Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

mikii

Kto jutro z katowic do Niemiec jedzie ?

Hej,to jutro o 8:oo,na parkingu na przeciw UE,widzimy się ?

Łysy

Ja dostałem dopiero dzisiaj email z data wyjazdu :]

asia

my tez nie dostaliśmy meila ani tel. ,wiec nie jedziemy na 2 turnus od 27-go.podobno zrezygnowali z kilu osób.bo zmniejszyli ilość.pozdrawia asia i gosia z katowic :-(

marek

Witam czy ktoś juz dostał emaila z informacją o wyjeździe do Słoweni od 1 grudnia?pozdrawiam

marek

witam czy ktoś dostał już emaila z informacją o wyjeździe na Słowenie na turnus od 1 grudnia??

mikii

wyjazd z katowic 27.11 jest o 5.30. Ja takiego emaila otrzymalam dzis okolo 17, moi znajomi jeszcze nie otrzymali emaila.Oni maja jakis problem z tym bo ja mozna powiedziec ich pogonilam bo dzwonilam okolo 11tej no wiec lepiej zadzwoncie sobie jak nie otrzymaliscie wiadomosci ...

Podpisana umowa nie daje gwarancji wyjazdu do pracy....To TY jesteś zobowiązany wobec firmy,odwrotnie to nie działa.

Kaska

Lysy korku to ja Kaska od Jogurta :) Ja tez jutro dzwonie do biura bo jakies kino. Wyjazd jest o 8:00 bo Marcin dostal maila ...

Łysy

ja podpisałem umowę 31.10.2013 na wyjazd 3.11 do 23.11.2013 i 27.11 do 15.12.2013. Wyjazd jest, ale nie wiadomo czemu e-mail nie przyszedł, rozmawiałem z Łukaszem powiedział żebym zadzwonił do biura na zbiórce i tak się stawie bo mi jeszcze monit wystawią ;]. Niech ktoś mnie poinformuje kiedy jest wyjazd z Wrocławia do Niemiec 27.11.2013. A temat wyjazdu będę na miejscu wyjaśniał. POzdro Team 16 dział metalowy :]

Chyba grubo przesadziłeś z tymi "mądrymi" stwierdzeniami, nie trzeba mieć wcale żadnego doświadczenia, aby pojechać pierwszy raz na inwentaryzację za granicę (czym różni się inwentaryzacja za granicą od inwentaryzacji w kraju?). Prawdą natomiast jest to, iż bardzo dużo zależy od tego, z kim się pracuje, a Polacy za granicą (w kraju zresztą podobnie) nie są chętni do pomocy, tylko "podkopują" pod drugimi dołki. Kapusiostwo, lizusostwo jest na pierwszym miejscu, i tylko ci, co dużo mówią i chwalą się na okrągło, wskazując na drugich, że źle pracują najlepiej na wszystkim wychodzą. Naprawdę rację mają ci (pracujący już dość długo za granicą), iż najlepiej pracuje się z Niemcami, Holendrami itp. tylko nie z Polakami.

inv.2

Oczywiście, że można zarejestrować się od razu w Urzędzie Pracy, tylko oprócz umowy trzeba mieć jeszcze jej wypowiedzenie.

Kaska

a byles teraz na wyjedzie od 3.11. ? ja umowe podpisalam 23.10.

Lysy

Ja podpisałem umowe na 2 wyjazdy 31.10.2013 i cisza w eterze, moze maja balagan :]

Kaska

dzwonilam do biura , jesli nie ma emaila dzis do 16 to nie ma wyjazdu, Łysy ja tez nie dotalam nic :(

Lysy

ja tez mam jechac z wroclawia, ale nic jeszcze nie wiem

czapeczka

Ja jadę z Wrocławia w środę o 8;00 do Kassel

Lysy

Macie jakies informacje na temat wyjazdu 27.00 z team 16 bo mi nic na meila nie przychodzi. pozdro Lysy

Ewkkkkaaaa

Hej, czy jest ktoś kto jest zapisany teraz na turnus 27.11.2013 do 15.12.2013 do Niemiec z team'em 16, a nie bardzo mu się to uśmiecha? Można odwołac wyjazd, ale trzeba podac kogos w zamian. Ja bardzo chętnie wezmę zastepstwo za kogoś z Was. Gdyby ktoś był zainteresowany podaję email: wirus_efa@wp.pl

niki

19.11 o 12,37 podałam dwa maile do kogo pisać odnośnie wypłat i godzin jeśli to nie podziała daj znać,spróbuję się dowiedzieć co dalej. Jeśli pracowałaś,byłaś skanowana to u nich jest bałagan. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.