Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

zainteresowana

Czy ktoś już dostał wiadomość w sprawie wyjazdu 09.08 ? Jestem na liście rezerwowej wyjazdu z 19.07 i zastanawiam sie czy teraz na tego 09.08 lepiej zaaplikować się poprzez portal zgłoszeniowy.

Zielony

Czy po mimo tego wszystkiego jakie ta firma ma minusy jako osoba która chcę spróbować inwentaryzacji po za Polską, czy warto nawiązywać współpracę z tą Agencją? I czy to co pisze: transport, zakwaterowanie, 2 posiłki to prawda, że to oni dają czy trzeba za coś z tego płacić z własnej kieszeni??

kurdesz
@Zielony

jak bylem w maju to nie placilem bylo tak ze jechalo sie busem z katowic i to byl ich bus i potem tym busem po niemczech a zakwaterowanie i jedzenie bylo w roznych miejscach rozne ale bylo a jak cos z jedzeniem bylo nie tak to dostawalismy pieniadze na jedzenie i kupowalismy sami za te pieniadze ale jak sie nie najesz czy cos to jasne ze cos mozesz kupic z wlasnej kieszeni ale jak bylo to mi nic za to spanie i jedzenie nie potracali z zarobionych

malysz007

Byłem na poprzednim wyjeździe i nie rozumiem. To nie ma tak że każdy kto wyśle cv to od razu pojedzie. Przecież tam normalnie rekrutacja jest itd. Ja tez pojechalem za drugim razem dopiero.

INVENT

Szanowny Panie, Jeśli ma Pan jakieś merytoryczne zastrzeżenia dotyczące wyjazdu, w którym pan uczestniczył, prosimy o informacje na adres mailowy: inwent.reklamacja@issp.pl. INVENT

krzaku

Do mnie tak samo nie zadzwonili. Mieli dzwonić w tygodniu nie zadzwonili, to sam dziś zadzwoniłem i powiedzieli ze jeśli nie dostałem maila z info o wyjeździe to znaczy ze nie jadę

igorek912

niestety, ale do mnie nie zadzwonili w sprawie inwentaryzacji w Niemczech, a szkoda, chciałem zarobić trochę kasy... widzę że nie tylko do mnie nie dzwonili ;)

PatkaXx

Cześć. Dzwonił już ktoś do Was odnośnie wyjazdu do Niemiec (19.07)? Mówili że bd w tym tygodniu dzwonić odnośnie szkolenia i umowy a tu cisza..

peter

@igorek912 Dzięki za informacje, pozostaje mi czekanie na telefon :D

igorek912

Ktoś wyjeżdża na inwentaryzacje 19.07? Dzwolili do mnie, kobieta mówiła, że zbiera ludzi i będzie umawiała ludzi na spotkania szkoleniowe i na podpisanie umowy, stawiam, że w przyszłym tygodniu. Ale zobaczymy, pożyjemy.

peter

@Martax92 - jedna inwentaryzacja trwa od około 7-12h +/- 1h. Czy dzwonili/pisali już do Was odnośnie wyjazdu do Niemiec (19.07)?

Martax92

Cześć. Czy ktoś się wybiera na inwentaryzację do Niemiec 9 sierpnia? Powiedzcie, proszę, ile godzin ok trwa jedna inwentaryzacja?

mala
@Martax92

Byłam na inwentaryzacjach w niemczech i nie narzekam. Teraz tez jade. To taka praca zeby dorobic bardziej. A inwenty trwaja roznie, jak zespul sie wyrabia to nawet szybko to idzie.

@mala

Witamy, dziękujemy za pozytywną opinie. Liczymy na dalszą współpracę. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

dziula67@o2.pl
@INVENT

Jade do Niemiec kto z Podkarpacia

Kali

Hej! Czy ktoś wie gdzie jest teraz wyjazd na inwentaryzację 3.05? Dostałam telefon, ale nie wiem czy pojadę na szkolenie, bo czekam na inną ofert. Jest aż tak źle jak piszą?

klaudia

lubię pracować z firmą invent wiem kiedy mam inwentaryzacje i płacą na czas jedynym minusem były krótkie inwentaryzacje 5-6 godzin ale praca ok,koordynatorzy w miarę nie jest źle.

@klaudia

Witamy, zależy nam na zadowoleni naszych pracowników i bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

INVENT

Witamy, w razie niespełnienia warunków umowy czy uwag dotyczących pracy naszych koordynatorów prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

lool

oj ludzie ludzie.. czytajcir umowy. wyplata za miesiac przychodzi na nastepny miesiac do 21. ale tez sie zdenerwowalam bo nie przyszla na czas okazalo sie ze nie wyslalam legitki.. bez komentarza.. dawalam skan na spotkaniu przy podpisaniu umowy facet tragedia umow nie umial poukladac. A pani ktora pisze o dawaniu (usunięte przez administratora) ja nie dawalam a za17 dni za wlochy dostalam ponad 2100..

misio

To fajnie :) ja przedchwilą sprawdzalam i dalal nic. Zaraz tam dzwonie i pisze co znowu wymyślili

XQWE

Ja dostałem dzisiaj wypłatę, nawet się zdziwiłem, że tak mało podatku wzięli sobie

misio

Zobaczymy czy mi dzisiaj wyślom bo odpowiedzi juz od nich nie dostałam

XQWE

No moim zdaniem to czysta wymówka, mi pewnie też tak napiszą :), czas pokaże. Pewnie dopiero znowu jutro odpiszą. A jutro sobie będę siedzieć cały dzień na meilu i będę na bieżąco odpisywać. Ja numer konta też na bank podałem dobry, więc nie mają żadnego pola do manewru.

misio

Ja tam dzisiaj pisałam na reklamacje to mi odpowiedzieli ze podałam im zły numer kąta. Chyba musieli sobie znaleźć jakąś wymœwke bo co dobrze pamiętam to numer kąta miałam na 100%poprawny. I czekam na odpowiedz od nich i moją wypłatę bo nadal nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.