Opinie o Sezam-Śrem Sp. z o.o. w Zbrudzewo średzka 7

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sezam-Śrem Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sezam-Śrem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sezam-Śrem Sp. z o.o. w Zbrudzewo średzka 7

Aneta Nowy wpis

Firma według Was jest dobrze zorganizowana ?

Marta jagielczyk Nowy wpis

Facet który był dziś z dostawą tj. 6.082020 w Malajowie na spółdzielców(małym manem ) masturbował się pod rampa ok 15 min a później dostarczał towar do sklepu. Śmietany,jogurty ble. Do tego moja 12 letnia córka to widzialagdyz sama mi uwagę zwróciła.

Tytus Nowy wpis

Podpowiedzcie jak się pracuje? czy jest jakiś powód, że nie korzystacie z forum?

Juve Nowy wpis

Potrzebuję Pracę

Magazynier

Zatrudnienie

Jaka umowa ?

Patrycja

@Dick oczywiste jest to, że sukces jest zbiorowy. Ale skoro uważasz, że pracownicy są niedoceniani to masz propozycję jak to uświadomić w firmie Sezam-Śrem Sp. z o.o.? Może po prostu zwykła rozmowa by wystarczyła? Powiedzcie, że to również Wasz sukces i chcielibyście czuć się bardziej doceniani.

Patrycja

@Dick może Ciebie nie obchodzi taka informacja, ale myślę, że innych użytkowników może to zainteresować. Chyba pracownicy powinni być dumni, że ktoś kto nimi zarządza został doceniony?

Dick
@Patrycja

niech ten ktoś kto nami zarządza wreszcie nas doceni, Jego sukces jest po części zasługą niedocenianych pracowników.

Patrycja

Czy firma Bać-Pol to ta sama firma co Sezam-Śrem? Bo właśnie jej prezes nie wiem czy wiecie został uznany za Hermesem "Poradnika handlowca" 2017 w kategorii OSOBOWOŚĆ HANDLU podczas XIX Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Producentów oraz Handlowców tych branż.

Dick
@Patrycja

A kogo to obchodzi

Bolo

Artur kujawa najlepszy pracownik ha

asia

a co tak naprawde zmienilo przejecie ich przez inna firmę czy tez zmiane zmiane nazwy firmy? chyba nadal jest tak samo?

zocha n wózek

a i jeszcze jedno w Rzeszowie w bazie są takie gamonie,że nie potrafią zweryfikować danych swoich pracowników, do szkoły moi drodzy do szkoły!!!

zocha n wózek

i tak eurocash wymiata

alleluja

Bo to jest (usunięte przez administratora) , ludzi którzy upomną się o swoje zwalnia się, za jakiś czas zostaną same złotówy i kapusie. Atmosfera z miesiąca na miesiąc się pogarsza. Osoby, które wcześniej sobie Sezam chwaliły, teraz go nie znoszą. A jeśli tak bardzo chcesz się tam dostać, to zawieź podanie i zapytaj się czy kogoś aktualnie nie potrzebują. Inni mają za ciebie coś załatwiać?

alleluja

Niech ginie

Amen

R.I.P.Sezam

Natalia

do Dykiel.... nie jest przykre to że usunięto wpis, tylko to że nie potrafisz powiedzieć mi prosto w oczy o co Ci chodzi( ewidentnie zazdrość za Tobą przemawia)..... takie forum to pole popisu dla tchórzy i niedojrzałych emocjonalnie ludzi.... Pozdrawiam wszystkich sympatycznych i życzliwych ludzi z Sezamu :)

dykiel

haha widze ze komentarze dotyczace natalki musialy ja zabolec i zostaly usuniete-jakie to przykre-prawda boli

boniek

Nie nazwałbym ich facetami, raczej stulejarzami :)

on-śrem

Witam, jak wyglada praca w sezamie? bylem na rozmowie podobno dają podstawe + premia uznaniowa dla kazdego + premia za wyrobioną norme prawda??

abc
@on-śrem

Bez wyrobionej premii dostaniesz do ręki 1300 zł, normy podnieśli do 450 pozycji dziennie, więc musisz biegać lub zostawać na nadgodzinach by się wyrobić. Dodam też, że za nadgodziny nie płacą, bo "możecie przez ten czas więcej pozycji zrobić, więc lepiej na tym wyjdziecie". Jeśli nie masz żadnej innej możliwości to się zatrudnij, ale cały czas szukaj lepszej pracy.

roj
@on-śrem

witam bylem na rozmowie moze powie pan czy to prawda co tu wypisuja na forum czy warto tam isc prosze o odp

sezam

praca 8 - 10 godz (w zależności od ilości zamówień w danym dniu), głównie w nocy, niskie i nieokreślone zarobki (zależne od premii uznaniowej przyznawanej przez kierownika) nadgodziny niepłatne, brak elektrycznych wózków, nieprzestrzeganie podstawowych przepisów prawa pracy, urlopy - zapomnij. ogólnie atmosfera firmy chylącej się ku upadkowi. Co do kierownika to opisano go trafnie 2 posty wyżej. Wyzysk i ciężka praca - omijać szerokim łukiem !

gość

Witam Mam pytanie,a jak wygląda sytuacja w Śremie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sezam-Śrem Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sezam-Śrem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sezam-Śrem Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sezam-Śrem Sp. z o.o.