Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

miiii

paula - 2013-12-22 22:22:29 ja bylam w listopadzei;p tak dostalam ,nie warto sugerowac sie glupotami;p fakt zle trafilam i tyle poprostu

paula

dostałaś kase za te 2 dni od 11-13 grudnia?

miiii

renee - 2013-12-20 13:20:55 tak dostalam,mimo ze to bylo tylko dwa dni pracy ;p trzeba dobrze papiery wypelnic i czytac dobrze a wtedy nie bedzie problemu ;p a teraz jestem na wyjezdzie z ISSP .Nie warto sugerowac sie tymi zlymi opiniami;p trzeba probowac,nie ta praca to inna i tyle ;)

renee

a dostałeś już pieniądze?? bo ja czekam 2 miesiąc

miiii

rozbawiony - 2013-12-19 01:07:55 przeczytaj sobie wyzej co pisalam,widocznie nie doczytales i tyle

misia

Jest widać cywilizowany i ogarnięty.Opisał fakty,więc o czym ty piszesz? Coś z tobą nie hallo jak potrzebujesz być na 3 turnusów tj.około miesiąca.żeby do ciebie dotarło,za wstajesz do pracy w środku nocy i wracasz o suchym pysku do domu ,do Polski i to jest OK.???

Zielonka

Robal byłeś tam zaledwie 2 dni a wypowiadasz sie jakbyś był nie wiadomo ile czasu z 3 turnusy pod rząd !!!.

duzy

Wczoraj i dziś wypłaty za listopad zaczęły wpływać na konto.

Kaśka

Hej. Mógłby mi ktoś podać adres email na który można wysłać wniosek o WYPOWIEDZENIE UMOWY? Byłabym bardzo wdzięczna. pozdrowienia :)

miiii

Jak juz wczesniej pisalam,mimo to ze nas odeslali po dwoch dniach pracy do Polski to nie ma co narzekac;p wyplacili ze te dwa dni pracy ,na czas byla kasa;p wystarczy dobrze wypelnic dokumenty z danymi itp a wszystko jest okey;)

olo

Widzę że prawda Cię dotknęła - pewnie jesteś w zarządzie

Agata

Sory ale ci co przyjechali 11 do pracy 13 wracali do polski

duży

Na dziale na którym pracowałem ,cztery dziewczyny które przyjechały 11 grudnia wieczorem pracowały 12,13 i 14 grudnia to nie rozumie co nie którzy piszą o dwóch dniach pracy .Przyjeżdżały do pracy trzeźwe i chociaż przez trzy dni popełniały błędy to pokazywaliśmy im te błędy i nikt ich nie wyrzucił pracowały trzy dni, jeżeli chodzi o wode lub coca cole fante czy inne napoje jak wypiły dostawały następne . Jeżeli chodzi o kawe to jest tylko jedna przerwa na obiad i wtedy jak starczyło dla wszystkich to można było się napić kawy ale tą kawe stawiał OBI . Wyjazd do Polski był po pracy 14 grudnia a przyjazd do Polski 15 grudnia , na pewno dużo rzeczy w tej firmie jest nie dograne .Jedno jest pewne ze jak w Polsce do pracy by przychodziło tyle osób pijanych do pracy jak tam to by ich szef zwolnił z pracy ,(usunięte przez administratora) . Na pewno nie powinno sie zwalniać pracowników którzy są trzeźwi i rzetelni i popełnią parę błędów bo dopiero się uczą u nas na naszym dziale tego nie było.(usunięte przez administratora)

beata67

zgodze sie z Krzysztofem nikt nikogo nie wywala za jedna pomylke syn byl juz drugi raz nie narzeka tym bardziej ze roboty nie bylo tyle na tym turnusie

paweł

a ja byłem świadkiem. wystarczyły 2 dni w niemczech. koleżanka zrobiła jeden błąd i odrazu wylądowała na magazynie. zero organizacji i (usunięte przez administratora) ze strony biura ponieważ oni doskonale wiedzieli ze jedziemy na 2 dni więc po co tak kłamać ludzi i zawierać umowę niby od 11-15 grudnia?

krzysztof.f

Nigdy nie bylem swiadkiem ze za jedna pomylke ktod szedl na magazyn pomylka nazwalbym nie ktore osoby bedace na wyjazdach a jesli chodzi o kawe i minusowe temperatury ale gdzie na sklepie czy na zewnatrz bo jesli na zewnatrz to przecież jest zima a w umowie nie wyczytalem ze kawa nam przysługuje takze puknijcie sie w czolo zanim cos napiszecie

krzysztof.f

Co wy tu za bzdury piszecie bylem we wloszech i wczoraj wrocilem z niemiec i nie narzekam tylko na niektorych ludzi wychowanych w patologii jak ktos nazywa drobnym wybrykiem chlanie wszystkiego co ma procenty cala noc a potem ledwo wsiada do autokaru i jedzie do pracy to logiczne ze skoncza na magazynie cdn.

Magda

Dramat z tym jedzeniem - brak kawy herbaty rano, a temperatura na minusie

duży

Jest wszystko ok , grupa z Niemiec wraca w Niedziele ,w sobote po południu po pracy powrót do Polski

Hej macie może jakieś informacje od osób które pojechały na ten wyjazd do niemiec ? Pojechał tam mój kolega i już od kilku dni się nie odzywa zaczynam się nieco martwić...

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.