Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Magda

Ja dopiero co przyjechalam z turnusu ktory odbyl sie w dniach 13.10-30.10 i jestem bardzo zadowolona. Nie zaluje ze nie posluchalam tych durnych opinii, ktore odradzaja wspolprace z ta firma. Szefowie, koordynatorzy - wszyscy spoko. Kierownik byl wyrozumialy nawet dla dziewczyny, ktora po popijawie nie przylazla sobie do pracy.. Dal jej druga szanse, nie nakladajac kar ktorymi tak straszycie. Warunki mieszkaniowe - lepsze niz mam w domu, a jedzenie? No coz jezeli ktos ma niewiadomo jakie wymagania to nic mu nie zasmakuje... Jesli jeszcze ktos sie z was zastanawia to niech przestanie to robic i zacznie sie pakowac zamiast czytac opinii nierobow na necie. Pozdrawiam cala ekipe firmy Invent, ktora wlasnie wrocila z turnusu. ;)

natalia
@Magda

Hej, jakie są warunki mieszkaniowe? Ilu osobowe pokoje ? Jaka łazienka ?

@natalia

Haha, autoreklama? A to dobre. XD bo mam na imie Magda? Nie slyszeliscie, ze imiona sie powtarzaja? Warunki mieszkaniowe, zalezy jak sie trafi. Czasem jest tak, ze lazienka w pokoju, a innym razem na korytarzu. Pokoje - to tez zalezy od Jungenu. Ostatnio jak bylam to mieszkałam w 4 osobowym pokoju, ostatni dzien w 6 osobowym domku (!). Przyznam ze nieco sie przerazilam slyszac "domek", ale warunki tam... Zajebiste. Zalowalismy ze nie spedzilismy tam calego turnusu. xd

Daria

Hej. Jedzie ktoś 2 listopada do Włoch z Katowic?

Albert

Witam, wybiera się ktoś do Niemiec w terminie 19.10-30.10 z Katowic?

Trocol
@Albert

Witaj Albercie, też wybieram się w terminie 19.10-30.10 z Katowic.

Maxx
@Albert

Hej, ja też prawdopodobnie będę na tym wyjeździe 19-30.10, ale z Wrocławia. Jadę po raz pierwszy, zobaczymy jak będzie.

Natasza2200
@Trocol

Witam jedzie ktos na wyjazd od 6 listopada do 26 listopada do niemiec z wroclawia? Ja jade pierwszy raz.

beny
@Natasza2200

wiem o jakiejs inwe... od 6 do 12go listopada w niemczechn

Mariola

Witam kto jedzie teraz 30.09 na wyjazd za granice na inwentaryzacje z Wrocławia ?

Liczacy

Witam, posiada ktos kontakt bezposrednio do koordynatorów ktorzy jezdza za granice? Chcialem jechac z dziewczyna do austrii ale kobieta która do mnie dzwonila, mowila ze moze stac sie tak ze bedziemy u roznych koordynatorow i w roznych miastach. Chcielibysmy pojechac razem. W polsce wszystko ok i nigdy nie bylo problemow, kasa na czas zawsze :)

Beataa

Witam, wybiera się ktoś na jakieś najbliższe turnusy?

TWbolek
@Beataa

Witam, Planuję wyjazd do Austrii 25.09.2016

kkkks

Jak ktoś chce pracować, to będzie pracował bez narzekania .

Natalka

Wybiera się ktoś na projekt Rossmann od 17.07 do 05.08 z Legnicy ?

Magda

Jedzie ktoś na projekt Rossmann od 17.07 do 05.08 z Zielonej Góry?

Micha222

Witam, Jedzie ktoś na turnus do Niemiec 17.07-05.08 z Wrocławia ?

Megi
@Micha222

Tak, ja się wybieram. Wymieniamy się kontaktem, zabieramy ekipę? Razem raźniej! :)

Natalia
@Megi

Hej

N0000

Hej, :) Wybiera się ktoś na turnus do Niemiec od 17.07-5.08 z Wrocławia ?

3x3

Gągół mocna karta

Kala

Ja jade i koleżanka :) niestety do dwóch różnych teamów :(

An

Jedzie ktoś do Niemiec 26.06 z Katowic?

Do megason

Pracowałaś w Niemczech z nimi? Możesz coś napisać? Jakie zarobki.....???

Megsoon

Jedzie ktoś na inwentaryzacje od 22 maja do 12 czerwca do Niemiec ? :D z Wrocławia najlepiej ?

betina
@Megsoon

Ja bym chciała jechać, Megsoon wiesz coś więcej o tej firmie? Jestem z okolic Wrocławia.

Matucha
@Megsoon

Masz już jakieś doświadczenie z tą firmą?:) bo również chciałem jechać ale czytam różne opinie na forach

Megsoon
@Matucha

Pracowałam jak na razie tylko na terenie polski z nimi, i było spoko, trafiłam na fajnych koordynatorów, wypłata zawsze na czas. Teraz trafił mi się z nimi wyjazd do Niemiec, już potwierdzony. Prawda jest taka, że jak sie komuś pracować nie chce to wszędzie będzie mu źle, ja sama mam 20 lat i jestem zadowolona. :)

total

Polacy nadal będą garnąć się do takich fuch za grosze. Taka wartość pieniądza i jego siła. Porównania do przeciętnych dochodów robola Europy Zachodniej nie ma żadnego. Uberami tylko u siebie się jeździ, jeans z metką azjatycką, a pub w cenniku dworcowych przekąsek przy berlińskim ZOO.

ANONIM

Chodzi o wyjazdy za granicę

ANONIM

Mam pytanie jaki zarobek jest w tej firmie te 4000,00 zł na rękę wyjdzie? a jak kierowcy maja?Zastanawiam sie czy złozyć papiery do tej firmy.nie ukrywam że liczy się kasa. ile wyjdzie na czysto.Po ile godzin robicie średnio?

max
@ANONIM

tesz planuje 19.10 z bytomia pierwszy raz

Habi97
@ANONIM

Parę dni temu wróciłam z Niemiec. Osobiście polecam spróbować, nie żałuję, że pojechałam. Praca nie jest ciężka i można dobry pieniądz zarobić :)

Jam

ale to chyba nie do mnie odpowiedź :)

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.