Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o. w Kielce

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tu pracować - firma porażka !!! Najlepiej żeby się jej PIP i ZUS przyjrzał znienacka !!!

Waldi Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Taka cisza, że rożnie można mysleć.

Misza Nowy wpis

firma dno. Nie polecam nikomu

Indka Nowy wpis

Dobrze jest też zajrzeć na stronę internetową firmy, bo tam może być coś o pracy @life.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ktoś

Jasne że kończyła budowy. Ale zarząd twierdził że są same straty.

ktoś

Ivan - będziesz tam pracował na warunkach jakie CI podyktują - nieoszukuj się że dostaniesz coś więcej. Jak zaczynałem tam pracować to była mowa o premiach na koniec budowy - no niestety firma od 2010 roku nie zamkneła żadnej budowy na plus więc premii dla pracowników nie było. Praca w Jawal jest idealna dla studentów socjologii piszących pracę nt. mobingu. Jedyne co było ok to kasa do 10 dnia każdego miesiąca żadnych obsów! A rotacja kadry przeolbrzymia!

Ofiara jawala

Zabrakło Mi miejsca w poprzedniej wypowiedzi. [usunięte przez moderatora] jest super. Można sobie [usunięte przez moderatora] i umżeć. Nawet będą z tego zadowoleni. Ciekawe któryz nich pierwszy wyląduje w Morawicy. [usunięte przez moderatora] Szkoda Mi tylko ludzi którzy stracą pracę przez tych [usunięte przez moderatora] Nie będę więcej pisał, bo mogą myśleć przez 2 lata i Mnie rozszyfrują (będą wiedzieli kto pisze). [usunięte przez moderatora] Szukajcie kto to pisał. He He He.

Ofiara jawala

Nie gadaj "byly pracownik". Jest idealnie. Firma idzie do piachu, zamiast przypilnować robót to siedzą przed telewizorami i wymyślają następne głupoty, [usunięte przez moderatora] nie jest zły. Pozwolą się wysikać (z kupą gorzej, bo jak za długo siedzi się w kiblu to biegają i patrzą co robisz), można w TV wystąpić (jawalowej), z szefem porozmawiać (jak cię opieprza), dostać obniżkę (kasy i etatu).

robotnik

nie polecam tam pracować

byly pracownik

a [usunięte przez moderatora] nie firma, przesladowania na kazdym kroku, [usunięte przez moderatora] czekają przed kamerami na wykroczenia. Ale jeśli się już zdecydujecie na prace w tej pseudo firmie to radze chodzić tam z dyktafonem [usunięte przez moderatora]

older

Uczucia, co do tej firmy mam mieszane. W sumie fałszywi ludzie w szczególności Pan [usunięte przez moderatora] , który nie szanuje ludzi z wykształceniem wyższym od jego własnego, drugi w kolejności sam jaśnie wielmożny Pan [usunięte przez moderatora] .- zachowanie błazna i z główką chyba też nie do końca wszystko dobrze. Najbardziej promienną postacią w tym burdelu jest Pan [usunięte przez moderatora] . - miły człowiek, ale mało kompetentny.

kierowca

Lech49 to [usunięte przez moderatora] ... który dodał sobie taką super opinie hehe bo kto inny pisze o tej firmie dobrze

bezrobotny

[usunięte przez moderatora] Jawal to jedna wielka ściema wraz z tym Prezesem [usunięte przez moderatora] Pracownika nie szanują a teraz to nawet oddechu nie ma. Siedzi [usunięte przez moderatora] w Monitorze i patrze co każdy robi i obniża wszystkim stawki i etaty. Jak nie musisz to nie rób w tej firmie bo nie ważne jakbyś się starał to i tak będą mieli cię w [usunięte przez moderatora] i na końcu zwolnią bez uprzedzenia. Szkoda tylko tych dziewczyn z biuro bo jedyne normalne osoby.

Lech49

Mialem okazje pracowac w firmie JAWAL. Zlego slowa nie dam powiedziec.Dbalosc o pracownika b.dobra,pieniadze na czas.Pracownicy zgrani i oddani firmie,moga liczyc na zrozumienie i pomoc pracodawcy

jan

Waldek wszyscy dobrze wiemy że jest inaczej wiec nie pisz głupot

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o. - Kielce

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kamienna 7
    25-041 Kielce

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jawal Sp. z o.o.