Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

nowaja

a ja mam pytanie- inwentaryzacja wyjazdowa- dostępne terminy- wybieram żory i tam pisze bielsko biała, to znaczy że z Żor zabierają nas na liczenie do Bielska tak?

Viki

A Jacek był jak zwykle w Niemczech?

Clono

Wiele zależy od tego, gdzie się trafi i z kim. Loteria. Na poprzednim turnusie było bardzo przyzwoicie, pokoje trzyosobowe, potem dwuosobowe o dobrym standardzie. Na sklepie przyjemny dział i normalny (w miarę) koordynator. Ale już na innym dziale jak na unitarce. Szkoda, że przed wyjazdem nie zna się szczegółów. Jak mówiłem; loteria. A czas pracy ? Też różnie, bywało, że po 6 godzinach był koniec, czasem ponad 10 godzin, gdy na sklepie był burdel i pomieszanie z poplątaniem.

student

zazwyczaj zadowolone osoby z pracy nie udzielają się na tego typu stronach. to raczej Ci którzy migają się z pracą i robią jakby im to ból sprawiało i wobec wszystkeigo mają roszczeniową postawę. ja jestem zadowolony, poki co moge pracować tylko w takim trybie wiec tym bardziej jest mi na rękę.

nareszcie

brawo dla firmy za reakcje! myslalem ze juz wiecej nie bede dla nich pracowac ale odkuli sie wyjasniajac moja sprawe z wyplata. oby tak dalej

....

Dobrze by procz zainteresowania byly nastepnie czyny.Ja wierze ze to sa kwestie do usuniecia,chodzi o te zle.Wzajemy szacunek podstawa sukcesu i tak moga byc zadowoleni w ten sposob wszyscy.Pozdrawiam i zycze powodzenia.

....

Owszem zapewne zdarzaja sie przykre wypadki.Lecz gdzie ich niema?Chamstwo i arogancje trzeba tepic i nikt nikomu nie broni swych praw dochodzic.Sama praca nie jest ani ciezka ani lekka,ot taka sobie.Poprostu jak wszedzie trzeba starac sie wykonywac ja jak najlepiej.Błedy,hm te popelnia kazdy i jak ktos by o maly sie czepial i chcial zwolnic ,ukarac to raczej nie moze.Kazdy jest czlowiekiem i kazdemu sie one przytrafiaja gdziekolwiek by nie pracowal i czy to kierownik czy szef czy zwykly pracownik.Ja powiem tak ze do tej pory niemoge narzekac na wspolprace z koordynatorami a troche inwentaryzacji juz zaliczylem .Wiadomo sa niektore osoby co maja troche wyzsze mniemanie o sobie ale ogolnie to fajna grupa ludzi.Zasada jak wszedzie jest prosta jezeli jest Twa bezsporna wina powinienes glowe pochylic i bledy elimnowac lecz jesli cos jest wymyslone poprostu sie nie dac.Oczywiscie jest duzo do poprawy i tego sie nie da przemilczec.

...

Ja tam na samą pracę nie narzekam.Jechałem przeciez nie na wczasy.Fakt jeden ze ostatnie miejsce zakwaterowania jak i jedzenie wolaly o pomste do nieba.Pokoje zimne i na dworze bylo cieplej.A obiady o ile to cos mozna tym mianem byloby nazwac to katastrofa.Trzy plasterki kielbasopodobne bardzo cienkie i uciekajace z talerza.Kto szanuje swe zdrowie i zycie poprostu nie jadl.Ale tak zle bylo tylko podczas ostatniej trzeciej czesci turnusu.Co do koordynatorow ale ja powiem ze byli spoko i nie bylo czegos takiego jak tu czytam.Naprawde spoko ludzie i dzieki nim i pomocy w kazdej sprawie bylo latwiej.Ja ze swej strony im dziekuje za wspolprace.Pewnie jakies male zgrzyty komus sie trafily ale to normalne gdy sie tyle z soba przebywa.Pozaty pierwsza klasa.Jeszcze jeden mankament.Bardzo mala liczba pracownikow.Przez to inwentaryzacje sie wydluzaly i zostawalo malo czasu nawet na odpoczynek.Uwazam ze pomimo kilku zgrzytow firma powinna byc wdzieczna i okazac szacunek garstce(50 ludzi gdy poprzednio bylo ponad setka) wykonania w miare dobrze swej pracy.Nikt nie jest swiety i kazdy to wie.Czasem ciezko wytrzymac taki ostry rytm.Pozdrawiam wszystkich uczestnikow bez wyjatku.Dziekuje za wspolne prawie trzy tygodnie.

d...2321
@...

Zgadzam się, z twoją opinią... Ja też nie narzekam na prace oraz na koordynatorów, chociaż zakwaterowanie i obiady owszem powinny być lepsze... najgorszy tak jak mówisz ostatni hotel i te 3 plasterki tej wędliny.. no masakraa.. Pozdrawiam... ;-) i dziękuję za te 16 dni... ;)

Magdalenka

Jeśli jedzie ktoś do Niemiec od 1 do 5 grudnia niech da znać : magdalena.mrozinska@vip.onet.pl :)

zzzxxx

jak było u Was z umową? dostaliście ją do podpisania przed rozpoczęciem pracy czy też po jej zakończeniu?

Paula

Jedzie ktoś 26.11 2015 do Czech?

roksi

a cos wiecej na temat pracy czechy obi

roksana

kto jedzie na inentatyzacje 18.11.2015 do czech

Magdalenka

Witam, jedzie ktoś na inwentaryzacje do Niemiec od 1 do 5 grudnia?

echu

jade jutro 5.11-14.11 Katowice -Niemcy

zebu

łoć to już dzisiaj, czas się pakować

kss

witam czy ktos z was orientuje sie czy jak sie uczy czy ma wieksza stawke w pl i za granica ??

ja40

Wróciłam z inwentów z Austrii,nie mam zastrzeżeń, jedzenie b.dobre, praca jak praca ,ludzie zarządzający ok. wręcz podziwiam ,iż potrafili zapanować nad "pracownikami"-pseudo.Jeśli jeszce pieniądze bedą się zgadzać będę nadal jeżdzic z ta firma

Ligia
@ja40

ja:)

gosc

praca jak praca, trzeba liczyć i tyle. pieniądze miałam na czas. jasne że mogą pojawic się opoźnienia, firma zatrudnia dużo ludzi. dla mnie dobra opcja żeby dorobić.

Jaro

Byłem z tej firmy raz, na OBI w Polsce. Muszę powiedzieć, że koordynatorzy są ok, ale organizacja pozostawia sporo do życzenia, najbardziej wkurzający jest fakt, że nigdzie nie można odszukać telefonu aby się bezpośrednio skontaktować z firmą, nie ma też spisu maili pod które można się kontaktować. Jako, że firma INVENT jest obecna na forum, może wytłumaczy mi kiedy pojawi się informacja na stronie w zakłądce "wynagrodzenia" ile zarobiłem? dodam, że inwentaryzacja odbywałą się 1 października.

INVENT
@Jaro

Witamy, numer telefonu do biura można zaleźć na naszej stronie internetowej: http://invent.ag/kontakt/ W sprawie wynagrodzenia prosimy o informacje na adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.