Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa

Kielce

Opinie o Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa

anonim 2011-04-13 05:48:06
Tak, potwierdzam to co napisała Marina. W ciągu 5 lat istnienia firma bardzo dużo osiągnęła, realizuje niezłe inwestycje, wciąż się rozwija. Polecam!
były pracownik 2011-12-09 10:18:49
Wielkie słowa nie poparte czynami. Nigdy nie wierzcie w to co obiecują właściciele!!
adtur 2012-05-11 20:44:40
Firma od początku z długami,chyba dawno w upadłości a szukają leleni. Polska to dziwny kraj, a tak uczciwych ludzi jak Pokrzepy ze świecą szukać. Powodzenia i szukać opieki społecznej na starość.
Robert 2012-07-15 19:59:21
Ta firma to jedna wielka paranoja. Omijajcie szerokim łukiem.
magda 2013-05-30 19:06:26
Robert - 2012-07-15 19:59:21

Ta firma to jedna wielka paranoja. Omijajcie szerokim łukiem.
to co robek mowi to prawda kasy do tej pory nie mozna od wlascicjela wyciagnac. a wisi juz nam 2 lata:)
kojot 2014-08-04 12:51:56
Obecnie Pan Pokrzepa ma na koncie 43 postępowania egzekucyjne i ponad 11 MILIONÓW długów. Jest prezesem Apoyo Sport p. z o.o. , ale nie pobiera wynagrodzenia, oficjalnie utrzymuje go żona. Jak nazywa się taki człowiek?
taktaktak 2014-09-08 15:28:39
groszem gość nie śmierdzi teraz. wiec taki czlowiek nazywa sie bankrut.
ciekawy 2014-11-23 12:04:38
czy wiadomo cos nowego na temat możliwości odzyskania pieniędzy?
wiem 2014-12-30 19:55:57
nic z tego nie bedzie ;/ mozna zapomniec o kasie.
uszatek 2015-04-18 12:30:28
Ta firma Apoyo i wspieramyklub.pl to kolejne oszustwo nie maja patronatów tych które podają dzowniłem do kilku mieli kiedyś teraz maja zakaz umieszczania logo na stronie a mimo to robia to obie firmy Pana Tomasza Pokrzepy to jedna wielka fikcja
onyx 2015-05-22 16:30:13
nie dajcie się nabrać portalowi wspieramyklub.pl facet ma kolejnye długi jest mitomanem , fantastą i bajkopisarzem
takiecuda 2015-05-26 14:16:55
Ten portal to fabryka obłąkanych fantazji. Na wyprawy zabierają, rozdają pieniądze.....
Jeszcze pol roku i bedzie trzeba założyć grupę pokrzywdzonych.
A miało być tak pięknie....
Za2wrat 2015-05-27 22:37:38
Jestem kolejnym pokrzywdzonym przez tego gościa. Pracowałem jako koordynator regionalny. Do tej pory wisi mi pieniądze, a wszelkie próby kontaktu (nawet o to, aby zdjął moje zdjęcie z portalu, bo nie życzę sobie sygnowania moją osobą oszustw) zbywa milczeniem. Że też w państwie prawa wszystko uchodzi mu płazem.

Nawet kiedy normalnie tam pracowałem wypłaty były z blisko miesięcznym opóźnieniem. Ostatniej gaży i pieniędzy ze zleceń dodatkowych na oczy już nie zobaczyłem. Mam nadzieję, że Ty, który to czytasz nie będziesz tak naiwny jak ja i nie dasz się omamić panu Tomaszowi P., który jak słusznie zauważył onyx jest "mitomanem , fantastą i bajkopisarzem". Szkoda, że wspieranym przez takie osoby jak były wiceminister sportu, czy instytucje w rodzaju TVP Sport.
kordy 2015-05-29 14:38:43
Za2wrat - miałem to samo.
I wszyscy wiedzą że będzie więcej....
maciej 2015-05-30 11:24:00
Dziwie się że ma tyle patronatów czy oni nie sprawdzają komu je dają ??? Pokrzepa to największy ściemniacz jaki tam pracuje obiecuje dużo opowiada bajki a te wszystkie firmy to łykają i jeszcze chyba hummel to sponsoruje bo logo sie pojawiło
dariusz 2015-06-03 13:44:25
Troche pracowałem z tym portalem wspieramyklub.pl odradzam wszystkim jedno wielkie oszustwo
bliskitemat 2015-06-05 11:39:05
Pozdrowienia dla "pana" T. P. ostatnie pisma z instytucji "P"postanowiłem oprawić jest czym się chwalić ,aby szkoda lasów na papier, ma ktoś podobne odczucia..... bo cała reszta to .....
wycieczka 2015-06-05 20:12:11
szkoda ze juz na karaiby nie zabieraja.... banner zmienili na stronie. ciekawe kto sie załapał.

lot pewnie bedzie dreamlinerem - w marzeniach :P
Apoyo 2015-06-14 13:49:40
A dlaczego nikt nie założy strony Apoyo sport i nie połączy tych informacji
kasa 2015-06-21 21:05:02
Wie ktos moze jak z dofinansowaniem? juz polowa 2015 roku a 2014 nie rozliczony...
jurek 2015-06-24 15:55:32
zapomnij o rozliczeniu ten facet i portal wspieramyklub.pl tonie w dlugach
kasa 2015-06-26 16:55:58
A ja ciągle słysze ze będzie dobrze. a kasa będzie jutro....

janek 2015-07-03 17:29:33
co za frajerzy ci co ten portal sponsorują ten gość jest niewiarygodny jest tyle ciekawych inicjatyw a ci sponsorują bajopisarza
jaksbaks 2015-07-05 00:22:13
A jesteś pewny, że go sponsorują? Moim zdaniem oni sami to sobie wpisali dla podpórki w rozmowach z innymi. Na zasadzie: "O, patrzcie jakie firmy nas wspierają, więc i wy nie bójcie się dać nam kasy"
Anna 2015-07-21 22:03:14
OSZUST, ZŁODZIEJ i KRĘTACZ
ale beka 2015-07-22 00:17:39
OSZUST, ZŁODZIEJ i KRĘTACZ

a co mu zostało? Ma miliony od oddania, a teraz zrobił nowe długi w tej niby firmie. Złote czasy mineły, już nie jeździ się Q7 i harleyem...
Teraz trzeba oddać kilkanaście baniek. Niestety taka jest prawda, a ciągłe gadanie o inwestorze który nie zapłacił jest bez sensu.
Gdyby ten inwestor mógł to już by dawno zapłacił.

Ale to jest takie przedłużanie nadziei.
Wiadamo, nadzieja matką głupich.

Jeśli Pan to czyta Panie T.P. to taka prośba - niech ma nie ciągnie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innych ludzi. I tak już wielu Panu zaufało, kluby nie dostały kasy, redaktorzy czesci wynagrodzeń. Pewnie jeszcze kilku innych sie znajdzie i to tylko przy tym projekcie.
dobre 2015-07-23 11:15:53
przylaczam sie do tego apelu
mariusz 2015-07-23 12:59:36
odradzam wszystkim kontakt z tym panem Tomaszem totalna katastrofa człowiek niesłowny, kłamca ,oszust i krętacz
mario 2015-08-01 23:30:35
(usunięte przez administratora) Uwaga podsumowanie:
KASY nie ma i pewnie nie bedzie. I na dawne dlugi i na te obecne.

Dziękuje do widzenia, dobranoc....

Dla wszystkich którzy mieli przyjemność z tymi "biznesami" wiadamo jakiej osoby takie przysłowie na koniec:

Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
ocha 2015-08-07 09:40:05
dołączę się do popredników miałem przyjemność z tym Panem i jego szemranym portalem . Ten facet jest oderwany od rzeczywistości I jak widzę jestem kolejna osobą oszukaną przez tego faceta i jego portal
Mariusz 2015-08-17 16:56:00
Witam wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez portal Wspieramyklub.pl i Spółkę Apoyo sport sp z o o NIP: 9591951096
W związku z naszym startem w zawodach Atlantic Challenge Race 2015 które miały być finansowane przez wymieniony portal. Szukamy osób, świadków również czujących się zawiedzeni przez wymienione instytucję. W najbliższych dniach zostanie złożony pozew sądowy i zależy nam na zakończeniu sprawy przed wymiarem sprawiedliwości. Podaj kontakt scaniapoland@onet.pl Dziękuję i proszę o kontakty
Mariusz 2015-08-17 16:59:27
korekta adresu mail na który proszę o kontakty i opis sprawy scaniapoland@onet.eu
ziom 2015-08-18 10:25:20
Lepiej dać sobie spokój. Albo im się tam uda i naprawią sytuację albo portal padnie. Chcieli dobrze, wyszlo jak wyszlo. Ale nie zgnębiłbym ich. Przynajmniej zmobilizowali troche klubów do robienia sobie lepszego marketingu.
Mariusz 2015-08-18 14:34:10
Witam jednak my wolimy drogę sądową więc jeszcze raz proszę wszystkich czujących się poszkodowanymi o kontakt . Nie mam na myśli pozwu zbiorowego!! nasza sprawa będzie traktowana jako indywidualna . scaniapoland@onet.eu
ziom 2015-08-18 14:47:06
Niewiele zdziałacie. Są dwa wyjścia:
1. uda im sie i wtedy wszyscy beda zadowoleni i bedą klepać prezesa po plecach. kazdy się z każdym przeprosi i zwrócą się do Was żeby to jednak finansować
2. nie uda sie - to i tak nie będzie z czego Wam ewentualnie wypłacić jakichkolwiek wynagrodzeń.

Takie jest moje zdanie. Osobiście mam nadzieje ze scenariusz 1 się uda....

Czas pokaże. Jednego nie można Panu T omówić, jest bardzo zdereminowany...
Mariusz 2015-08-18 16:52:25
Pozwól, że rozstrzygnie nasza sprawę sąd. Poza tym nie wstawia się loga znanych instytucji państwowych i prywantych , które nawet nie wiedzą że coś wspierają. A to już jest wprowadzanie w błąd wszystkich liczących na jakieś wsparcie . Więc budując na oszustwie trzeba liczyć się z tym, że kiedyś to się zemści.
jerzyk 2015-08-24 14:48:38
kolego my tu piszemy o portalu wspieramyklub.pl i spółce apoyo czyli kolejnej porażce tego Pana T.P
mariusz 2015-10-01 13:58:57
ta osoba prowadzi teraz portal wspieramyklub.pl i robi to samo co robiła wczesniej ,okłamuje ludzi
no 2015-10-05 13:35:02
Co z pozwem sadowym? Czy coś będziecie dalej robić z tą sprawą?
hehehe 2015-10-23 09:20:18
Cezary wez nie podbijaj tematu bezsensowymi komentarzami bo widac ze nie masz pojecia o co chodzi :)
Stary 2015-12-08 20:35:44
Idź lepiej do pierwszego lepszego psychiatry. Czy ty nie czytasz ze zrozumieniem po polsku. T.P. ma ponad 20 mln długów, setki komorników, utrzymuje go oficjalnie żona i mamusia, co nawet jak będzie Ci zalegał z pensją za 100 lat? Chyba że jesteś na utrzymaniu mamusi to się nie martw przejdziesz rozmowę kwalfikacyjną i Cię przyjmą.
ok 2015-12-09 21:45:11
Czyli rozumiem że:
- nie ma kasy na wsparcie itd.
- dlugi ze starego biznesu sie nie zmniejszyły

no to kiepsko...
robert 2015-12-14 11:03:20
Ade35 co Ty pierdzielisz o doświadczeniu chyba, że masz na myśli to jak się kręci i oszukuje ludzi
Stary 2016-01-14 19:10:42
Słusznie, tak trzymać jak najbardziej polecam jak się ma problemy z rozumieniem języka polskiego i tego co zostało napisane przez wszyskich. Lekarz twojego pierwszego kontaktu to psychiatra.
oi 2016-01-21 19:51:38
Czlowieku ty chyba nie czytasz co pisza inni zapraszam na fb tego portalu i dzialalnosci pokrzepy ludziepodpisuja sie i imienia i nazwiska ze ten portal to bzdura
realista 2016-03-24 21:05:18
ok. ktos wie kiedy to zamykają??
Ojojoj 2016-05-23 18:50:03
To się podziel tą dobrą nowiną jak wiesz ile się zarabia i czy firma funkcjonuje, i skąd masz takie informacje od T.P.? Jak słusznie zauważyłeś nie maja ogłoszeń o pracę , przeczytaj wątek i pomyśl dlaczego?
Jacek 2016-07-11 05:53:53
Temat umarł? pewnie z nadziejami na odzyskanie kasy....
portal nie dziala, telefon nie dziala...

Ma ktos jakieśinformacje na ten temat?
treking 2016-07-12 12:53:54
Temat umarł bo T.P to jednak kombinator, zwodzi, próbuje tłumaczyć, macha papierami, opowiada o sprawach sądowych wytoczonych potencjalnemu darczyńcy ( który tak naprawdę był tylko pobożnym życzeniem T.P a umowy które pokazuje są warte tyle co kot napłakał ) Można zamknąć temat bo firma nie wywiąże się z żadnych deklaracji. To widać chociażby po tym że nie działa już nic co miałoby coś wspólnego z firmą. Zwykły oszust, którym powinna się zająć policja i to jak najszybciej.
lo 2016-08-30 06:29:03
Czy dzieje się cos w temacie TP i dlugów?
Zostaw swoją opinię o Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świętokrzyskie Centrum Inwestycyjne Tomasz Pokrzepa