Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

Nowy Sącz

Opinie o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

reti 2011-11-18 01:50
Wydaje mi się ,że poprzedni wpis jest wpisem szefa. W rzeczywistości zarobki marne, nieadekwatne do wykonywanej pracy. W dodatku płatne zawsze po terminie. Wypłaty na koncie 10 każdego miesiąca nie uświadczysz. Odradzam pracę w tej firmie. Firma ma zaległości w płatnościach dla firm zewnętrznych i to kilkusettycięczne.
-ktos- 2012-02-18 16:49
firma dno na potęge wypłaty oszukańcze i nieterminowo płacone nie polecam chyba ze ktos lubi pozniej zalowac obiecuja gruszki na wierzbie i na tym sie konczy a praca ciezka czesto pod ziemia jak górnik a stawka godzinowa nie wieksza niz 20zl/godz brutto a traktowanie pracownikow ponizej krytyki zwlaszcza głównego inzyniera czyli syn szefa po prostu brak słów
były pracownik 2012-08-24 17:44
to prawda. zero szacunku dla pracowników, jedynie krzyki i wypominanie czego się nie zrobiło. nadmiar obowiązków jak dla jednego pracownika, których normalny człowiek nie jest w stanie zrobić (9 godz pracy dziennie to za mało według szefa), cała masa nie zapłaconych nadgodzin, głupie humory szefostwa. ogromna rotacja pracowników - nikt nie jest w stanie wytrzymać psychicznie w tej firmie
pppppp 2012-11-23 21:29
oszukują pracowników i kontrahentów; zarobki marne; jak cię szefowa nie lubi to masz przesrane - słyszysz wyzwiska, obgadywanie; obiecuja jedno wychodzi co innego; łamanie przyzwoitości i szacunku do pracownika - czujesz sie jak [usunięte przez moderatora] śmieć; życzą sobie dostępności 24h/dobę za marne 1500 zl BRUTTO; zwalniaja bez wczesniejszego poinformowania - tak o z dnia na dzien; chamstwo i arogancja a najbarzdiej lubia jak pracownik strzela z "tyłka" na innych
Dżasta 2012-12-02 21:34
Współczuję wszystkim, którzy tam pracują, bądź ewentualnie chcą tam podjąć pracę. NIE RÓBCIE TEGO. Uwierzcie, to zmarnowana każda chwila, wdepnięcie w najwiekszę [usunięte przez moderatora] życia. Właściciele uwielbiają obrabiać tyłki, plotkować i snuć różne plany wobec swoich pracowników. Jak cie szefowa i synalek nie lubią to masz przegwizdane. Oni zrobią wszystko zeby cie zgnoić. Mają w składzie "swoich" ludzi, którzy ich doskonale informują co się dzieje w firmie, i co mówią, robią inni jak ich nie ma. Zarobki marne. [usunięte przez moderatora] człowieka przez człowieka. Można to odpłacić zdrowiem. Praca piątek, świątek i niedziela. Czy trzeba czy nie trzeba do 17, 18, 19, różnie. Zwalniają bez uprzedzenia, aczkolwiek lubią tak dawać w [usunięte przez moderatora] potencjalnej osobie, którą chcą zwolnic, aby po prostu sama to uczyniła. Praca u tych ludzi to jak [usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora].
serwisant 2013-07-21 12:39
Nie pracowałem w tej firmie ale znam ludzi którzy tam pracowali.
Firma ta to firma "szkoleniowa" tzn. pracujesz w niej rok,dwa lata nabywasz pewnych umiejętności i znajomości i po tych dwóch latach zatrudniasz się na kopalni za pieniądze trzy razy lepsze (dosłownie) z wszystkimi przywilejami (25lat,13tka,14tka, barbórka,bony żywnościowe) i można żyć.
PS. Rynek zawsze zweryfikuje cwaniaków i [usunięte przez moderatora].
oszukana 2014-06-15 20:34
podejmując u nich pracę zapewniano mnie że zdobędę wysokie wynagrodzenie, że będę traktowana/ny jako członek rodziny itd. jak tylko przyszłam/em na rozmowę dotycząca umowy jaką mieliśmy podpisać wykorzystano mnie do pracy. (usunięte przez administratora)
farbowany lis 2014-06-18 21:26
Mam jedną radę: jak zatrudniasz się w tej firmie to wyłącznie na umowę o pracę. Jak dostaniesz do podpisania umowę zlecenie to wracaj skąd przyszedłeś bo tam będzie Ci znacznie lepiej :)
kot 2014-07-07 21:28
psychika człowieka po miesiącu pracy w tej firmie przypomina dziurawy ser,,,, tak Cię niszczy szefostwo, jak by im to radość sprawiało.
akcja9 2014-07-28 16:25
taką firmę powinno się zniszczyć , co to( usunięte przez administratora )
były robotnik 2014-08-04 21:23
Praca w tej firmie to był napewno najgorszym okresem w moim życiu.
Szefostwo w ogóle nie dba o pracowników, wpychają ich w najgorsze dziury za bardzo niskie stawki. Szef dużo obiecuje a mało działa, ładnie z tobą rozmawia a jak przyjdzie co do czego to wszystkiego się wyprą a na dodatek kantują na każdym kroku i a na dodatek nie wypłacają tyle ile powinni.
Jak w końcu udało mi się po wielu (z szefa strony) żalach odejść to byłm przez kilka miesięcy nękany bezsęsownymi listami.
Robert 2014-09-18 17:21
Potwierdzam , i nie jest to standard jaki mamy w innych prywatnych firmach. W tej firmie szefostwo jest chore. I ta chorobą zarażona jest cała firma. Gnębienie mam wrażenie że sprawia tej rodzinie Timler przyjemność. Żeby się o tym przekonać trzeba tam popracować. Najlepiej w biurze bo tam ma się styczność z szefostwem cały czas i jest to nie do opisania co tam się dzieje.
zawiedziony 2014-11-22 18:37
praca jak każda inna,traktowanie ludzi pod psem wypłaty mierne i grubo po terminie-musisz się człowieku upominać o swoje(a jak się upomnisz to zastraszanie że zwolnią.wogóle jakaś porażka!!!!!!!!!
JASIEK 2015-01-17 19:25
Cwaniaczek stary , młody to szuja jakich mało Firma złodziejska
***** 2015-02-04 16:18
sama rozmowa przebiega fajnie: pytania standardowe - co się robiło, jakie kursy się przeszło, ile chce się zarabiać itd. Później szefostwo opowiada o firmie: jaka to rodzinna atmosfera jest, jak się rozwija, jak szef się stara zadowolić pracowników, jak to o nich dba itd. Niestety podczas pracy jesteś wykorzystywany, okłamywany, słyszy się same krzyki. Praca - szczególnie biurowa - wykańcza psychicznie. a co do wynagrodzeń - poprzednicy mają rację: spóźnienia z wypłatami są od dwóch tyg do 3 miesięcy albo i dłużej szczególnie u osób zatrudnionych na umowie cywilnoprawnej (zresztą innej i tak nie dostaniesz)
m 2015-03-12 10:03
pracowalem w tej firmie od kwietnia 2014 więc moge pomóc jak ktoś rozpatruje podjęcie pracy u timlera . NIE RÓB TEGO!!!! chyba że lubisz syzyfową prace . jak wykonasz powierzone ci zadanie to przygotuj sie na to ze zrobisz to samo jeszcze z 4 razy NP.(KAMIENIAKI) bo w planach jest tak , przyjdą z inwestycji chcą inaczej. aż tu po paru dniach sztygar przekazuje zmianie że pan naczelny dzwoni z afryki ze ma byc zupełnie inaczej.... to jest kopalnia do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec moze ŁK czas zakupic i kotwiarke bo wyobraźcie sobie ze jest dużo prac typu kabel 6kw na pięcio km trasie podwiesic czyli wywiercic recznie, w stropie, z jeba.... drabiny(do 6-7m wysokości) wiertarką 2500 pół metrowych otworów o śr.2.5mm po czym zakotwic przykrecic haki , boshem rabuj złom . masakra. to cud że nikt nie zginął tam jeszcze. raz mialem takiego farta ...spadłem z 5 m. przy podwieszaniu kabla nad przenosnikiem taśmowym słowo daje w szoku bylem że nic mi sie nie stało . a co do kasy to kśięgowego czeba na huki brać bo kradnie . za to co mnie oskubał kupił sobie pajączka na kręgosłup tv mango he he . pozdro dla tych co się dogadywałem:)
mike 2015-07-31 20:50
pozdro dla chlopakow z nowego sacza ;))) chlopaki w ZG jest ekstra ;)))
Aneczka 2015-09-11 21:36
Pan Timler jest zwykłym złodzi... ponieważ nie potrafi oddać pieniędzy własnej Rodzinie, której jest trochę WINIEN Wstyd Panie T wstyd.
Mirek 2015-09-15 00:51
Rodzinka oszustòw i tyle
WIERNY 2016-01-26 19:36
KOCHAM TIMLERA
wierna suka 2016-01-27 16:00
Ja też ich kocham
lider 2016-08-04 08:10
Brygadzie z Piekar nie placi od stycznia 2016 pracuja bez umowy ,inne stawki przed praca a inne po pracy.oszkubek i lysy kreca lody na boku a frajerzy pracuja za stawki glodowe
piotr 2016-08-13 19:10
zgadzam sie z liderem
lider 2016-08-13 19:16
to sa emeryci ,przepraszam to nie sa fralerzy tylko dziady
gdt 2016-08-13 20:12
SUper, że zarobki mają na na prawdę wysokim poziomie @lol. Ja to bym się załapał na specjalistę ds. sprzedaży produktów chemicznych, ale chyba nie pokazało się ostatnio takie ogłoszenie. Widocznie relacje opierają się na pozytywnych stosunkach i atmosfera na tym korzysta.
gosc 2016-11-28 19:02
Uważajcie na te firmę i synka. Jest podły i wykorzystuje ludzi. Ham prostak. Po kilku latach pracy człowiek traktowany jak śmieć. Zryty beret i rozpad małżeństwa może grozić bo praca ponad godziny i bez szacunku. TRAGEDIA.
jaworz 2016-12-10 16:53
Praca bez umowy ,praca bez zaplaty ponad trzy miesiace ,robienie ludzi w konia czs na cba ,pip
juli 2016-12-31 11:01
synalek to pacan . jak by nie tatuś to nie wzieliby go nawet na zlewozmywak do angli
elo 2017-01-11 05:50
Urban
alek 2017-03-08 14:35
szefostwo to nieuczciwi ludzie i krętacze
Elew 2017-03-26 08:45
Byłem na rozmowie. Syn szefa zahukany. Urwał się z choinki. Nie wiem jak ta firma się trzyma kupy ...
Alicja 2017-04-06 11:55
@Elew, a co więcej możesz powiedzieć o przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś?
budryk 2017-05-14 00:28
Skoro jest tak źle w tej firmie to dlaczego tam jeszcze ktoś pracuje?
OG 2017-05-27 22:23
Miałem tak samo przez miesiąc zero umowy to postanowiłem sprawę tak że albo umowa albo odchodzę i stanęło na tym drugim i jeszcze mi nic nie zapłacił Pan INŻYNIER. Powinna się inspekcja pracy nimi zająć. Chore warunki pracy, nerwówka, jak się do właściciela firmy nie zwrócisz per INŻYNIER to cię opierd... jak psa - chorzy ludzie.
grzes 2017-06-05 22:05
czytam te wszystkie komentarze i identyfikuje sie z nimi ... takiego cyrku w zyciu nie widzialem. dom wariatow.
Zostaw swoją opinię o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler