Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

tim

Czy ktoś wie co zrobić, gdy nie odpisują na maila z reklamacją? Można podjąć jakieś kroki?

Darek

Uczestniczyłem w jednej inwentaryzacji w supermarkecie Kaufland w Tomaszowie Mazowieckim , jako osoba bez wcześniejszego doświadczenia . Koordynatorzy zabiegani , wstępne szkolenie bardzo szybkie i dla osób , które nie miały styczności z czytnikiem może to być na początku kłopotliwe , ale nie spotkałem się z brakiem kultury . W razie wątpliwości wszystko wyjaśniane od ręki . Praca jest monotonna , pracuje się skupionym i w milczeniu , ale nie było kłopotu z wniesieniem własnych napojów , przekąsek czy wyjściem do toalety . Problemem jest zbyt mała ilość osób w stosunku do wielkości marketu albo zbyt powolne przez niektórych liczenie , dlatego pod koniec inwentaryzacji a przed godzinami otwarcia sklepu jest presja czasowa , aby się ze wszystkim wyrobić , ale dziwię się wcześniejszym opiniom . Praca jak praca , nie przychodzi się na siedzenie czy pogawędki . Pieniądze na koncie są po tygodniu , w moim przypadku prawidłowo obliczone . Jak na razie jestem zadowolony , zapisałem się na kolejną inwentaryzację , mam nadzieję iż będzie podobna do poprzedniej .

Steryd

U mnie na razie wypłaty na czas. Premię za ilość przepracowanych inwentaryzacji wprowadzili w tym roku i z tego co zrozumiałem ma być wypłacana w następnym miesiącu, to znaczy w lutym za styczeń, w marcu za luty itd. Czy będzie? Zobaczymy...

@Steryd

Jeżeli macie Państwo jakieś zastrzeżenia do pracy, zapraszamy do kontaktu na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi.Powyższa opinia jest nieprawdziwym zarzutem, proszę personalnie przesłać do nas wiadomość mailową, na pewno wyjaśnimy tę kwestwię! Pozdrawiamy, zespół INVENT

INVENT

Zapraszamy do kontaktu na adres invent.reklamacja@issp.pl Sprawa na pewno zostanie wyjaśniona. Prosimy nie zapomnieć o podaniu danych osobowych, w celu szybszego rozwiązania problemu. pozdrawiamy, Zespół INVENT

INVENT

Prosimy przesłać opis sytuacji na adres mailowy inwent.reklamacja@issp.pl.Proszę nie zapomnieć podpisać się.Na pewno uda nam się wyjaśnić tę sprawę.Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

Jestem zadowolona, zaczęłam pracować na Rossmanach w zeszłym roku, jeździłam z fajnymi ludźmi, koordynator też był ok. Później z resztą trafiłam na Kaufland w Polsce i też pracowałam u tego samego koordynatora (chłopak z tatuażami na rękach) widać że zna sie na tym co robi i się angażuje. Po tym co widze w komentarzach to modle sie żeby znowu trafić do tego samego koordynatora. A kasa? Jest ok. Tym bardziej że teraz wypłacają co tydzień więc nie trzeba tyle czekać. Polecam

malincia

Bardzo polecam. :) pieniadze punktualnie za 2 inwentaryzacje wrzesniowe dostalam 265 zł, atmosfera zależy od koordynatora, jak narazie w tym roku byłam na 2 i jedynym - był bardzo długi czas powrotu :(

Mala

Hej, mam pytanie biore udział w inwentaryzacjach na terenie łodzi wypisałam się z kilku terminów ( dokładnie z 3ech) i nagle w dniu dzisiejszym się okazło że ponownie jestem na nie zapisana w zakładce ,,moje terminy'' natomiast zgodnie z umową wiążące są załączniku ( tylko mam ich jakieś 5) i w ostatnim z dnia dzisiejszego jestem zapisana tylko na trzy inne terminy ? mieliście może podobna sytuację ? Pozdrawiam

niepdam

Super ocena

crdo

Jak to jest z podatkiem? Ile wychodzi średnio netto za np. 8h inwentaryzację w Polsce? 100 czy raczej 80zł?

bbzn
@crdo

za 7,5h w Kauflandzie dostałem 104 brrutto, na konto przyszło 86. not bad.

Zlaaaaa

Witajcie, czy ktos orientuje sie czy z inwent wysylaja pit do domu czy trzxeba pobrac ze stro ?? jak pobrac to gdzie ?? pozdrawiam

caro

@Dibd właśnie zainteresowała mnie ich oferta, stawka też atrakcyjna, przeczytałam całą umowę i doliczyłam się, że odejmują 5,5 (3 za przelew, 2,5 za ubezpieczenie), ale ludzie piszą, że jest odejmowany podatek. Czy to prawda? Bo jeżeli tak, to stawka już taka wysoka nie jest..no i jeżeli płacą za dojazd to też inna sprawa

tcw

Nie bądź śmieszny jakie 24 zł ? To jest stawka za NADGODZINY nocne. W rzeczywistości robisz praktycznie cały czas za 13,50 brutto. Jeśli są jakieś nadgodziny to łapiesz się z reguły na stawkę 16,50 brutto i to tylko za godziny powyżej 8 godzin pracy. Czytać ze zrozumieniem. Za granicą w ogóle nie ma stawki godzinowej tylko za kazdą inwentaryzację, także nawet jak trwa 15 godzin to dostajesz wcześniej ustaloną kwotę.

caro

Czy firma INVENT płaci za dojazd do miejsca inwentaryzacji?

Witam. Jestem zainteresowana wyjazdem za granice z firma Inwent ( Inowroclaw) Bardzo prosze o jakies info osoby ktore wyjezdzaja na takie inwentaryzacje Jak wygkada sam wyjazd, jak zakwaterowanie, wyzywienia itd. Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam

Bartek

Pracowałem dla nich raz w Obi w Polsce. Praca jakos specjalnie cieżka nie jest. Było spotkanie jakis tydzien przed inwentaryzjacja gdzie dostalismy umowy. Fakt kazali byc o 18 a zaczeło sie dopiero o 20. Koordynatorzy na miejscu troszke brak kultury do pracowników jakby sie najlepsi czuli a sami ze skanerami lataja... Ale kasa była na koncie punktualnie. Także co do umów i płacy ja i kolega nie mielismy zadnych zastrzezen co do kultury koordynatorow juz troche gorzej ale tragedii nie ma. Mysle nad wyjazdem z nimi za granice ale nie wiem jak tam serio jest. Jak byliscie napiszcie cos wiecej: jaka kasa, ile godzin, jak z noclegiem i wyzywieniem.

gość

Jak wyglądają inwentaryzacje w kraju ? Kiedy podpisywaliście umowę? Po ile godzin trzeba pracować i jakie wynagrodzenie wychodzi za jedna inwentaryzacje?

....

Hm ciekawa lektura.Powiem jedno,komu się pracować nie chce to chocby miał spać za kase będzie narzekać że to jest ponad siły jego i za bardzo męczące.Ja jak tu już pisałem pare razy na samą pracę nie narzekam.Do koordynatorów też większych zastrzeżen brak.Jak mialem jakis problem to pomagali w jego wyjasnieniu i wyeliminowaniu .Nie było sztywnej atmosfery,była praca i były normalne relacje jak powinny być .Jedyny mankament to logistyka.Zbyt szybkie wyjazdy na miejsce pracy a co za tym idzie mniejszy czas na odpoczynek czy cos innego.Cokolwiek co każdy chciałby zrobic.W końcu pracownikami jesteśmy tak jak wszędzie tylko podczas jej wykonywania a nie cały czas.To tak samo jakby podczas inwentaryzacji krajowych zakładać nam lokalizatory gdy jesteśmy w domu.Posiłki raz lepsze raz gorsze i to też można zmienić .Nikt z nas czy to pracownik czy kierownik nie jest ni lepszy ni gorszy.I jak jest wzajemny szacunek to jest kazda strona zadowolona.A jak ktos tego nie zrozumie to poprostu traca wszyscy.To może dla niektorych frazesy lecz tak wszystko jest zbudowane by dobrze funkcjonowalo.A Ci co maja problemy ze zrozumieniem takich podstaw powinni szukac pomocy specjalistycznej.Pisze to z doswiadczenia ktorego nabylem pracujac w firmach o roznym pokroju.A na inwentury oczywiscie dalej jezdzic bede i jak nikt mnie nie bedzie atakowal bez podstaw to bedzie dobrze.I tak na koniec odnosnie wyjazdow zagranicznych.Tu tez jest problem z organizacja.Powinno sie powiadamiac gdzies okolo miesiaca predzej czy ktos pojedzie czy tez nie.Przecierz niewielu jedzie na wycieczke a wiekszosc do pracy i trzymanie na ostatnia chwile powoduje ze ktos taki koryguje plany i odpuszcza choc przed samym wyjazdem okazuje sie ze jest chciany.W ten sposob traci i czlowiek i firma.

....

Jedna uwaga ale bardzo istotna.Jak sie zapisuje na inwentury to powinno byc wiadomo ze na dana pojade a nie ze w ostatniej chwili przychodzi sms ze nie.Niech to ktos planuje i jak jest wystarczajaca ilosc osob nie przyjmuje kolejnych wtedy bedzie dobrze.Jak np. jest w innych firmach.Zapisujesz sie i jedziesz i koniec a nie ze na ostatnia chwile zonk.Sa obowiazki i prawa pracownika wobec firmy wiec niech i firma zacznie powaznie ludzi traktowac.

Ona

Witam...ile ludzi tyle opin ja byłam na turnusie zagranicznym od 19.pazdziernika do 10 grudnia....praca w obi...przecież liczenie nie jest cieżka pracą wiec co sie tam komuś po plecach leje? Kultura osobista jest zależna od nas samych nie wymagajmy od innych jak sami nie jesteśmy lepsi jak sie jedzie do pracy na kilka dni wiec sie pracuje kazdy by chiał 8 godzin i dobre zarobki...fakt pracowało sie po 12 ale tez i po 6-8 nie martwisz sie o spanie ani o wyzywienie....byl i czas na zwiedzanie miasta a pija wszyscy najbardziej ci co przyjechali do pracy...pracowałam mimo ze nie mam 20 lat nawet 40 i podołam dostałam zapłate w Polsce bym musiała za ta kase pracowac dwa miesiace tam 18 dni i jeszcze wyżywienie i noclegi kasa przyszła szybko az sie zdziwiłam pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.