Sezam-Śrem Sp. z o.o.

Zbrudzewo

Opinie o Sezam-Śrem Sp. z o.o.

zibi 2014-03-25 08:19:10
Praca w tej firmie to istna patologia, idzie zarobić około 2000 zł miesięcznie, ale atmosfera jest nie do wytrzymania. Odkąd wprowadzono akord wszystko zmieniło się na gorsze. Niektórzy mają układy z kierownikami (zwłaszcza z takim jednym łysym, którego nazwiska nie napiszę) i za flaszki dostają lepsze zamówienia, podczas gdy pozostali otrzymują najgorszy syf do szykowania. Możesz przez cały tydzień męczyć się, by na koniec uszykować 20 ton, podczas gdy taki koleś, za wódkę otrzyma całego tira pepsi (30 ton). Dodam jeszcze, że mnóstwo sprzedawczyków patrzy cię podkablować, bo np. poszedłeś do kibla. Przyjmują osoby, które były w zakładzie dla psychicznie chorych, przez co musisz chodzić z tapczanem na plecach, by ci przypadkiem ktoś noża nie wbił. Ogólnie polecam jedynie masochistom, bo normalny człowiek nie jest w stanie tam długo wytrzymać.
ramzes 2014-06-28 15:43:51
Rewolucja w firmie Sezam-Zbrudzewo!! Filip K. znalazł tam prace i na dzień dobry wszedł w konflikt z załogą. Pozostaje mieć nadzieję,że po zmianach ta firma nie zostanie tylko wspomnieniem!! Chłopaki trzymajcie się!! W KUPIE SIŁA!! Powodzenia Ramzes
były 2014-10-31 22:04:56
Pani Tereska jest po to chyba żeby rozwalić te firmę zwalnia najlepszych pracowników.Rozwaliła np cały dział eksportu. Nie wiem jak ona te szkoły ukończyła(przez łóżko)kto by te brzydule chciał... Ale debile są wszędzie, bez uczuć,liczy sie tylko wynik a nawet nie ma pojęcia o handlu hehehe i pracuje w hurtownii...
alvaro 2014-12-05 17:30:27
No tak,wielka rewolucja. Awansuja na nowego kierownika przydupasa ktory ma sie za nie wiadomo kogo a tak naprawde siedzi F... tak gleboko w d..ie ze kiepsko tylko raczki wystaja. Tylko pogratulowac takich zmian
gumowa żaba 2014-12-16 21:48:59
Alvaro, a w ktorym oddziale ten nowy kierownik, bo mam wrażenie że wiem o którego ..... chodzi?
Nie we Wrocławiu?
driver 2014-12-20 22:04:15
zgadzam sie z zibi w tej firmie jeden drugiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za paczke ryzu !!
Alvaro 2014-12-22 03:10:06
nie, nie w Wrocławiu
Żelmamnagłowie 2015-01-13 23:05:59
Ta firma to jakiś wybryk .Decyzje podejmowane na „górze” mogą doprowadzic do szybkiego pogrzebania nieżle prosperującego przedsiebiorstwa.Jak można kierownikiem magazynu zrobić kogoś kto walnie przyczynil się do upadku poprzedniego miejsca pracy.Dodać trzeba również że jest wyjątkowo chamski,arogancki i niekompetentny.A kłamstwo to jego drugie imie.Decyzje tego małego człowieczka służą chyba tylko po to aby pracownikom zaszkodzić i na maksa utrudnić.Reszta zmianowych poziomem nie odstaje.Kołchoz 21 wieku.Koniec bliski.
gość 2015-03-14 15:59:13
Witam
Mam pytanie,a jak wygląda sytuacja w Śremie?
sezam 2015-03-31 07:25:56
praca 8 - 10 godz (w zależności od ilości zamówień w danym dniu), głównie w nocy, niskie i nieokreślone zarobki (zależne od premii uznaniowej przyznawanej przez kierownika) nadgodziny niepłatne, brak elektrycznych wózków, nieprzestrzeganie podstawowych przepisów prawa pracy, urlopy - zapomnij. ogólnie atmosfera firmy chylącej się ku upadkowi. Co do kierownika to opisano go trafnie 2 posty wyżej. Wyzysk i ciężka praca - omijać szerokim łukiem !
on-śrem 2015-04-06 23:11:50
Witam, jak wyglada praca w sezamie? bylem na rozmowie podobno dają podstawe + premia uznaniowa dla kazdego + premia za wyrobioną norme prawda??
abc 2015-04-07 11:38:16
Bez wyrobionej premii dostaniesz do ręki 1300 zł, normy podnieśli do 450 pozycji dziennie, więc musisz biegać lub zostawać na nadgodzinach by się wyrobić. Dodam też, że za nadgodziny nie płacą, bo "możecie przez ten czas więcej pozycji zrobić, więc lepiej na tym wyjdziecie". Jeśli nie masz żadnej innej możliwości to się zatrudnij, ale cały czas szukaj lepszej pracy.
roj 2015-04-24 16:40:40
witam bylem na rozmowie moze powie pan czy to prawda co tu wypisuja na forum czy warto tam isc prosze o odp
boniek 2015-04-27 21:15:06
Nie nazwałbym ich facetami, raczej stulejarzami :)
dykiel 2015-06-05 00:49:11
haha widze ze komentarze dotyczace natalki musialy ja zabolec i zostaly usuniete-jakie to przykre-prawda boli
Natalia 2015-06-10 13:35:15
do Dykiel....
nie jest przykre to że usunięto wpis, tylko to że nie potrafisz powiedzieć mi prosto w oczy o co Ci chodzi( ewidentnie zazdrość za Tobą przemawia)..... takie forum to pole popisu dla tchórzy i niedojrzałych emocjonalnie ludzi.... Pozdrawiam wszystkich sympatycznych i życzliwych ludzi z Sezamu :)
Amen 2015-07-02 18:28:11
R.I.P.Sezam
alleluja 2015-07-21 18:39:27
Niech ginie
alleluja 2015-08-19 10:10:58
Bo to jest (usunięte przez administratora) , ludzi którzy upomną się o swoje zwalnia się, za jakiś czas zostaną same złotówy i kapusie. Atmosfera z miesiąca na miesiąc się pogarsza. Osoby, które wcześniej sobie Sezam chwaliły, teraz go nie znoszą.
A jeśli tak bardzo chcesz się tam dostać, to zawieź podanie i zapytaj się czy kogoś aktualnie nie potrzebują. Inni mają za ciebie coś załatwiać?
zocha n wózek 2016-05-15 23:08:57
i tak eurocash wymiata
zocha n wózek 2016-05-15 23:11:39
a i jeszcze jedno w Rzeszowie w bazie są takie gamonie,że nie potrafią zweryfikować danych swoich pracowników, do szkoły moi drodzy do szkoły!!!
asia 2016-06-19 10:04:42
a co tak naprawde zmienilo przejecie ich przez inna firmę czy tez zmiane zmiane nazwy firmy? chyba nadal jest tak samo?
Bolo 2016-12-03 12:19:55
Artur kujawa najlepszy pracownik ha
Zostaw swoją opinię o Sezam-Śrem Sp. z o.o. - Zbrudzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sezam-Śrem Sp. z o.o.