiedy chcą, dowożenie i odwożenie do pracy, darmowe lokale mieszkalne, reszta to nic nie znacząca mniejszość

MRT

Witam wszystkich którzy pozostawili tu swoje opinie. Osoby które pozostawiły tu wiadomości jak widać są sfrustrowane, szkoda, widocznie nie porozumieliśmy się , widocznie mamy inne spojrzenie na sposób pracy. W moim otoczeniu jest wiele osób które ze mną pracują i stanowimy dobry zespół, wielu jest też ludzi w firmie którzy nie przychodzą tu popracować tylko wziąć pieniądze i najlepiej nic nie robić. Najczęściej takie osoby piszą takie opinie. Szkoda że nikt nie umie przyjść i powiedzieć co mu leży na sercu tylko w sposób anonimowy się wypowiada. Na dzień dzisiejszy w firmie pracuje ok 70 osób na stałe umowy, wielu osobom pomagam w ich trudnościach, walki z komornikami, pożyczkami, wysyłam na szkolenia i wspieram w rozwoju. Wiele osób się stara i wspierają firmę budując ją od kilkudziesięciu lat. Traktujemy się z szacunkiem, jeżeli ktoś potrafi rozmawiać to przychodzi i rozmawiamy o różnych problemach. W moim zespole są ludzie którzy go tworzą przez wiele lat. Obiboki przychodzą i odchodzą, zawsze jest taka grupa osób, której się coś nie podoba. Rzucić błotem jest bardzo łatwo. Czasem po przeczytaniu takich opinii odechciewa się wszystkiego, po co utrzymywać miejsca pracy. Firma liczy ponad 35 lat - tą firmę stanowią przede wszystkim ludzie, z wieloletnim doświadczeniem i wielozawodowi, negatywne opinie rzucane są w nich bo sukces budują wszyscy.

Karol
@MRT

To tylko ja
@MRT

Racja Oczywiscie są zgrzyty ale w jakiej firmie ich nie ma Jak ktoś pracuje robi swoje to nie jest źle i nie można narzekać

Gosia

Macie za weekendy więcej płatne ?

@Gosia

tak

Marcel

@Covid Możesz rozszerzyć swoją opinię? Jak atmosfera, zarobki czy jest jakiś socjal?

Covid
@Marcel

Atmosfera jak na księżycu oddychać się nie da zarobki hmm A jak Ci powiem że każe pracować 2 zmiany pod rząd i masz liczone dodatkowe 3 godziny A za sobotę wyszło aż 15 zł

Robert

Potwierdzam , i nie jest to standard jaki mamy w innych prywatnych firmach. W tej firmie szefostwo jest chore. I ta chorobą zarażona jest cała firma. Gnębienie mam wrażenie że sprawia tej rodzinie Timler przyjemność. Żeby się o tym przekonać trzeba tam popracować. Najlepiej w biurze bo tam ma się styczność z szefostwem cały czas i jest to nie do opisania co tam się dzieje.

Karol
@Robert

Emil

Chciałem, zapytać czy coś zmieniło się w firmie Timler w ekipie obsługującej kopalnie na Górnym Śląsku.

@Emil

A o co dokładnie pytasz? Chodzi Ci o warunki pracy, które oferuje ten pracodawca, czy może pytasz o coś zupełnie innego? Sprecyzuj, proszę swój wpis.

Alicja

Twój komentarz jest niedopuszczalny na forum, ponieważ łamie regulamin. Zabronione jest podawanie w komentarzach imion osób zatrudnionych w firmie. Jest to podyktowane ochroną danych osobowych. Ponadto nie wolno pisać w sposób wulgarny. Zostawiam link do panujących tu zasad i proszę byś się z nimi zapoznał: https://www.gowork.pl/regulamin

Jaro

Jak się komuś pracować nie chce to potem tylko jest narzekanie. Za darmo jeszcze nikt nikomu pieniędzy nie dał, pracuj uczciwie, a uczciwie Ci zapłacą!

Zostaw merytoryczną opinię o Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler?

Zobacz opinie na temat firmy Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler?

Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.

Timler Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. Mieczysław Timler