Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

hej

Kare

Dokąd tym razem do Niemiec?

saxo80

Dostales 3 dni temu mejla, czy kare?

hej

Jak nie potwierdzisz wyjazdu dostaniesz 500 zł kary do zapłacenia, ja dostałem 3 dni temu.

saxo80

Mozna sie dowiedziec jakichs szczegolow zawartych tym otrzymanym mejlu? Co jesli nie potwierdze wyjazdu? Pozdrawiam wszystkich pomocnych :-)

mała

Duży to pierwszy raz czy już znasz klimaty w tej pracy ?

jola

Ktoś z Wrocławia się jeszcze załapał? Pan /duży/,który otrzymał e-mail w piątek to jeśli może napisać -kiedy podpisywał umowę ? Pytam,bo nie raz od podpisania umowy trochę się czeka,a jeszcze została Słowenia od 01.12 ,ale tam to już chyba mają komplet tak jak do Włoch była masa chętnych.

aia22

a powiedz mi o której jest ten wyjazd z Katowic bo ja mam do katowic prawie 300km i muszę zorganizować jakiś dojazd? oby nie wcześnie rano tzn szanse znikome jak już do ciebie pisali emaila dzieki za odp

duży

Powiem tak, za zwyczaj o wyjeździe powiadamiają e-mail, ja taki otrzymałem w piątek wyjazd 27.11.13r do Niemiec z Katowic , ale myślę że reszte osób dostanie powiadomienie w poniedziałek . Po otrzymaniu takiego emaila masz około 24godziny czas na potwierdzenie wyjazdu . Radze jutro sprawdzać poczte email aby nie przegapić potwierdzenie ,jak potwierdzisz na tym emailu swój wyjazd to w ciągu paru minut przyjdzie następny email z dokładniejszymi danymi wyjazdu ,tyle na ten temat wam napisałem.Pozdrawiam wszystkich Duży

aia22

Byłam na szkleniu w Krakowie podpisałam umowę na wyjazd 27.11 do niemiec i narazie nikt się nie odzywał? do was już dzwonili? sa szanse że jeszcze jutro zadzownia?

czesiu

Bardzo obiektywna opinia tylko czy zdoła się tutaj utrzymać dłużej. Jednak jest małe ALE , niestety zdarza się i to dosyć często szczególnie u dwóch takich koordynatorów wylatywać za błędy,które nigdy nie uważali za stosowne wskazać po prostu były i osoby musiały to przyjąć do wiadomości i basta.

sejdu

Czas pracy: przeciętnie 7-8 godzin plus czas dojazdu. Zarobki: 109 netto za dniówkę plus premie (marginalne sytuacje) Warunki zakwaterowania: hostele, bez showu, ale całkiem znośnie, różnie bywa z dostępem do internetu, niby jest wi-fi, ale net bywa płatny, lub strasznie zamula, zdarza się darmowy, zależy od hostelu. Wyżywienie: 3 posiłki w tym 2 ciepłe, dosyć przeciętne jedzenie, ale też znośnie Organizacja: wielka rysa na szkle, bardzo słaba, wieczne zamieszanie i niedomówienia Atmosfera w pracy: tu najwięcej zależy od koordynatora i działu, bywa różnie, ale raczej się nie zdarza, że wywalają za byle bzdurę Tyle mojej subiektywnej oceny. Jak na zagraniczną pracę powinny być lepsze zarobki i przede wszystkim należy poprawić system organizacji i zarządzania, żeby nie było burdelu na kółkach.

saxo80

Ile srednio mozn zarobic na takim wyjezdzie do Niemiec? Czy ta gra jest w ogole warta swieczki? Pomozcie mi w podjeciu decyzji...

nowy

OOOOO...........to kawał czasu pracujesz.Jeśli możesz to napisz proszę gdzie jesteście-miejscowość ?

saxo80

Mam jechac teraz w srode do Niemiec. Do Wroclawia z BYdgoszczy jest sporo km. Obawiam sie. Mam juz podpisana umowe, ale co moze byc jesli jnie pojade?

Gonzo

po pierwsze łazienki są w każdym pokoju nawet dwie, atmosfera w Team 16 jest naprawdę cudowna :D ja jestem pracownikiem firmy INVENT od 10.11.2013 i bardzo sobie chwalę tą pracę :)

niki

Jakoś nie bardzo zgadzam się z Tobą-pracowałam w październiku i kasa wpłynęła 18.11.

nowy

Kiedy jedziesz i dokąd,bo ja też czekam,ale na razie cisza.

ja go w kakalaka

Polecam , każda praca jest fajna :]

saxo80

JA JADE. Troche sie obawiam po tych opiniach. Moze ktos powiedziec cos wiecej? Tam naprawde jest tak zle? ;(

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.