Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Środa Wielkopolska

Opinie o Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

viki 2014-04-21 00:09:45
Korzystałam z zabiegu oczyszczania twarzy z maseczka-stoliczek z nawilzaczem do twarzy postawiono mi nad moimi nogami,po paru minutach spadło wszystko na podłogę,potem trzymałam sama w rece,pani kosmetyczka wyszła,bo miałam sie relaksowc,na koniec skasowała 199 zł,a prosiłam o zabieg w promocji-generalnie nie poleca w Środzie Wlkp.
kk 2014-07-17 14:28:11
w yasumi gdzie ja pracowałam jest słabo, ta cała otoczka, marketing. nie wiem jak jest w innych firmach jednak w mojej było 10 zł za godz. i 6% od zabiegu. to wszystko brutto. zarabia się około 1600-1700 zł brutto bez zadnej umowy jeśli chcesz umowe to od tego potrąca ci się 450zł, od umowy zlecenie tak samo. Moim zdaniem warunki bardzo słabiutkie.. ciągły nacisk na sprzedaż ( tzw. każdy klient który wejdzie do salonu ma cos kupic) wyścig i porównywanie która sprzeda wiecej. testy z wiedzy o produktach, mediach w firmie, promocjach- jeśli poszło ci słabo 1% ucinane z pensji. u mnie szef wpadł na pomysł ze gdy nie ma klientek a jest wszystko zrobione w salonie np. zaopatrzenie zrobionie, smsy wysłane, posprzątanie i jest luka w kalendarzu to bedzie nas wysyłał na 1h czy 2h zebyśmy sobie po sklepach pochodziły zeby nam za ten czas nie płacić tych 10 zł-- no zlitujcie sie. ta firma to jakis ala korporacyjny cyrk
Jola 2015-11-12 09:15:52
TO ciekawe bo ja w Gdańsku była bardzo zadowolona. Zupełnie inne warunki niż piszesz musiałam wyjechać za granice tak bym na pewno została w Yasumi. Zarobki ok 2000-2400zł w zależności od miesiąca sama praca to przyjemność fajni ludzi itd
aaa 2015-11-12 19:07:05
Jola mogłabyś napisać jak wyglądało szkolenie 5 dniowe, bo na takie właśnie się wybieram z resztą firmy ?
Pozdrawiam
3e4rt 2016-04-04 20:22:19
oj nie wiem rpzypadkiem czy nie mniej..no chyba ze nie wiem na przzyklad policziles razem z tym jakies premie czy podwyzki..to wtedy moze i tyle wyjdzie
Zostaw swoją opinię o Yasumi Instytut Zdrowia i Urody - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yasumi Instytut Zdrowia i Urody